Přejít na obsah

Kamera do auta


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kartu i filtr jsem kupoval take na isix.cz 

Libilo se mi,ze mel cas po telefonu sem mnou probrat pozadavky,jsou totiz i ruzne verze co se lisi procesorem a optikou.

U cinanu se to necha sehnat levneji,ale zas zaruka ,clo ,cekani mi za to nestalo.

Montaz mi delal pan ,co je echt sikovny a zije maly kousek od HK,udelal to tak,ze kamera neni vubec videt.

Snadno se vyndava karta,samotna kamera jde jednoduse vycvaknout z pevne base podlozky co je prilepena ke sklu. Je k tomu i bohate predimenzovane prislusenstvi,80 procent z toho jsem vubec nevyuzil.

Za dne pri pauze  diky 60 snimkum za vterinu vzdy prectes znacku i u auta co jede proti Tobe...

https://www.youtube.com/watch?v=UVjM5zP8BkA&app=desktop

 

Prosím tě, nemohl by jsi mi poslat kontakt na toho pána co ti montoval tu kameru. Řeším taky montáž kamery a nejsem si moc jistej, jestli bych to správně nacpal pod ten tapecirunk. Kamera je zatím na cestě z Ciny. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

prosim o radu pri koupi autokamery - k pouziti na karavanu

 

mela byt ze dvou casti, jedna s displayem v aute na pristrojovce (muze/nemusi mit kameru), musi mit WIFI prijmac a zobrazovat obraz z kamery zadni, druha zadni, vzadu na karavanu, pripojena k elektrice na svetlech a musi mit WIF a odesilat obraz do predniho displaye.

snad jsem to napsal srozumitelne ;-)

 

nejak se mi takovou nedari najit, kdybyste mel nekdo o podobne povedomi, diky za tip

 

cim levnejsi, tim lepe, enchci za to dat desitku ;-)

 

diky

 

EDIT: vim o moznosti poridit jenom jednu zadni kameru a obraz prijmat na mobilu, ale toto reseni se mi nelibi

Upraveno uživatelem beeman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně ke kamerám v autech. Nemám je rád. Když za mnou jede auto a vidím za jeho zrcátkem kameru, cítím se velice nepříjemně. Kdybych tohle dělal na chodníku - kdybych šel za nějakým chodcem a natáčel si ho kamerou, velice brzy bych dostal do držky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

jeste doplnim, chci to primarne k tomu, abych za jizdy videl za sebe, takze klidne vetsi display, nahravani je bonus

to co chces umi jedna kamera mio ..... najdi si na jejich strankach zadni kamery a podivej se ktera predni k tomu jde pripojit .... funguje to ale jako obraz v obraze s tim ze predni kamera ma na displeji vetsi dil obrazovky..... mozna to jde nejak nastavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to co chces umi jedna kamera mio ..... najdi si na jejich strankach zadni kamery a podivej se ktera predni k tomu jde pripojit .... funguje to ale jako obraz v obraze s tim ze predni kamera ma na displeji vetsi dil obrazovky..... mozna to jde nejak nastavit

tak nic .... to je na kabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky diky, nic kloudnyho jsem nenasel, v CZ uz vubec ne, tak jsem objednal https://www.ebay.com/itm/382286807588?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&fromMakeTrack=true&autorefresh=true

 

sice budu muset pouzivat pro prijem nejaky foun, ale par se mi jich doma vali

 

s-l500.jpg

 

s-l1600.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím, kolik lidí si to bastlí, tak se zeptám, viděl někdo kameru jako origo součást vozu? Třeba jako příplatkvou výbavu, nebo nějaký paket...

Citroen C5 AirCross - příplatek 10 000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...