Jump to content

Stomatolog v Brně?

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Tak pana zubaře "notabene" můžu jen doporučit. Zašli jsme k němu s přítelkyní a úplná paráda.

Jen základní prohlídka trvala u každého přes hodinu a bylo odhaleno vše co odhaleno být mělo.

Dnes jsme podstoupili oba čištění kanálků a opět paráda. Každý 2 hodinky na křesílku a v naprosté pohodě - ani injekce na začátku nebolela, natož aby bolelo cokoliv potom. Navíc tomu sice nerozumím, ale bylo vidět, že si pan doktor dává hodně záležet a čistí maximálně poctivě.

Za mě a přítelkyni jednoznačně doporučuji. smile_anim.gif

• 2 months later...

Tak pana zubaře "notabene" můžu jen doporučit. Zašli jsme k němu s přítelkyní a úplná paráda.

Jen základní prohlídka trvala u každého přes hodinu a bylo odhaleno vše co odhaleno být mělo.

Dnes jsme podstoupili oba čištění kanálků a opět paráda. Každý 2 hodinky na křesílku a v naprosté pohodě - ani injekce na začátku nebolela, natož aby bolelo cokoliv potom. Navíc tomu sice nerozumím, ale bylo vidět, že si pan doktor dává hodně záležet a čistí maximálně poctivě.

Za mě a přítelkyni jednoznačně doporučuji. smile_anim.gif

[url=http://www.znamylekar.cz/hodnoceni-lekaru/zubar]Stomatolog[/url] je dneska opravdový oříšek. Osobně jsem bydlel tři roky v Brně a pak stejně vyřešil svůj problém tím, že jsem zašel na pohotovost. Ono to snad ani jinak dneska nejde :-/ bohužel