Přejít na obsah

Pár obrázků pro potěšení


Doporučené příspěvky

No to je paráda, tomasek vyprovokoval prima k nevídané akci, děkuji oběma, pánové.

 

prime, věru zajímavá a praktická libůstka, řekl bych klenot historie, ale proč to porád musím unikat odjinud, než se pochlubíte? :) Ty ladičkový eltony jsou kráásný! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V tom případě se budu muset hluboce zamyslet nad lidmi, kteří k nim měli přístup. Je pochopitelné, že mě trápí, když mi firemní materiály kolují po internetu i když se v tomto případě jedná o obrázky, které bych v klidu uvolnil i sám.

To zní skoro jako výhrůžka! :) Neviděl bych to dramaticky a spíš bych uvítal (a myslím, že ne sám), kdybyste nám k těm jednotlivým modelům něco napsal. Jde vesměs bezpochyby o rarity, takže se komečního zneužití nemusíte obávat. :) Třeba příběh těch ladičkových by mě zajímal...

Nicméně jde o princip, pokud mohou utéct tyhle mírumilovné fotky, potom může utéct cokoli dalšího. A ač jako zvědavec jsem za ta fota rád, jako prim, bych se docela ošíval ....

Hlavně klid. Nestala se žádná loupež. :) Jde jen o pár hezkých obrázků. A zatímco se bude Prim hluboce zamýšlet, ostatní se mohou kochat! :) a přemýšlet třeba o dalších L.E.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...oka i duše.

 

Prototyp hodinek Spartak

 

Prim Kalibr 97

 

Prototyp hodinek PRIM kal. 66 s automatickým nátahem a indikací rezervy chodu - před renovací

 

Ladičkové hodinky Elton

 

Prim Orlík

Tak jsem si říkal, že jsi zase trochu rozšířil svoji sbírku. :)

Ale i na fotkách je to paráda, díky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

??? mám jednu otázku ???

 

Co jsou to ladičkové hodinky?

Kdysi to tu popisoval popshop, jsou to skutečně hodinky na elektřinu, ale ne kvarc, vevnitř je něco s dost vysokou frekvencí a vydávají slabý zvuk jako ladičky na piano, housle a pod. ....

 

 

tuším ... popshop by věděl víc ...

a vteřinovka neposkakuje, jede "plynule"

jinak takhle vypadá ladičkový strojek, tohle jsou Citizen Tuning Fork Hisonik ty jsem kdysi vlastnil a prodal, teď toho trochu lituju...

 

de_10.JPG

07_10.JPG

f9_10.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě se budu muset hluboce zamyslet nad lidmi, kteří k nim měli přístup. Je pochopitelné, že mě trápí, když mi firemní materiály kolují po internetu i když se v tomto případě jedná o obrázky, které bych v klidu uvolnil i sám.

Ještě z toho dělejte kovbojku Prime, kdyby z těch vašich návrhářů padaly aspoň takovéto návrhy. :)

Ta rozhledna byla naprosto úžasná, naproti tomu návrhy hodinek, co jsem zde viděl ......... raději pomlčím. :)

sám jsem ten příspěvek po pár minutách smáznul, neb se už nechci pouštět do diskuzí ohledně designu Prim hodinek. Pokud jsi měl potřebu to sem znova vrátit budiž. Všechny skizzy co jsem udělal a dal je sem jsou opravdu jen čmáranice nějakejch nápadů. Stejně všechny tyto kecy jsou jen subjektivní pocity. Na konci je stejně jen líbí nebo nelíbí. A za druhý já jen nekecám, ale žere mě to až příliš času. Takže tady je VÝSLEDEK !. Ať si každý udělá svůj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

??? mám jednu otázku ???

 

Co jsou to ladičkové hodinky?

Kdysi to tu popisoval popshop, jsou to skutečně hodinky na elektřinu, ale ne kvarc, vevnitř je něco s dost vysokou frekvencí a vydávají slabý zvuk jako ladičky na piano, housle a pod. ....

 

 

tuším ... popshop by věděl víc ...

Napr. tieto su ladickove...je to patent Bulova a prevzali ho Longines, Omega, Eterna, IWC, Universal,.....a PRIM :-)

 

Prikladam aj link na jeden model...

 

http://shop.joseph-watches.com/joseph/en/F...ndex.html&-view

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ještě , že mají v eltonu i vlastní návrháře, protentokrát prohráváš hciq, sorry, codenis je o dost dál - tedy duševně, myšlenkově, koncepčně. Taky na to měl prim o rok víc času, (pokud si to pamatuju, asi před rokem jsme tu zkoušeli napodobovat nějaké suprácké uzávěry korunky) a to je vidět. Ty zase jasně vedeš, co se týče počítačové grafiky a snad ciferníku (tam je primova slabina), ale to je zatím :) málo. Souhlasím s Typografem, ta rozhledna je daleko profesionálnější, tohle je takový studentský: někde jsem to viděl a bylo to božžží. Držím palce do zlepšování! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No člověk je jeden a půl dne pryč, a už se tu dějí takovéhle věci.... Ty hodinky na fotkách  jsou úžasné, Tomáškovi dík za detektivní práci. Viděl jsem je naživo, a  miluju ty s ukazatelem reservy. Jsou boží. Na druhou stranu jsem rád, že neunikly moje fotky :-), to bych těžko vysvětloval :-( .... to:Hciq  návrh dobrý, ale ten uzávěr by se v praxi brzo vylomil. Nemá tu boční ochranu, která je podle mě nutná ( u Panerai vědí, proč tam je můstek okolo páky :-), ale dobrý...

Tvoje fotky? To jako Cyber v plavkách a podobně? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc jsou na lunete u Orliku prehazena cisla ( 10 na pozici 50 a 20 na pozici 40 ), bud jsem neco nepochopil nebo mi to v pul jedne hlava nebere. Jeste ke stroji Orliku, nemate nekdo fotecku :) , alespon malou, a je-li to velke tajemstvi tak alespon jake je zde narazuvzdorne ulozeni setrvacky ( ze by ELAST BLOK ) a jestli ma minutove kolo kamenna loziska. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc jsou na lunete u Orliku prehazena cisla ( 10 na pozici 50 a 20 na pozici 40 ), bud jsem neco nepochopil nebo mi to v pul jedne hlava nebere. Jeste ke stroji Orliku, nemate nekdo fotecku :) , alespon malou, a je-li to velke tajemstvi tak alespon jake je zde narazuvzdorne ulozeni setrvacky ( ze by ELAST BLOK ) a jestli ma minutove kolo kamenna loziska. Diky

Rekl bych, ze kvuli lepsimu odectu casu. Takhle si muzes pomocí lunety nastavit třeba půl hodiny a když chceš vědět kolik ty zbývá, nemusíš složitě odečitat. Teda pokud je luneta otočná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobné obrázky vzorových hodinek byly prezentovány kdysi na stránkách Prim v sekci historie. Škoda, že došlo k jejich předělání. Pokusím se přiložit oskenované kopie ... Omlouvám se za jejich kvalitu, ze začátku jsem tento výtisk často používal pro identifikaci hodinek ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...