Přejít na obsah

hodinky Ingersoll


kubashf

Doporučené příspěvky

Zdravim,chtel bych nejake automaty sportovniho vzhledu a jedine co mi zatim padli do oka byly tyto http://eshop.ingersollcz.cz/katalog/sportovni-hodinky-bison-47/hodinky-bison-n-28-139/hodinky-sportovni-in1607bk-bison-n-28-172.html.....potreboval bych je tedy od vas okomentovat nebo pripadne navrhnout nejakou alternativu okolo 10 tis. rolleyes.gif diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravim,chtel bych nejake automaty sportovniho vzhledu a jedine co mi zatim padli do oka byly tyto http://eshop.ingersollcz.cz/katalog/sportovni-hodinky-bison-47/hodinky-bison-n-28-139/hodinky-sportovni-in1607bk-bison-n-28-172.html.....potreboval bych je tedy od vas okomentovat nebo pripadne navrhnout nejakou alternativu okolo 10 tis. rolleyes.gif diky

Já nevím, ale Ingersol se mě s těmi jejich čínskými strojky moc nezamlouvá. Podívej se třeba na www.chronoshop.cz, tam si za ty prachy určitě vybereš něco kvalitnějšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíš hned kupovat nové,za ty prachy hromada skvělých hodinek v prodejni sekci.No k těm hodinkám z tvého odkazu,jsem se vylekal té velikosti,rozměry se většinou uvádějí bez korunky,musel bys mít pracku jako skalní muž aby to i s těma bazmekama nevypadalo komicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me prave ta velikost vyhovuje,uz mam jedny Primky (automaty) po dedovi a maj prumer 47mm (i s korunkou tedy)....jinak pracku jak skalni muz nemam,ale je to good prirovnanigora.gif

Upraveno uživatelem kubashf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš štěstí že jsi na svém začátku navštívil toto forum,já takové štěstí neměl a mé nezralé požadavky nasměřovali mé příbuzné taky na ty výše zmíněné hodinky(ingersoll),pořád je mám ale nenosím je.Nějaký čas je nosila moje přítelkyně než se zamilovala do mých monster a teď je na nich už slušná vrstva prachu :D ,co v nich tiká víme(viz.foto),pochopil jsem že se ti líbí komplikace,ingersoll má ve své produkci myslím jenom jeden chronograf,ostatní jsou pouze rádoby datumovky,pro to ty odkryté čudle,strojky zas tak hrozné nejsou(sea-gull).Fixování strojku v plastu mi příde vzhledem k ceně dost ubohé,další mínus je minerální sklíčko,lumi o ničem,funkce datumovky funguje na půl,měsíc a rok si musíš přehodit ručně,navíc letopočet jenom na 12 let,pak nevím co s tím kdo udělá :D . Fakt mrkni do prodeje,nemít žádne hodinky už bych bral několik kousků :smile_anim:

post-19068-011381300 1347740353.jpg

post-19068-040309600 1347740365.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš štěstí že jsi na svém začátku navštívil toto forum,já takové štěstí neměl a mé nezralé požadavky nasměřovali mé příbuzné taky na ty výše zmíněné hodinky(ingersoll),pořád je mám ale nenosím je.Nějaký čas je nosila moje přítelkyně než se zamilovala do mých monster a teď je na nich už slušná vrstva prachu :D ,co v nich tiká víme(viz.foto),pochopil jsem že se ti líbí komplikace,ingersoll má ve své produkci myslím jenom jeden chronograf,ostatní jsou pouze rádoby datumovky,pro to ty odkryté čudle,strojky zas tak hrozné nejsou(sea-gull).Fixování strojku v plastu mi příde vzhledem k ceně dost ubohé,další mínus je minerální sklíčko,lumi o ničem,funkce datumovky funguje na půl,měsíc a rok si musíš přehodit ručně,navíc letopočet jenom na 12 let,pak nevím co s tím kdo udělá :D . Fakt mrkni do prodeje,nemít žádne hodinky už bych bral několik kousků :smile_anim:

 

Diky za radysmile.gif budu tedy hledat dalsmile_anim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nechápu, že ty Ingersolly tak strháváte - trochu mi to připomíná hádku Škodovkářů s příznivci Audi, Peugeot, Ford a tak.:-) Každý myslí, že ta jeho značka je nejlepší.:-) Osobně mám troje Ingersolly (Bison N19, Bison N5 a San Antonio) a mé příští hodinky budou zas Ingersolly. Problém jsem s nimi měl jen jedinkrát, když jsem si urazil korunku, ale to by nevydržely asi žádné hodinky. Naopak přitahují pozornost a už si je je spousta lidí v mém okolí na doporučení také koupila.

 

Teď k těm technickým věcem. Nekritizoval bych to uložení v plastu - v mnoha ohledech je to kvalitativně mnohem výhodnější než jakékoliv jiné uložení strojku. Strojky jsou většinou značka Sea-Gull což je asi nejkvalitnější výrobce hodinových strojků v Asii. Co jsem měl možnost vidět, tak výrobu si řídí němci a vše se dělá na švýcarských strojích - stejných strojích, které vyrábí strojky do Breitlingů (ETA), Tissotů a dalších jiných. U Bison N19 mám licenční strojek ETA a když jsem si na ně svého času četl nějaký test - srovnání s jinými švýcarskými strojky, tak rozdíl v podstatě nebyl poznat.

 

Jinak Ingersoll do většiny hodinek dává kalené minerální sklo (Extra hard mineral glass), které je podobné například Gorilla glass pro mobilní telefony - není tak odolné proti poškrábání jako Safírové, ale s klasickým minerálním se nedá srovnat. Také tohle sklíčko má tu výhodu, že proti safírovému není tak křehké. Také jak byste tvarovali safírové sklo do některých tvarů a velikostí?:-) Asi těžko.

 

Kupte si samozřejmě co chcete, každému se líbí něco jiného. Jen jsem musel reagovat na tu spoustu nesmyslů co tu píšete o mé milované značce.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... Strojky jsou většinou značka Sea-Gull což je asi nejkvalitnější výrobce hodinových strojků v Asii....

Jen jsem musel reagovat na tu spoustu nesmyslů co tu píšete o mé milované značce.:-)

..za predpokladu ze japonsko lezi v antarktide...

 

+ zabudol si napisat link na ten spravny webshop kde tie nadhery predavas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viete čo je doležité? No predsa to že priťahujú pozornosť. To už niečo znamená! 

Niekto z pánov tu má v podpise niečo ako "Its nice to be important, but its important to be nice"...ja by som to parafrázoval ako "je milé priťahovať pozornosť, no priťahovať niečím čo za to stojí" :-)

 

Samozrejme ale, užite si svoje Í-čka, a nech Vám dobre merajú to, čo neexistuje (čas .-).

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...