Přejít na obsah

hodinky Ingersoll


kubashf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ingersoll jsem měl,nebrat,nedal jsem je ani jednou na ruku.Nevím jak ostatní,ale můj model měl zpracování příšerný a žádnou WR,byl to hnus jak z Blacklistu.

ono to na tom listu i je :lol2:

http://www.trustedwatch.com/community/blacklist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronograf od Ingersolu jsem chtel taky. Libil se mi design. Navic se me google (a taky ten rusak, co je prodava v tom nablejskanym fancy shopu na vaclavaku) snazil presvedcit, ze jde o tradicni US brand :)

Pak jsem si procetl chronomag .... No, dopadlo to tak, ze moji touhu po mechanickem chronografu uhasily strely a navic jsem se trochu nakazil primvirem.

 

Chvála chronomagu! Amen

Upraveno uživatelem Perun73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, že ty Ingersolly tak strháváte - trochu mi to připomíná hádku Škodovkářů s příznivci Audi, Peugeot, Ford a tak.:-) Každý myslí, že ta jeho značka je nejlepší.:-) Osobně mám troje Ingersolly (Bison N19, Bison N5 a San Antonio) a mé příští hodinky budou zas Ingersolly. Problém jsem s nimi měl jen jedinkrát, když jsem si urazil korunku, ale to by nevydržely asi žádné hodinky. Naopak přitahují pozornost a už si je je spousta lidí v mém okolí na doporučení také koupila.

 

Teď k těm technickým věcem. Nekritizoval bych to uložení v plastu - v mnoha ohledech je to kvalitativně mnohem výhodnější než jakékoliv jiné uložení strojku. Strojky jsou většinou značka Sea-Gull což je asi nejkvalitnější výrobce hodinových strojků v Asii. Co jsem měl možnost vidět, tak výrobu si řídí němci a vše se dělá na švýcarských strojích - stejných strojích, které vyrábí strojky do Breitlingů (ETA), Tissotů a dalších jiných. U Bison N19 mám licenční strojek ETA a když jsem si na ně svého času četl nějaký test - srovnání s jinými švýcarskými strojky, tak rozdíl v podstatě nebyl poznat.

 

Jinak Ingersoll do většiny hodinek dává kalené minerální sklo (Extra hard mineral glass), které je podobné například Gorilla glass pro mobilní telefony - není tak odolné proti poškrábání jako Safírové, ale s klasickým minerálním se nedá srovnat. Také tohle sklíčko má tu výhodu, že proti safírovému není tak křehké. Také jak byste tvarovali safírové sklo do některých tvarů a velikostí?:-) Asi těžko.

 

Kupte si samozřejmě co chcete, každému se líbí něco jiného. Jen jsem musel reagovat na tu spoustu nesmyslů co tu píšete o mé milované značce.:-)

Po tvem chvalozpevu jsem nalomeny, ale nejsem si jeste uplne jisty. Mas 3 kusy, nechces jeden, dle tveho vyberu, podstoupit zainteresovanym clenum fora k testu kvality? Neco jako "G to GO", nebo (byl to Onion?) Primky z MPM.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem pro, také by mě zajímala kvalita, třeba jsou v pohodě" V srpnu se můžou vyfotit na Mont Blancu (pokud se tedy po cestě nepobliju :) )

 

Po tvem chvalozpevu jsem nalomeny, ale nejsem si jeste uplne jisty. Mas 3 kusy, nechces jeden, dle tveho vyberu, podstoupit zainteresovanym clenum fora k testu kvality? Neco jako "G to GO", nebo (byl to Onion?) Primky z MPM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, podrobte je standardnímu testu sprcha - vana - bazén - ponor 2 m - sauna, nejlépe hned po sobě. Pokud se zadýchají, prohodit komínem, pokud ne, mohou být považovány za jakžtakž hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostal jsem od obchodního partnera dámské ingersoly, tak jsem je předal partnerce a od té doby (cca rok) je měla na ruce jednou....... a tahá zase jen své bondovky...... rezerva chodu žalostná, zpracování šílené....... ani windr je nedokáže udržet v chodu........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, ale tohle podle mě už hraničí s trestným činem :bangin:  http://www.hodinky-ingersoll.eu/luxusni-panske-hodinky-in-2010-sl-phoenix-double-tourbillon-p-790

A proč? Když to někdo koupí? :D (german design, to je krásný nápis, to za to stojí)

Asi jsem konzerva, ale díval bych se v této a nižší ceně jinde :lol2:  (narychlo posbíráno z chrono24)

post-3210-0-53552900-1369574029_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, ale tohle podle mě už hraničí s trestným činem :bangin:  http://www.hodinky-ingersoll.eu/luxusni-panske-hodinky-in-2010-sl-phoenix-double-tourbillon-p-790

 

prodávat předraženej šmejd trestný není ale divím se že je tahle diskuze nad fejkovou pseudoznačkou vůbec tady trpěna. je mi záhadou že v pravidlech není už dávno blacklist fejků, pseudofejků, monte wehro krámů a ingersolů.

 

něco jako tady  http://www.trustedwatch.com/community/blacklist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ono tam pravdepodobne skutocne je dvojite turbo.. v niektorom inom vlakne tu je predstavene od originalneho vyrobcu, mari sa mi ze shanghai watch factory

 

Jj, Čína má už spoustu vlastních turb (viz třeba http://www.tractionink.com/watch_wiki/index.php?title=Tourbillon ) a Ingersoll je používá snad všechny. Nehodlám se montovat do diskuzí, co je fík a co je shit a už vůbec ne o producentech hodinek v rozpětí 100 - 100.000 euro, ale třeba Double Orbital Tourbillon, který taky používají, je hodně zajímavý.

 

btw, nebudu se vůbec divit, když se tady nějaké z těchhle turb brzy objeví - a pokud ta komplikace funguje a bavíme se tu o tom, že máme rádi hodinky, tak nevidím nic špatného na tom si koupit plnotučné turbo z Číny za zlomek švýcarského/německého.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...