Jump to content

Recommended Posts

• 1 year later...

Mohu doporučit, jako vzorného kupujícího. Špičková komunikace, rychlá platba a ještě si pro hodinky poslal kurýra. Za mě spokojenost a palec nahoru :notworthy:

• 4 weeks later...

Z mojej strany velke odporucenie Jirku ako predavajuceho. Peniaze este ani nemal na ucte, a uz objednaval kuriera. Hodinky dorazili presne ako bolo dohodnute, zabalene ako keby boli pripravene nie len na tretiu svetovu, ale aj povodne :-) KOmunikacia, a vsetko perfekt

Dik za obchod Jirko

• 2 weeks later...

Rovněž se připojuji s pochvalou co se týče obchodování s Jirkou. Perfektní domluva a vše proběhlo jako po másle. Navíc byl Winder zabalený tak precizně, že by přečkal i zacházení pracovníků české pošty, přestože šel kurýrem:-)

Díky za obchod, třeba si to v budoucnu zopakujeme:-) 

• 6 months later...
Borec a vsechna cest!
Velmi rychle vyrizeni, super jednani, maximalni ochota, prijemne chovani, vstricnost vudci cloveku.
Vse v absolutnim stavu.
Kdyby byl kazdy clovek takovy, tak by vse mohlo fungovat bez problemu.
Dekuju a vsem urcite doporucuji!
  • 7 months later...
  • 7 months later...

Jsem rád, že jsem mohl díky Chronomagu poznat tohoto člena. Moc rád jsem s ním udělal obchod a hlavně fajn pokecal. Ať chci nebo ne - musím vyzdvihnout jeho férové jednání a hlavně to, že "pár kaček" nevyměnil za svojí čest. :notworthy: 

Víc takových "Frajerů" s velkým F zde na fóru. DÍKY 

• 2 years later...

Připojuji se ke chvále tohoto gentlemana. Obchod na pět hvězdiček, ochota příkladná, rychlost zaslání balíčku jakbysmet. Velmi pečlivě zabaleno, sám bych to nezvládl lépe... :-)

• 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Dle Jirky náš obchod proběhl v souladu s imperativem rychle, levně, kvalitně - obrázek dokazuje, že to není možné... :lol2:
Teď vážně: rychlá komunikace, blesková platba, co víc si přát?! Ideál pro každého prodávajícího... Takže dík a příště zas, Lovec doporučuje a dává 110% ;)

IMG_0005.JPG

• 6 months later...

Jirkovi děkuju za rychlou akci, perfektní komunikaci a bleskové odeslání. Bylo mi ctí, těším se na další obchod a rozhodně můžu jenom doporučit.

• 1 month later...

Rychlá, bezproblémová a přijemná komunikace. Na tomhle fóru se ještě pořád najdou správní chlapi. Díky Jirkovi za moc fajn obchod a rozhodně má mé doporučení.

Obchod s Jirkou proběhl na 1*, výborná komunikace, platba bez problémů....prostě další pohodový člen tohoto gentlemanského fóra.Díky a 100% Jirku doporučuji

Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk

• 2 weeks later...
  • 1 month later...