Přejít na obsah

Motorová pila


Doporučené příspěvky

watcher: A fakt se mu to vyplatí kupovat? Tyhle malé pilky značkové stojí kolem desítky. Neznačkové kolem trojky, to by mu určitě stačilo, pokud se o to bude trochu starat. Já bych s tím ale nikam nelezl. Já to vidím tak, že na lezení po stromech obyčejnou dobrou ruční, která dobře řeže. Zas až takový sad určitě nemá. A za ušetřené tisíce ať si koupí hodinky :)

 

Dřív se dělalo všechno ručně a taky to šlo (a v sadech se řeže ručně pořád). To jen dnes musíme mít na každý prd extra stroj. Buď jsme tak líní, nebo je to jen nutné zlo spotřební společnosti.

 

Jestli má ale zahradu nějak zanedbanou a fakt něo potřebuje, tak spíš ať si koupí menší, ale normální pilu, se kterou si pořeže i cokoliv jiného.

A zvládne údržbu motorové pily?

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro něj je lepší pila než jakýkoliv hodinky. Má tlačítkový mobil a je spokojen jak nikdo odsud. Jemu se to vyplatí...chci mu trošku poradit a sonduje za něj na netu.

 

Údržbu pily zvládne určitě...

Upraveno uživatelem watcher
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hodinky byla samozřejmě jen legrace, proto tam byl smajlík. Evidentně se snažíš něco změnit, tak ať se to podaří k oboustranné a dlouhodobé spokojenosti.

 

A v názoru na nutnost pily jste se shodli? Aby to nebyla jen tvoje představa a pohled na situaci. Pila za desítku nemusí pomoct tam, kde chybí motivace a píle.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu mu  muset natvrdo říct ať si to jde někam osahat, .... No konečné rozhodnutí je na něm a každý má jiné požadavky a limity. Normální pilu jsi koupil od HQ a je moc spokojený, už je to nějaký pátek.

Upraveno uživatelem watcher
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak nastal čas a včera už jsem zase vytáhl pilu a šel do lesa. Řetězy už pomalu dosluhujou, tak musím pořídit nový. Co říkáte na tento, máte s ním někdo zkušenost? Jestli se hned neztupi? https://www.kpdily.cz/produkty?products=detail&pid=3343&gclid=Cj0KCQjwkd3VBRDzARIsAAdGzMDEHGSC3QH4NybVUAUtZZ1co_ASizyH7MZexMk5EUGglGBUVjbU8DUaAvPtEALw_wcB pac mam jeden Hecht, co byl k pile a ten mi nepřijde jako takovej držák. Druhý Oregon makal o poznání déle.

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky neznam tohoto konkretniho vyrobce, kazdopadne par lidem sem par pil opravoval a pokud tam byl nejaky "noname" retez, vetsinou to bylo dost znat na kvalite. Za sebe taky muzu doporucit budto Oregon a nebo origoš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nastal čas a včera už jsem zase vytáhl pilu a šel do lesa. Řetězy už pomalu dosluhujou, tak musím pořídit nový. Co říkáte na tento, máte s ním někdo zkušenost? Jestli se hned neztupi? https://www.kpdily.cz/produkty?products=detail&pid=3343&gclid=Cj0KCQjwkd3VBRDzARIsAAdGzMDEHGSC3QH4NybVUAUtZZ1co_ASizyH7MZexMk5EUGglGBUVjbU8DUaAvPtEALw_wcB pac mam jeden Hecht, co byl k pile a ten mi nepřijde jako takovej držák. Druhý Oregon makal o poznání déle.

hele sračka řetěz,už jen ta cena vypovídá o tomto,navíc super popis nahoře velkým 61 článků,dole 56 článků :lol2:  :lol2:

pokud chceš dobrej řetěz co vydrží,nebude se vytahovat,praskat tak určo Oregon,Husqvarna,kdyžtak mi napiš jakej máš a písnu ti jaká by tam mohla být cena pro tebe tipuju že budeš mít 325" 1,3/1,5 ?? 64/66 článků??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...