Přejít na obsah

Motorová pila


Doporučené příspěvky

  • po měsících...

chlapi. stara husqvarna 55 dosluhuje. sluzila dobre a silu mala, ale je pomerne tazka. vedel by mi niekto poradit co z modernej produkcie kupit tak aby to bolo poznatelne lahsie (4 az 4,5 kilo)? roboty uz moc tazke robit nebudem, len obcas nejake palivove drevo a obcas pomoct mame/svokre na zahrade. cena tak do 500 eur. znacky husqvarna alebo stihl.. dikes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi. stara husqvarna 55 dosluhuje. sluzila dobre a silu mala, ale je pomerne tazka. vedel by mi niekto poradit co z modernej produkcie kupit tak aby to bolo poznatelne lahsie (4 az 4,5 kilo)? roboty uz moc tazke robit nebudem, len obcas nejake palivove drevo a obcas pomoct mame/svokre na zahrade. cena tak do 500 eur. znacky husqvarna alebo stihl.. dikes.

ideální model na domácí "žvýkání" :cheers: ,příjemná váha,dostatečný výkon

 

https://www.husqvarna.com/cz/vyrobky/retezove-pily/450/967187835/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi. stara husqvarna 55 dosluhuje. sluzila dobre a silu mala, ale je pomerne tazka. vedel by mi niekto poradit co z modernej produkcie kupit tak aby to bolo poznatelne lahsie (4 az 4,5 kilo)? roboty uz moc tazke robit nebudem, len obcas nejake palivove drevo a obcas pomoct mame/svokre na zahrade. cena tak do 500 eur. znacky husqvarna alebo stihl.. dikes.

za mňa podľa zadania  https://stihl.sk/produkt/stihl-ms-181/

a za 50 % bugdetu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až a tú hmotnosť, ktorá je mimo zadania... inak ostatné parametre OK...

výkon/váha odpovídá této kategorii

 

za mňa podľa zadania  https://stihl.sk/produkt/stihl-ms-181/

a za 50 % bugdetu

nedokážu si představit jít z Hsq 55 do takovéto kategorie,doporučil bych vyzkoušet ,člověk pak není nepříjemně překvapen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prave na tu Stihlku som pozeral v obchode vcera. V ruke sedela dobre a je lahka. Som v pokuseni kupit si ju uz len koli tej cene a vyskusat ci to bude stacit. Priznam sa ze pre seba kupijem uz napilene a nastiepane drevo, obcas nejake 3-4 metre popilim Na doma.. To uz skor chodim na vypomoc k svokre, mame, alebo nejaky ten kamos.

Tu H55 mam uz 7 rokov. Pri statickej praci OK ale niesom ziadna korba a v terene som s nou trochu nemotorny. Je tu niekto kto s nou ma nejaku konkretnu skusenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se rozhodneš pro tu hobby pilu,tak počítej s velkým úbytkem výkonu v řezu díky motoru a taky díky malé 3/8" oproti tomu co máš v rukách doposud.

Plla to určo špatná není,ale ne na řezání paliva na topení.na to jsou modely 231/251

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

181 má strýc, na domácí žvýkání dobré... Já mám 445... 181 omezuje výkon a delka lišty... To samé ja udělám rychleji... On musí odebírat, z jedné strany narezavat, z druhé... Pilu už mám 5? 6? let a dnes bych asi koupil ještě silnější.... Jak s tím člověk udělá na sichr 15 kubíků paliva ročně..m

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...