Přejít na obsah

Bronzová L.E. od firmy LÜM-TEC


Doporučené příspěvky

Mi to nedalo, tak len taky ideovy napad, s proporciami som sa nebabral. Zosadenie do puzdra ma pekne Henatko, spatne by nemuselo byt ani nieco na sposob "dva racky proti sebe". Co je u mna rack je vidiet na druhom obrazku. Nie som strojar, tak sorry za terminologiu :)

 

post-24186-060957400 1360285933.png

 

post-24186-032428700 1360286399.png

 

Zdroj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 226
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mi to nedalo, tak len taky ideovy napad, s proporciami som sa nebabral. Zosadenie do puzdra ma pekne Henatko, spatne by nemuselo byt ani nieco na sposob "dva racky proti sebe". Co je u mna rack je vidiet na druhom obrazku. Nie som strojar, tak sorry za terminologiu :)

 

 

Za mě ne. Možná si to podle toho jenom blbě představuju, ale ty obrovitý ručky jsou hrozně pouťový. Na proporce bych výrazně nesahal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi to nedalo, tak len taky ideovy napad, s proporciami som sa nebabral. Zosadenie do puzdra ma pekne Henatko, spatne by nemuselo byt ani nieco na sposob "dva racky proti sebe". Co je u mna rack je vidiet na druhom obrazku. Nie som strojar, tak sorry za terminologiu :)

 

post-24186-060957400 1360285933.png

 

post-24186-032428700 1360286399.png

 

Zdroj

 

Těžko si to bez proporcí představit.

Zkus si prosimtě vytisknout nějakou z mých variant (třeba světle šedou barvou) a svou ideu tam domaluj za pomoci fixů.,

Potom to naskenuj a pošli.

Myslím, že to nedá moc práce.

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám ještě jednu variantu číselníku kterou chtěl vidět Robert.

 

A také obrázky pro kreslení nových návrhů (viz můj příspěvek výše).

post-1538-028960000 1360346928.jpg

post-1538-047709000 1360346932.jpg

post-1538-043663100 1360346937.jpg

post-1538-019354600 1360346941.jpg

post-1538-081165000 1360347150.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím další stávající zájemce o vyjádření názoru:

 

1. Vít - varianta C - švýcarský strojek

2. Lobotor - varianta A (beru i C) - švýcarský strojek - STÁLE STEJNÝ NÁZOR, NEBO CHCEŠ ZMĚNU? (MYSLÍM BARVU ČÍSELNÍKU A TVAR POUZDRA)

3. Tower of Power - B (beru i C) - švýcarský strojek - STÁLE STEJNÝ NÁZOR, NEBO CHCEŠ ZMĚNU? (MYSLÍM BARVU ČÍSELNÍKU A TVAR POUZDRA)

4. Robert (majitel KabTime - zastoupení LT pro Evropu)

5.

6.

007. MT01 - varianta C - švýcarský strojek

 

Připomínám, že pouzdro je také šestihran se zaobelnými rohy - zapadá do celkového konceptu.

 

Luminicenční ciferník - pokud vím, tak jej u bronzových hodinek nikdo nemá a umožňuje umístnění nějakého hesla, které se objeví až ve tmě (viz popis na předchozí straně).

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím další stávající zájemce o vyjádření názoru:

 

1. Vít - varianta C - švýcarský strojek

2. Lobotor - varianta A (beru i C) - švýcarský strojek - STÁLE STEJNÝ NÁZOR, NEBO CHCEŠ ZMĚNU? (MYSLÍM BARVU ČÍSELNÍKU A TVAR POUZDRA)

3. Tower of Power - B (beru i C) - švýcarský strojek

4. Robert (majitel KabTime - zastoupení LT pro Evropu)

5.

6.

007. MT01 - varianta C - švýcarský strojek

 

Připomínám, že pouzdro je také šestihran se zaobelnými rohy - zapadá do celkového konceptu.

 

Luminicenční ciferník - pokud vím, tak jej u bronzových hodinek nikdo nemá a umožňuje umístnění nějakého hesla, které se objeví až ve tmě (viz popis na předchozí straně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mensi postreh. Mne bronz tak trochu evokuje drevo. Inspirovat sa prirodou a urobit puzdro v tvare kmena stromu (nepravidelne), rucicky v tvare listov, zelena lumi by dokonale sadla, cifernik s letokruhmi alebo v nejakej biliardovo tmavej zelenej, hnedy kozeny remen. Ked by to chytalo patinu, vyzeralo by to ako starnuci strom.

Nic podobneho som zatial nevidel.

post-4368-057946600 1360504042.jpg

post-4368-002159700 1360504056.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mensi postreh. Mne bronz tak trochu evokuje drevo. Inspirovat sa prirodou a urobit puzdro v tvare kmena stromu (nepravidelne), rucicky v tvare listov, zelena lumi by dokonale sadla, cifernik s letokruhmi alebo v nejakej biliardovo tmavej zelenej, hnedy kozeny remen. Ked by to chytalo patinu, vyzeralo by to ako starnuci strom.

Nic podobneho som zatial nevidel.

post-4368-057946600 1360504042.jpg

post-4368-002159700 1360504056.jpg

 

Ty kokso, a ty kde cuchas pary? :)) Ne, dělám si srandu, jako nápad je to super, tyhle úlety mám moc rád... Ale myslím si, že udělat nepravidelné pouzdro by byla taková raketa, že už by do limitky nešel asi fakt skoro nikdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mensi postreh. Mne bronz tak trochu evokuje drevo. Inspirovat sa prirodou a urobit puzdro v tvare kmena stromu (nepravidelne), rucicky v tvare listov, zelena lumi by dokonale sadla, cifernik s letokruhmi alebo v nejakej biliardovo tmavej zelenej, hnedy kozeny remen. Ked by to chytalo patinu, vyzeralo by to ako starnuci strom.

Nic podobneho som zatial nevidel.

 

Zajímavý nápad, ale nenapadá mě technologie na obrobení toho pouzdra.

Také by to asi dost trhalo hadry a držela by se v těch spárách špína.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

 

 

nejprve, musím říct že Vít má můj obdiv za modely návrhů. Dobrá práce.

 

 

Jinak já zůstávám tak nějak na svém taky. Nechci na tom žádné "komedie", líbí se mi jednoduchost původního návrhu i když to jak se zdá může někoho odrazovat. Zvážil bych připomínky ohledně materiálu dýnka, nechci mít zelenou ruku. Mít nepravidelné pouzdro by mi nevadilo (ne kůru!) jen nějaký paoblý tvar, ale asi by to byla raketa na výrobu a efekt nejistý.

 

Jediné co mě vrtá hlavou je ten lumicifr. K tomu mám dotaz.

 

 

1. Kolik by stálo tam mít ten monogram ?

 

2.Výměna materiálu za něco .... (nějaký minerál z asteroidu apod.... :-) to by mi asi nevadilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

nejprve, musím říct že Vít má můj obdiv za modely návrhů. Dobrá práce.

 

děkuju

 

Jinak já zůstávám tak nějak na svém taky. Nechci na tom žádné "komedie", líbí se mi jednoduchost původního návrhu i když to jak se zdá může někoho odrazovat. Zvážil bych připomínky ohledně materiálu dýnka, nechci mít zelenou ruku. Mít nepravidelné pouzdro by mi nevadilo (ne kůru!) jen nějaký paoblý tvar, ale asi by to byla raketa na výrobu a efekt nejistý.

 

To jsem rád. Počkám do konce týdne na výsledek hlasování a potom to tu rozebereme.

 

Jediné co mě vrtá hlavou je ten lumicifr. K tomu mám dotaz.

1. Kolik by stálo tam mít ten monogram ?

2.Výměna materiálu za něco .... (nějaký minerál z asteroidu apod.... :-) to by mi asi nevadilo.

 

Ještě to pořešíme.

1. netuším, budeme to řešit, až bude návrh kompletní

2. ten meteorit asi ne, hodinky by to hodně prodražilo a ke strojařskému zbytku hodinek by to nemělo žádnou vazbu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Vít - varianta C - švýcarský strojek

2. Lobotor - varianta A (beru i C) - švýcarský strojek

3. Tower of Power - B (beru i C) - švýcarský strojek

4. Robert (majitel KabTime - zastoupení LT pro Evropu)

5.

6.

007. MT01 - varianta C - švýcarský strojek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasoval jsem pro změnu tvaru pouzdra, ale čím víc nad tím přemýšlím, tím víc si nejsem jistý.

 

Možná blbá otázka - šestihranné šrouby na lunetě - jak se zajistí, aby byly po dotažení stejně natočené? Nebo se počítá, že budou cik cak, jak to zrovna vyjde?

 

 

Zatím bych se spíš přidal. Pokud nějaká stávající varianta, tak C se švícarským strojkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasoval jsem pro změnu tvaru pouzdra, ale čím víc nad tím přemýšlím, tím víc si nejsem jistý.

 

Možná blbá otázka - šestihranné šrouby na lunetě - jak se zajistí, aby byly po dotažení stejně natočené? Nebo se počítá, že budou cik cak, jak to zrovna vyjde?

 

 

Zatím bych se spíš přidal. Pokud nějaká stávající varianta, tak C se švícarským strojkem.

 

Myslím, že to půjde, vládli to i na V1:

 

post-1538-045978200%201355050662.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přihlásil se mi jeden zájemce mimo chronomag, který by chtěl 2ks.

 

1. Vít - varianta C - švýcarský strojek

2. Lobotor - varianta A (beru i C) - švýcarský strojek

3. Tower of Power - B (beru i C) - švýcarský strojek

4. Robert (majitel KabTime - zastoupení LT pro Evropu)

5.

6.

007. MT01 - varianta C - švýcarský strojek

8. zájemce mimo chronomag (Honza M.) - varianta C - švýcarský strojek

9. zájemce mimo chronomag (Honza M.) - varianta C - švýcarský strojek

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...