Přejít na obsah

Bronzová L.E. od firmy LÜM-TEC


Doporučené příspěvky

ajaj.. ten cifernik vidim ako showstopper. ma to mat sandwich dial inak to je sito na zaujemcov. A kludne by som isiel do rimskej dvanastky a indexov, alebo namiesto dvanastky trojuholnik tvoreny trojicou tych sestuholnikov, a 3-6-9 vyseknuta ciara.. alebo nejaky california nieco. full lume dial to je 1:100.

Sendvič jsem chtěl, navíc inverzní (svítí to nahoře), ale z důvodu ceny by to prý neprošlo.

 

ale ked uz negativny dial, tak pouzi namiesto tych sesthranov skutocne skrutky trciace z cifernika. teda ich hlavy. to by mohlo zaujimavo vyzerat. alebo rovno take ako su na lunete, resp "fejky", len neviem kolko mas miesta na vysku, ten 6hran v hlave je asi dost hlboky.

Dobrý nápad, jelikož se ručičky indexů nedotýkají, mohly by tam atrapy hlav šestihtanných šroubů projít.

Když už budou ty šestihranné hlavy všude, možná bych nahradil i imbusy na lunetě šrouby s nízkými šestihrannými hlavami.

 

s tou korunkou neviem, kto to pouziva. AP? Hublot? Paul Picot?

Zkusím ji tam dát, měla by být i výrobně méně náročná, než ta co je tam teď.

 

edit: k tej CATII. ked chces aby to ludia chceli, musi sa im to pacit. Musis im to doslova predat. Toto je uroven vystupu tak okolo r.1996. Nehodnotim obsah, ale napr. takto vizualizovane SEIKO TUNA by otocili niekomu aj zaludok. + Ber to tak ze sa pod to podpisujes /v tvojom pripade doslova/. Otazka znie - je to to najlepsie co dokazes? Odpovedat nemusis

Je to jen render z Catie. Zatím nemám nic lepšího. Bral jsem to tak, že pokud někdo projeví zájem tak to bude znalec, kterému by se to mohlo líbit i takto.

Možná se pletu.

Když ti pošlu 3D model, uděláš lepší obrázky?

 

Moju kritiku neber osobne, chcem veci pomoct :)

Jsem za připomínky vděčný. Uvažuješ o tom, že se k nám připojíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 226
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sendvič jsem chtěl, navíc inverzní (svítí to nahoře), ale z důvodu ceny by to prý neprošlo.

 

 

TAK NECH PREZRADIA O KOLKO BY TO NAVYSILO CENU. PODLA MNA SA TAKYTO TYP OSVETLENIA K TYM HODINKAM NEHODI

 

Dobrý nápad, jelikož se ručičky indexů nedotýkají, mohly by tam atrapy hlav šestihtanných šroubů projít.

Když už budou ty šestihranné hlavy všude, možná bych nahradil i imbusy na lunetě šrouby s nízkými šestihrannými hlavami.

 

TAK ALE AZ TERAZ TO BUDE ROJAL OOOUK PO OZIARENI :)

 

Zkusím ji tam dát, měla by být i výrobně méně náročná, než ta co je tam teď.

 

Je to jen render z Catie. Zatím nemám nic lepšího. Bral jsem to tak, že pokud někdo projeví zájem tak to bude znalec, kterému by se to mohlo líbit i takto.

Možná se pletu.

Když ti pošlu 3D model, uděláš lepší obrázky?

 

MY POUZIVAME SOLIDWORKS, TAK TO MOZEM NIEKTOREMU Z NASICH DIZAJNEROV DAT NA RENDER. PRIPADNE TO VIEME UROBIT V 3dVIA COMPOSERI, NEBUDE TO MAT UPLNE REALISTICKY VZHLAD ALE ELEGANTNE UROBIME 3D VIDEO, CO JE MYSLIM PLUS.

 

Jsem za připomínky vděčný. Uvažuješ o tom, že se k nám připojíš?

 

KED Z TOHO VYROBIME NAKONIEC PEKNE HODINKY TAK PRECO NIE :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK NECH PREZRADIA O KOLKO BY TO NAVYSILO CENU. PODLA MNA SA TAKYTO TYP OSVETLENIA K TYM HODINKAM NEHODI

 

Zkusím zjistit.

Ty by jsi chtěl sendvič ala Panerai nebo to, co jsem navrhoval já?

 

TAK ALE AZ TERAZ TO BUDE ROJAL OOOUK PO OZIARENI :)

 

Teď jsem zjistil, AP RO pužívá i imbusy.

S těmi 6HR hlavami to aspoň zkusím.

 

Audemars-Piguet-Royal-Oak-Offshore-Chronograph-Michael-Schumacher-Titan.jpg

 

ZDROJ

 

MY POUZIVAME SOLIDWORKS, TAK TO MOZEM NIEKTOREMU Z NASICH DIZAJNEROV DAT NA RENDER. PRIPADNE TO VIEME UROBIT V 3dVIA COMPOSERI, NEBUDE TO MAT UPLNE REALISTICKY VZHLAD ALE ELEGANTNE UROBIME 3D VIDEO, CO JE MYSLIM PLUS.

 

3dVIA Composer jsem taky zkoušel, ale v knihovnách nemám bronz.

Pokud mi pomůžete, budu rád.

 

KED Z TOHO VYROBIME NAKONIEC PEKNE HODINKY TAK PRECO NIE :)

 

Tak se do toho dejme!

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty ale tieto RO uz niekto dobre oziaril.. :) na to co oni pouzivaju sa vybodnime, tieto hodinky si nikto nepomyli... hehe.

 

pozeral som na tvoj navrh sandwich dialu. takto, ja mam na mysli klasiku a la pam, ale ked uz full lume, tak to urob s tymi skrutkami, to je potom zbytocne to predrazovat sandwich dialom.

 

rucicky na strane indexov skus dat do tvaru sesuholnika, pozri nacmarany obrazok. potom by som aj miesto kde su upnute na hriadel /netusim ako sa to povie po hodinarsky/ riesil rovnako. nech su sumerne. ine mi uz nenapada. ale je mozne ze to uz bude jak vo vcelom uli :) mozno keby boli skrutku na lunete aj ciferniku okruhle s vnutornym sesthranom, bolo by to cele jemnejsie. pohraj sa s tym, zistis

 

akurat otazka, akym materialom/povrchom chces riesit nebronzove diely a akej farby bude full lume dial. dal by som tam nejaku prijemnu retro farbu, nie bielu ani fluorescencnu zelenu jedovku.

post-4112-010645600 1351013641.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj ryze subjektivní pohled:

 

  • ručky a korunku ve variantě z 18.10. (ručky z původního návrhu z 23.9. jsou ale také podařené),
  • čísleník a pouzdro ve variantě 2 z 23.10.,
  • na zvážení dávám nějaké vhodné zvýraznění dvanáctky na číselníku (např. vyšší nebo vertikálně protažený index).

 

Ale já také jen kibicuji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když už jsme u toho, za mě hned ty první ručky. Pouzdro je super oproti prvním návrhům, v 42mm to bude vypadat fajně. Jsem zvědavý, kam se vyvine ciferník, zatím je to takový obyč (ty šestiúhelníkové indexy vypadají pěkně). Možná větší (tučnější) čísla by byla zajímavější? Jinak držím palec a pozorně sleduju, kam se to vyvine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sleduju z povzdálí a bojím se do toho kecat, ale, já bych tam naopak datumovku nedával, číslice rozhodně ponechat

 

Jsem na tom podobne, ale pokud by skutecne nakonec sly do vyroby, vazne uvazuju, ze bych si je nechal libit.

 

Nicmene: pokud minutove indexy, tak jen drobne usecky po obvodu a rozhodne ne kruznice, kulateho na tech hodinkach jinak neni vlastne skoro nic. Kdyby se uvazovalo o vypusteni indexu, hlasoval bych pro zachovani sestky a dvanactky, jako je to treba na Seiko BFS.

 

Za sebe bych ale cislice zachoval s tim, ze bude podobne lamany jako tvar pouzdra.

 

Ale jsou to jsou to jen navrhy, nechci borit uz ustavenou predstavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na tom podobne, ale pokud by skutecne nakonec sly do vyroby, vazne uvazuju, ze bych si je nechal libit.

 

Nicmene: pokud minutove indexy, tak jen drobne usecky po obvodu a rozhodne ne kruznice, kulateho na tech hodinkach jinak neni vlastne skoro nic. Kdyby se uvazovalo o vypusteni indexu, hlasoval bych pro zachovani sestky a dvanactky, jako je to treba na Seiko BFS.

 

Za sebe bych ale cislice zachoval s tim, ze bude podobne lamany jako tvar pouzdra.

 

Ale jsou to jsou to jen navrhy, nechci borit uz ustavenou predstavu.

 

Pokud tam nechám čísla i 6hr indexy, tak mi tam na minutové nic jiného než malé tečky nevyjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...