Přejít na obsah

Chronomag posilovna


Doporučené příspěvky

před 7 minutami, Hudson10 napsal:

Doktor má pravdu, u veslování je problem s tzv. podjizdenim. Páteř trpi.. 

Vim o čem mluvím, dva roky jsem jako otrok vesloval na galere. Páteř musi být vždy rovná. Tahat veslo se musi nohama, ne zadama. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No jestli tomu dobře rozumim, nemám li handicap např. s kloubama nebo plotýnkama a dodržjuju li správný pozice v jednotlivejch fázích veslování, a když si nebudu nakládat a pojedu spíš lehčí odpor na vytrvalost a zvyšovat budu postupně spíš rychlost a délku tréninku než odpor, neměl bych si nijak ublížit. Resp. benefity pro záda by měly být výrazně větší než rizika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 26. 5. 2021 v 10:38, Mr. Igelit napsal:

Bowflex jsem měl dlouho v hledáčku, tedy ten nižší model:

https://www.isix.cz/nakladaci-cinky/set-dvou-nakladacich-jednorucnich-cinek-bowflex-2-5-24-kg/

Že bych si jako na vyšší váhy nechal nakládací. Na ty Bowflexy jsou celkem slušné recenze, ale přecijenom je tam fakt dost plastu.. A i když má člověk malou váhu, tak ta činka má pořád skoro půl metru nebo kolik.. Ale zase ta cena je fajn.

Tak jsem nakonec koupil toto :) Mám ještě dvě nakládačky, tak vyplním rozmezí :) Nastavení je 3,5, 10, 17, 24, 32

Edit: ty jednoručky, holčičku jsem si udělal sám 🤣

1888389260_WhatsAppImage2021-08-15at11_05_37.thumb.jpeg.912c9f5fa10e45a2ae747d2bc2cf5455.jpeg

Upraveno uživatelem semi001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma nejni kde, tak jsem si spáchal jednoduché fitko na kruháč ve služebním bytě. 
Většinu vybavení (na foto cca 1/3) mam 12-13 let, zbytek jsem teď dokoupil v Decathlonu (a spokojenost musim říct). 
Nesmějte se vahám, po letech se k tomu vracím, postupně :)

EBFB8692-29B4-4BF2-8BCD-C01A1C153839.jpeg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Maxel napsal:

Doma nejni kde, tak jsem si spáchal jednoduché fitko na kruháč ve služebním bytě. 
Většinu vybavení (na foto cca 1/3) mam 12-13 let, zbytek jsem teď dokoupil v Decathlonu (a spokojenost musim říct). 
Nesmějte se vahám, po letech se k tomu vracím, postupně :)

 

Náhodou super, měl jsem to podobně při první vlně , při druhé už jsem si udělal regulérní fitko a do klasického už ani nechodím :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 8. 2021 v 17:08, Maxel napsal:

Doma nejni kde, tak jsem si spáchal jednoduché fitko na kruháč ve služebním bytě. 
Většinu vybavení (na foto cca 1/3) mam 12-13 let, zbytek jsem teď dokoupil v Decathlonu (a spokojenost musim říct). 
Nesmějte se vahám, po letech se k tomu vracím, postupně :)

👍

Super, hele, každej nějak začínal a jak známo s váhama se musí opatrně, aby byla správná technika. Já teď cvičím 3-4x týdně + do toho kardio. Co nedodržuju je jídlo, takže o to víc musím zabrat. Co je ale úplně jinej sport - když zavřeli fitka, tak jsem začal cvičit venku. Zpočátku mi to vůbec, ale vůbec, po překonání prvního měsíce jsem si zvyknul, je to úplně jiný pohyb, respektive práce s tělem, nicméně chybělo mi pořádné procvičení nohou, kdy dnes už tahám na nohy 170-220kg, čili nakonec zase zpátky návrat k železům, takže hlavně nepřepálit start a v klidu postupně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@semi001Holky máme asi tak zhruba stejně starý, koukám 🙂

Pěkný, já jsem to od posledně trochu dovybavil a převezl všechno na jedno místo.. Jednoručky jsem vyřešil tak, že dva páry nakládaček jsem už měl a další dva teď o víkendu dokoupil na Bazoši. Takže mám čtyři nejpoužívanější váhy stále nastavené a kdyby něco, tak přiložím nějaké dvouapůl nebo jedenačtvrtkilo na již naloženou nakládačku...

 

Přikoupil jsem na Bazoši téměř novou hyperextenzi za pětikilo a pěkně kolem ní srovnal jednoručky, adaptéry a trap bar (když chci použít hyper, tak si jí vyšoupnu, je lehká):

lYevCv9.jpg

 

Klec s kladkou beze změny, jen jsem srovnal kotouče :-))

KWPfNPc.jpg

 

A přibyla i kardiozóna:

3cQftg7.jpg

 

A skříňka na příslušenství, opasky, gumy a podobně. A pozóór - na skříňce máme i soundsystém! Stačí připojit jack k telefonu a jede se:

z33GtlK.jpg

 

Mám objednanou ještě Safety squat bar, měla by být na přelomu září/října.

 

Troufl bych si říct, že to pak už bude fakt všechno a nic dalšího nepřibude, ale to už jsem si říkal několikrát 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Já byl přes léto ve fitu dost, nějak mě to více baví přes léto než v zimě (divné), formu jsem naladil dle představ, ale na konci léta jsem si při ledním hokeji (taky divné) natrhnul vnitřní stehenní sval a po doléčení jsem si pro změnu pohmoždil rameno při pádu na mokré trávě (střízlivý), takže se těším zase na začátky v posilování. Je to u mě neskutečný kolotoč, vždy když je forma, tak do toho vleze zranění, nemoc nebo nechuť zvedat železo, potom zase bolestivě začínám místo toho, abych se rozvíjel  🙂 

Asi je to tím, že se nevěnuji dostatečně regeneraci, kompenzaci a psychické odolnosti v zimním období (jeden život pracujícího člověka je na to málo) 😕 

#sportemkuzdraví

IMG_1861.jpeg

IMG_1861.heic

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jedu hlavne nohy, ale vysledek neodpovida zatezi, proste na to nemam genetiku. 

Nedavno jsem x dni drzel Jagrovinu, cili 1000 drepu denne, respektive cca za hodinku. Jako jo, melo to vysledky i na me, ale delat to nekdo s genetikou, tak ma nohy 2x takove.

 

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...