Přejít na obsah

Chronomag posilovna


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Samozrejme to 100% zarucit nemuzu, ale vzhledem k tomu, ze jsem zacatky financoval a kupoval ty kvanta zradla, myslim ze ne. Celej zivot byl 20 kilo nad svyma vrstevnikama a dost tucnej teda.
Rok 2009 vs rok 2018. Tohle jen pro nekoho, kdo tvrdi ze to nejde....
6ecc527a32847f06d04b6bc7e6a1eda6.jpg5821816f4091c3241bab08b6e991c456.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slušná práce, nechť mu to vydrží, a hlavně, nepřestává ho to bavit 🙃!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Prochy68 napsal:

Samozrejme to 100% zarucit nemuzu, ale vzhledem k tomu, ze jsem zacatky financoval a kupoval ty kvanta zradla, myslim ze ne. Celej zivot byl 20 kilo nad svyma vrstevnikama a dost tucnej teda.
Rok 2009 vs rok 2018. Tohle jen pro nekoho, kdo tvrdi ze to nejde....
6ecc527a32847f06d04b6bc7e6a1eda6.jpg5821816f4091c3241bab08b6e991c456.jpg

Počkej! Teď jsem si to konečně uvědomil. Nemá HODINKY! 
k čemu je mu potom lejtko o objemu mýho stehna…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej! Teď jsem si to konečně uvědomil. Nemá HODINKY! 
k čemu je mu potom lejtko o objemu mýho stehna…
On na hodinky moc neni, nosi prevazne Gecka, uz jsem mu chtel nejake poridit, ale bojim se ze by jen lezely v supliku (myslim mechaniky).

Ale takovej rozdil to zase neni, jen to trochu vyrysuju a ....0adb42b48fa51e038ccf8c7114eb8367.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je naprosto neuvěřitelná proměna, a pokud to není nějaká legrace, tak to ted klobouk dolů!!
Legrace to vazne neni, v letech 2009-2010 chodil do Motola do deitologicky poradny. Mel pres 140kg.
A tim bych to uzavrel, az se vypracuju, hodim sem svou fotku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zažil jste někdy někdo tenisový/golfový loket? Myslel jsem si naivně, že mě se něco takového stát nemůže, 20 let jsem téměř denně cvičil s činkami, na hrazdě, samozřejmě i dny volna byly, ale vyplněné aktivním pohybem, během, chozením atd. No a teď už mě rok bolí obě haksny tak, že neudělám na hrazdě jedinej shyb. Máte s tím někdo zkušenost? Co pomáhá? Kromě rady nad zlato, nech to odpočinout - zkusil jsem na 3 měsíce, nic moc to nepomohlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, kdojinej napsal:

Zažil jste někdy někdo tenisový/golfový loket? Myslel jsem si naivně, že mě se něco takového stát nemůže, 20 let jsem téměř denně cvičil s činkami, na hrazdě, samozřejmě i dny volna byly, ale vyplněné aktivním pohybem, během, chozením atd. No a teď už mě rok bolí obě haksny tak, že neudělám na hrazdě jedinej shyb. Máte s tím někdo zkušenost? Co pomáhá? Kromě rady nad zlato, nech to odpočinout - zkusil jsem na 3 měsíce, nic moc to nepomohlo. 

Zažil jsem to minulej rok - bolest obou loktů a kolen, podezřívám covid o kterým se tenkrát ale ještě moc nevědělo, takže diagnózu jsem neměl, teď už jsem ok. 

Co pomáhá - správná diagnóza a pak se až bavit co dál, může to být cokoliv od úponů, chrupavek, přes záněty až po vážnější varianty. Jinak jako taková jakž takž prevence pomáhá kloubní výživa (hydrolyzát kolagenu, glukosamin, chondroitin, msm, vit C, kurkuma proti zánětům atd.), v horších případech pak injekční peptidy (IGF-1 co si tak pamatuju).

Občas jsem si kupoval Animal Flex, nevím co v tom je a třeba je to jen placebo, ale pomohlo mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

S tou genetikou naprostý souhlas. Ale za ta lýtka bych Tě vyhuboval 🙂 to je jasné, že z kola objem nebude. Hezky si na výpony nalož tak stopade a makej ... Teď vážně, vždyť zrovna lýtka se dají jet úplně do mrtva, do totálního betonu. Ta stehna vypadají docela dobře, takže určitě dobře víš, co to je si druhý den nemoct sednout na záchod, tak vo co de??? 🙂

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolo byla takova vysnena domnenka, ale v podstate jsem vedel, ze to stacit nebude:-). 

A kdyz neni genetika, tak zvlast u lytek to zabere steasne casu a jde to hodne pomalu. Ale nezbude nic jineho, nez jim nalozit a do mrtva🙂. 150 doma nenajdu a kuchynskou linku na zada nedam, ale do mrtva se da v pohode i doma:-).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...