Přejít na obsah

Chronomag posilovna


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Tak s letošní formou jsem celkem spokojen (190 cm, 90 kg), jak by řekl můj celoživotní přítel a kritik: "Na tebe dobrý" 🙂 

Protože nemám geny, tak mě to stálo od března cca 14 km v bazénu, 3000 km na kole a asi 70h čistého času s činkou v ruce. 

Hlavní pravidlo jsem si naordinoval, že budu 1h denně sportovat. 

Kdybych každý den neholdoval vínu, tak by to mohlo být i lepší, ale víno je pro mě relax a balzám na duši, což je neméně důležité společně s fyzickou pohodou 🙂 

No a stravu jsem nijak nehrotil, týden jsem si počítal kalorie, ať získám obecný přehled. 

IMG_5812.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já, díky práci, mohu navštěvovat, dalo by se říci, privátní fitko, kde jsem většinou sám, max. ve třech lidech. Před prázdninami jsem měsíc navštěvoval fitness u mě na sídlišti, abych i trochu nasál motivaci a rád jsem po měsíci odevzdával permanentku :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

nevim kde se zeptat, zkusim a poprosim sportovce  tady.

zalezi pri namaze na poskladani sportu z hlediska tepovky?

myslim jestli je vyhodnejsi delat nejdriv neco s nizsi tepovkou delsi cas ( u mne konkretne plavani)  a pak na konci pro pestrost prejit treba kolo ci veslo na 30 nebo 50 minut blizko maximu co snesu-stridave, napalit co to jde a vydrzim.

jaky bude prinos? 

nebo je vyhodnejsi delat neco s rychlym zacatkem opakovane vyrazit namkolo dupat hodinu a pak si odjet zaplavat delsi cas hodinu a pul- pekne v klidnejsim tempu.

a dal, jak se pozna uplne pretrenovani, necha se necim zmerit? chemicky?

nebo je to jenom "unava" a bolest a ze se clovek priste necejti. ze by hlava chtela ale proste fyzicky uz nelze? 

dik.

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud trénuješ sílu, tak napřed to kolo/veslo a pak až ten bazén na výdrž a kardio (i když to platí spíše do činkárny, neboť obě tvé disciplíny jsou vlastně kardio). Asi bych si v tvém případě vybral tak, jak ti to sedí, pokud by jsi chtěl zvedat činky a nabrat svaly, tak napřed činky a potom kardio. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky .   no jde mi hlavne o zlepseni vykonu. zacal jsem si hlidat vic tepovou frekvenci a zajima mne jak ovlivnuje vydrz a zatez kombinovani a " rozdilnost" aktivit.  nikdy driv jsem to moc neresil,,ale je kazdopadne zajimave, jak mi klesa tep pri "zvyknuti si"  na namahu pri konstantni namaze a ze se s tim necha i docela dobre pracovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otestuj si, co ti vic vyhovuje a jak na to bude reagovat tělo. Já kdysi chodil po atletickém tréninku/posilce plavat a dost často me pak v bazenu chytaly křeče. Tu silovou složku bych nedoporučoval dělat úplně na max. Třeba jen obcas, když se budes chtít otestovat. Není nám už 20 a neregenerujem tak rychle:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@hopa26 Není to úplně to, nač se ptáš, ale já mám vyzkoušeno (a trochu načteno), že jako první je lepší začít silovým tréninkem a pak až kardio (v mým případě kolo, výjimečně bazén). Myslím, že to tak dává smysl i z hlediska energetických zdrojů - cukry (hlavně glykogen), potom tuky, mastný kyseliny... Když jsem zkoušel posilovat po běhu/bazénu, byl jsem slabej jak moucha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska chtěla dcera (7) na hřišti po tréninku naučit ručkovat a samozřejmě to zdokumentovala, tak mám materiál pro vás a alespoň památku dokud tuhle opičárnu zvládnu 3x za sebou 🙂 Hlavně jsem se neztrapnil před přihlížejícími maminkami, protože následně chtěla dcera vidět kotoul na hrazdě 🙂 

Zařazujete workout do programu posilování, nebo jen indoor? 🙂 Je to fajn zpestření, člověk musí zapomenout na izolované cviky, které mu v posilovně naservírují v podobě strojů a zařízení. Po tréninku cítíte svaly hlouběji. 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Celou sobotu a ještě půl neděle mi to zabralo, ale konečně mám doma žebřiny! Ještě musím dokoupit hrazdu. Ale už teď můžu konečně dělat přednosy, trénovat mosty, nebo si prostě jen tak viset :-).

752ECF28-B854-4D1C-8B33-6F3C91E35351.jpeg

A1BF030B-801C-4CA3-B4D7-70D4B79E80BB.jpeg

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Waya03 napsal:

Celou sobotu a ještě půl neděle mi to zabralo, ale konečně mám doma žebřiny! Ještě musím dokoupit hrazdu. Ale už teď můžu konečně dělat přednosy, trénovat mosty, nebo si prostě jen tak viset :-).

Žebřiny a hrazda je dobrý základ na domácí cvičení. Já měl ještě mimo hrazdu na žebřinách bradýlka na klikování. 

A jako hodinkovnice super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...