Přejít na obsah

Chronomag posilovna


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, Bert napsal:

@Prochy68@Ajaj Pánové, prosím, hlavně žádné fotky 🙂

Hele, já cvičím oblečenej!

…..i když….nějak mě popadla v pátek nálada jít pumpovat. Dokonce jsem se vystajloval a vytáhl starý oblečení co jsem před 8 lety nosil do gymu. Všechno ok do doby co jsem byl na lavici, pak se ale přesunu na mrtvý tahy. Předkloním se, napnu se a v tu chvíli prdne šňůra v teplákách. A jak se narovnám, tak tepláky elegantně sklouznou ke kotníkům 😂😂😂

ještě že cvičím u sebe ve sklepě 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waya, mozna si je dal moc do prava ke zdi. Myslim jako aby se Ti tam ta hrazda vesla. Ale nejak ne moc siroka se vejde. No, kdyz tak ty zebriny prevrtas 🙂

Jo a jeste porid ty bradla - na bricho a kliky na bradlech. A daji se vyuzit i jako stojany na cinku na drepy.

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@odjinudto ta mrcha zásuvka a taky je tam na zdi termostat k topení. Ale hrazda se vejde, už mám objednanou takovou menší dřevěnou nasazovací. Právě vrtat bych to znovu nechtěl, musel jsem to teď dát skrz 350mm zeď na závitový tyče. Bradla mám separátní, ale uvidíme...

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Taktéž se hlásím mezi majitele tohoto skvělého vesla. Mám ho trochu, vzhledem k mizernému stavu svého kolene, vylepšené. Na vodicí tyči je umístěna zarážka z gumy a molitanu tak, abych nemohl před výrazem jít do moc hlubokého dřepu. Je jasném, že v tu chvíli žádnej zázračnej výkon nenajedu, ale aspoň mohu druhý den chodit 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...