Přejít na obsah

Chronomag posilovna


Doporučené příspěvky

teď už tahám v práci. 

mne to veslo baví mega. nejradši mám když je venku ošklivě, fouká, zlá zima a sem třeba navíc nasranej -na někoho nebo něco.

jen si seběhnu do garáže, pustím pěknou písničku a jedu. propotím hadry, za 40 minut slezu a říkám si spokojeně: "piči, stálo to za to. "  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Dantechno jezdím na 9 zátěž.  Nemohu už veslovat každý den, jako za lockdownu, https://www.strojvedouci.com/2021/tezky-zivot-napad/ to jsem jezdil 22km v pohodě. https://www.strojvedouci.com/2021/manzelstvi-je-rehole/ 

Teď když uz se může všechno se snažím hlavně plavat, běhat a jezdit na kole. :D

Tenkrát, když sem veslo vybíral kupoval mne inspiroval Bert i Pavel jak jeli na ten stroj a značku lásku. Dodatečně jim patří dík, bo se tahle investice vyplatila velmi velmi. 

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na cokoli, kde taháš proti vodě. Zajímavé řešení, a oproti Conceptu jsi cca na polovině. Já mám "veslo s lavórem" na jedné své odpočinkové destinací, a velká spokojenost. Stálo to desítku. Mimochodem, proti vodě jezdím i kolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Tondaa73 napsal:

Veslování je super.

Můj Kettler odchází do věčných lovišť a asi se budu poohlížet po něčem novém.

Máte nějaké doporučení výkon/cena, nechci si na to brát hypo. 🙂

Já žil v tom, že jsi z Prahy. Já moc nechápu to cvičení doma upřímně, jako jo někde v háji. Ale tady ty fitka jsou super a upřímně občas rád prostřídám stroj atd..a supr je sauna po. Já teda mám fitko do 5 min od domu a multisport. S cenama bydlení tady to navíc nemá návratnost nikdy 🙂

já mám doma trenažer na kolo a kettlebelly, hrazdu, a míč a gumy atd.. ale to krom kola beru spíš jako stabilizaci po kole/běhání. Ale rád chodím nakonec do toho fitka, navíc chodíme s kámošem. Tak probereme burzu, zasedání Fedu atd.. a ty holky tam jsou taky občas dost dobrý 🙃

Uniká mi něco? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Bert napsal:

Vojto, třeba u mne je to tak, že jedu aerobku po ránu. V době, kdy se mi zkrátka nechce přes Strakonickou. No, a tím pádem to má smysl doma. Aerobku ve veřejném fitku jsem nedal už několik let. 

Ok jasný. To já teda nesnáším pás. Takže chodím běhat ven celoročně a na kolo mám tohle....

Ale rozumím. Bazén abych si v něm zaplaval si taky nikdy nepostavím, navíc mi to přišlo vždy neestetický. Trenažér veslo chápu...

20230128_230457.thumb.jpg.6c7080bb3538c20b2cd0516f7a1b778c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=6982]Dantechno[/mention] jezdím na 9 zátěž.  Nemohu už veslovat každý den, jako za lockdownu, https://www.strojvedouci.com/2021/tezky-zivot-napad/ to jsem jezdil 22km v pohodě. https://www.strojvedouci.com/2021/manzelstvi-je-rehole/ 
Teď když uz se může všechno se snažím hlavně plavat, běhat a jezdit na kole. 
Tenkrát, když sem veslo vybíral kupoval mne inspiroval Bert i Pavel jak jeli na ten stroj a značku lásku. Dodatečně jim patří dík, bo se tahle investice vyplatila velmi velmi. 

Spis ušetřit v týdnu čas na 20 km.. to by byl pro me problem. Jsem rad ze se utrhnu na 20 minut.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, vojta1 napsal:

Já žil v tom, že jsi z Prahy. Já moc nechápu to cvičení doma upřímně, jako jo někde v háji. Ale tady ty fitka jsou super a upřímně občas rád prostřídám stroj atd..a supr je sauna po. Já teda mám fitko do 5 min od domu a multisport. S cenama bydlení tady to navíc nemá návratnost nikdy 🙂

já mám doma trenažer na kolo a kettlebelly, hrazdu, a míč a gumy atd.. ale to krom kola beru spíš jako stabilizaci po kole/běhání. Ale rád chodím nakonec do toho fitka, navíc chodíme s kámošem. Tak probereme burzu, zasedání Fedu atd.. a ty holky tam jsou taky občas dost dobrý 🙃

Uniká mi něco? 

Ale jo, Vojto…jsem z Prahy. 
Doma vesluji a krapet blbnu s jednoručkou. 
Do fitka jsem chodil před 25 lety, a teď bojuji s tím, jestli chodit zase. 
Nemám sparinga, a nikdo z mého okruhu necvičí. Teď mi ty fitka přijdou takový moc navoněný a plný šampónů. 
Na netu jsem koukal na něco pro dědky 😉 a zatím nic nevybral. 
Jako…pořád to nezavrhuju, vím, že bych cvičil komplexněji…ale. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, Vojto…jsem z Prahy. 
Doma vesluji a krapet blbnu s jednoručkou. 
Do fitka jsem chodil před 25 lety, a teď bojuji s tím, jestli chodit zase. 
Nemám sparinga, a nikdo z mého okruhu necvičí. Teď mi ty fitka přijdou takový moc navoněný a plný šampónů. 
Na netu jsem koukal na něco pro dědky  a zatím nic nevybral. 
Jako…pořád to nezavrhuju, vím, že bych cvičil komplexněji…ale.

Pro dědky jsou starý sklepní bušírny, ale těch v Praze moc nebude. Základ je nehledat nic jako "fitness" ale spíš něco jako performance gym = místo kde jsou místo strojů power racky, místo leštěných podlah všude gumová podlaha na odhazovani, pogumovaný kotouče, olympijský osy, ideálně dost kettlebellu a nějaký strongman vybavení. Jo a chodit ráno po otevíračce, u nás třeba na 7.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

S fitkama a lidma souhlasím. Zrovna ve středu na mě nějaká holka křičela, že jí jako stojím v záběru. 

Své doby jsem celkem často chodil cvičit v tomhle triku, protože mi to přišlo v kontrastu vtipné. 

A ty divno lidi naopak považuji za zábavné. Je to jak v zoo, příroda je neuvěřitelná (vlastní foto) :)

2.jpg.3b3522893e5b2724450918bdbabaa60c.jpg

 

Screenshot_20230401_094816_WhatsApp.thumb.jpg.8affb5167c200cf03555c47dbc692c1b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi v gymu jsou zlo, ale dá se s tím pracovat, když dodržuješ pár věcí:
- chodit ráno, před prací, nikdy okolo 5-6 odpoledne
- vybírat gym, ne naleštěný fitko
- chodit konzistentně = stejný dny a časy, budeš tam potkávat stejný lidi se kterýma si časem utvoříš nepsaný pravidla
- trénovat a ne "cvičit" = mít seriózní tréninkovej systém, jde to fakt poznat
- soustředit se na základní cviky = při deadliftu, vzpirani, farmářské chůzi se ti raději každej vyhne, zatímco u kladky se mota každej dement

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po par letech jsem vlezl i sem a muzu vam poradit z me zkusenosti. X let jsem chodil do fitka, nejdriv po praci, casem kvuli jimym zajmum pred praci /od 5h/ a ted jsem nasel presne to, co moje telo potrebuje. Kdyz se nebudes honit za narustem hmoty ale jen pro udrzeni kondicky a zachovani svaloviny, nepotrebujes cuchat smrady dalsich lidi, ranni 8km vychazka se stridavym behem a cca 200 kliky je pro me nadherny zacatek dne, nemusim nikam jezdit, za neco platit a otravovat se s cizima lidma. Ani ty cinky me nechybi😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...