Přejít na obsah

Chronomag posilovna


Doporučené příspěvky

Jedu doma 5-6x týdně, snažím se každou partii izolovat pro jeden den. Jednoručky mi vystačí skoro pro všechno, ale problém je se zádama, jedinný cvik je: opřený v předklonu rukou a kolenem o lavičku, druhou rukou přitahování jednoručky. Nějaký tip na další cvik na záada, když jsou jen jednoručky?

Smířil jsem se, že kvůli zádům prostě budu muset jednou týdně vyrazit do posilky, alespoň na přítahy v sedě a horní kladku v sedě, protože to asi doma ničim nenahradim.

 

 

 

Shyby !!. U mě nepostradatelná záležitost. Neříkej, že v baráku, bytě, nebo ve sklepě nenajdeš něco, na co se dá pověsit. Za mlada jsem ve sklepě v paneláku cvičil na trubce od plynu :D , nebo před panelákem na klepači na koberce. Za pokus by stála i hrazdička do dveřních zárubní, vyjde na pár stovek.

 

Edit: Rotátory, to je mor. Už mám za sebou tenisové lokty a teď taky rotátor. Naštěstí jen lehoučká částečná ruptura.

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Za mlada jsem ve sklepě v paneláku cvičil na trubce od plynu :D , nebo před panelákem na klepači na koberce. Za pokus by stála i hrazdička do dveřních zárubní, vyjde na pár stovek.

 

 

:D tak to mě pobavilo, protože jsem to měl uplně stejně...trubky ve sklepě, klepač u baráku a nebo fotbalová branka "za kotelnou"...no a pak mi naši pořídili tu trubku mezi futra, což mě ale trošku přestalo bavit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit: Rotátory, to je mor. Už mám za sebou tenisové lokty a teď taky rotátor. Naštěstí jen lehoučká částečná ruptura.

já taky lehce ale už je to 5 týdnů a žádný zlepšení. předevčírem jsem byl na magneticke rezonanci a připadal jsem si jak simulant když jsem viděl to prd co bolí. chtěl to to opravit laparoskopicky ale je to prý tak malý že se to zahojí samo. snad brzo nebo moc zlenoším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a mě loni ta trubka ve futrech povolila, zrovna jsem se díval nahoru a tu pecku co sem si s tim dal...ta byla jak od Klička :D A to jsem měl ještě ve futrech šrouby pro větší jištění.

 

Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti se silovým tréningem pouze velkých cviků - BP, DL, dřepy, olympijský zdvih, vzpírání, military press...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, používáte někdo posilovací kolečko?

 

kole_ko.jpg

 

Začal jsem asi před dvěma měsíci a teď jsem na 3 sériích (3 x 10) za týden...ale jen v kleče...četl jsem, že příprava na to, aby to dal člověk ze stoje, zabere až tři roky...tak mě zajímalo, jestli tu s tím někdo nemáte zkušenost...

 

Mám oranžový :-) , cvičím s tím teď poslední rok nepravidelně a podle toho to vypadá, vždycky tak 5 - 10 pojezdů ze stoje do rukou kolmo k zemi (s napnutýma nohama), dál to nezvládnu. Cítit je to dobře, funguje to, jak už bylo řečeno, pozor na průhyb zad v kříži. Když jsem s tím začínal, tak 3 roky rozhodně potřeba nebyly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D tak to mě pobavilo, protože jsem to měl uplně stejně...trubky ve sklepě, klepač u baráku a nebo fotbalová branka "za kotelnou"...no a pak mi naši pořídili tu trubku mezi futra, což mě ale trošku přestalo bavit...

 

Holt ideální je to v posilce na pořádné hrazdě s řemenem s řetězem včetně 15 nebo 20kg kotouče a magnéziem na rukou. Samozřejmě nesmí chybět zrcadla a publikum adolescentek :D

 

já taky lehce ale už je to 5 týdnů a žádný zlepšení. předevčírem jsem byl na magneticke rezonanci a připadal jsem si jak simulant když jsem viděl to prd co bolí. chtěl to to opravit laparoskopicky ale je to prý tak malý že se to zahojí samo. snad brzo nebo moc zlenoším

 

No mě už se to po půl roce jednou vrátilo. Teď po druhé rehabilitaci to drží, ale na těžké Benchpressy se širokým úchopem můžu zapomenout. Mám dobrého ortopeda i fyzioterapeutku (po dlouhé době). Hlavně žádné obstřiky (kortikoidy) !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě už se to po půl roce jednou vrátilo. Teď po druhé rehabilitaci to drží, ale na těžké Benchpressy se širokým úchopem můžu zapomenout. Mám dobrého ortopeda i fyzioterapeutku (po dlouhé době). Hlavně žádné obstřiky (kortikoidy) !!

bože chraň snad se to nevrátí. nikdy mi nic nebylo takže to je první zranění a jsem z toho takovej rozladěnej :-) proč ne kortikoidy? dostal jsem už 2x a teď se mi zdá že se to lepší. co je na nich špatnýho? fizioterapeuty střídám dva, chodím 4x týdně a přijde mi že to je k ničemu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po obstřiku loktů se mi stav upravil pouze na několik týdnů, po druhé kůře pouze na několik dní a bolest se vrátila v mnohem brutálnější podobě. Pak jsem byl ve stavu kdy jsem si nemohl vyčistit zuby, vytřít p...l, zapnout si knoflík u košile. Z krátkodobého hlediska je obstřik fajn, ale z dlouhodobého.. ee. Neřešíto příčinu, ale pouze symptomy ostatně jako celá alopatická (klasická medicína). Dostával jsem Diprophos+MESO. Jde o anestetikum myslím (Mesocain) a syntetický hormon (Steroid) z kůry nadledvinek, silně protizánětlivá látka. Jeden z mnoha vedlejších účinků je např. kalcifikace. Konkrétně u ramene se může navíc kloubní pouzdro smršťovat a tím se sníží pohyblivost. Takže k problému jménem Rotátorová manžeta se může přidat tzv. Zamrzlé rameno.

 

Na konec se slzama v očích a smířený s operací jsem po roce vystřídal ortopeda a tři rehabilitační centra. Šel jsem na rázovou vlnu ESWT (4 litry jedna ruka.. za to bych měl hezké Letecké Primky). Pak následná rehabilitace a dnes zase buším a hraju na kytaru. Jen občas cvičím uvolňovací a protahovací cviky tak jako nyní na rotátory.

 

Schválně se zeptej na rehabkách co si myslí o syntetické hormonální léčbě. Nebo mrkni na internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Chlapi, potřeboval bych trochu poradit s jídlem.

 

Ještě cca 1,5-2 roky zpátky jsem měl 75kg/190cm, pak se mě přítelkyně rozhodla vykrmit, takže jsem teď na 92kg. Samozřejmě jsem při tom nabírání váhy blbec nic nedělal, takže jsem tak nějak celkově sice na sobě nabral, ale většinu mám stejně v pupku. Prostě a jednodušše, tělo v podstatě stále štíhlé, ale vana jak sviňa :D

 

Ač jsem nikdy v životě nesportoval, rozhodl jsem se tedy s tím něco začít dělat a začal jsem před dvěma týdny chodit 2x-3x týdně na box + večer běhám + před spaním nějaké sedylehy.

 

Rozhodně teda nechci zhubnout, naopak, myslím, že na svou výšku bych klidně takových 100kg mohl mít, ale rád bych odstranil to břicho a přesunul hmotu směrem nahoru.

 

Tak se tedy ptám - co jíst?

 

Vůbec nic o tom nevím, bílkoviny, sacharidy, proteiny, jánevímco, nic mi to neříká, jedl jsem co jsem chtěl a kdy jsem chtěl, dostal jsem chuť v 1 ráno na mekáče, tak jsem jel... :) Takže bych tomu chtěl dát nějaký řád a hlavně smysl. Dá se vůbec takto nějak obecně na dálku poradit, nebo bych měl raději k tomu ještě přibrat fitko a nechat si něco sestavit?

 

Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na ronnie.cz, jsou tam zásadní články, které tě navedou.

 

Chlapi, potřeboval bych trochu poradit s jídlem.

 

Ještě cca 1,5-2 roky zpátky jsem měl 75kg/190cm, pak se mě přítelkyně rozhodla vykrmit, takže jsem teď na 92kg. Samozřejmě jsem při tom nabírání váhy blbec nic nedělal, takže jsem tak nějak celkově sice na sobě nabral, ale většinu mám stejně v pupku. Prostě a jednodušše, tělo v podstatě stále štíhlé, ale vana jak sviňa :D

 

Ač jsem nikdy v životě nesportoval, rozhodl jsem se tedy s tím něco začít dělat a začal jsem před dvěma týdny chodit 2x-3x týdně na box + večer běhám + před spaním nějaké sedylehy.

 

Rozhodně teda nechci zhubnout, naopak, myslím, že na svou výšku bych klidně takových 100kg mohl mít, ale rád bych odstranil to břicho a přesunul hmotu směrem nahoru.

 

Tak se tedy ptám - co jíst?

 

Vůbec nic o tom nevím, bílkoviny, sacharidy, proteiny, jánevímco, nic mi to neříká, jedl jsem co jsem chtěl a kdy jsem chtěl, dostal jsem chuť v 1 ráno na mekáče, tak jsem jel... :) Takže bych tomu chtěl dát nějaký řád a hlavně smysl. Dá se vůbec takto nějak obecně na dálku poradit, nebo bych měl raději k tomu ještě přibrat fitko a nechat si něco sestavit?

 

Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.super.cz/162222-moderator-vojnar-si-nechal-odsat-tuk-z-bricha-byli-jsme-u-toho.html

 

"Jsou místa, která se nedají vycvičit. A zatímco na rukou mi roste svalová hmota bez problémů, s břichem je to horší,"

Ty kozy vypadaj jak napíchaný a doporučuju ještě kouknout na nohy na poslední fotce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je tu nějaký odborník,který rozumí stravě,co je jak tučné atd.,poprosil bych o radu.Nikdy jsem nebyl vyloženě tlustý a asi ani nejsem,ale nejsem schopen překousnout,kdybych měl mít pupek.Cvičit moc bohužel nemůžu,tak bych to rád soustředil hlavně na stravu,protože cítím,že mám pár KG tuku navíc hlavně kvůli stravě,která je teda katastrofální a je na čase s tím něco dělat.A to jsem ještě typ,že projdu kolem činky a mám svaly (v posilovně jsem byl asi 5x v životě,ale pořád se mě někdo ptá,jestli chodím posilovat),ale cvičit prostě moc nemůžu.Pohyb nějaký mám,takže v tom problém nebude,ale to stravování je opravdu hrozné.

Měl bych pár otázek,na které bych znal rád odpověď.Ale prosím odpověď jen od toho,kdo opravdu ví a né,že to někde slyšel v hospodě.

 

1.jakému jídlu se vyloženě vyhnout? (myslím z těch nejběžnějších,jako třeba brambory,těstoviny,rýže,pečivo atd.)

 

2.Je pravdou,že menší porce,ale častěj,jsou lepší,že se tuky tak neukládají?

 

3.Sežeru strašné množství sladkého a nemůžu se toho zbavit.Je někde chyba,že mi něco chybí,nebo v čem je problém?Není nějaký doplněk,který by chuť na sladké tlumil?Aspoň do začátků.osobně si myslím,že tím sladkým jen dojídám energii,kterou moje stravování nemá.Sladké je pro mě opravdu problém,který by mi toho dost ulehčil,ale jak si pomoct.

 

Co se hlavních jídel týče,jím nejčastěj kuřecí maso (prsíčka),to jím hodně.Zeleninu,ovoce miluju,velice rád zařadím do jídelníčku,aby to dávalo smysl.

 

Shrnuto podtrženo si myslím,že největší a hlavní problém je v mém stravováním,kdy se dojídám velkým množstvím sladkého a z toho pramení pár kg navíc( v podstatě jen na břichu).

 

Dokáže mi někdo ve stručnosti říct,co a jak?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je tu nějaký odborník,který rozumí stravě,co je jak tučné atd.,poprosil bych o radu.Nikdy jsem nebyl vyloženě tlustý a asi ani nejsem,ale nejsem schopen překousnout,kdybych měl mít pupek.Cvičit moc bohužel nemůžu,tak bych to rád soustředil hlavně na stravu,protože cítím,že mám pár KG tuku navíc hlavně kvůli stravě,která je teda katastrofální a je na čase s tím něco dělat.A to jsem ještě typ,že projdu kolem činky a mám svaly (v posilovně jsem byl asi 5x v životě,ale pořád se mě někdo ptá,jestli chodím posilovat),ale cvičit prostě moc nemůžu.Pohyb nějaký mám,takže v tom problém nebude,ale to stravování je opravdu hrozné.

Měl bych pár otázek,na které bych znal rád odpověď.Ale prosím odpověď jen od toho,kdo opravdu ví a né,že to někde slyšel v hospodě.

 

1.jakému jídlu se vyloženě vyhnout? (myslím z těch nejběžnějších,jako třeba brambory,těstoviny,rýže,pečivo atd.)

 

2.Je pravdou,že menší porce,ale častěj,jsou lepší,že se tuky tak neukládají?

 

3.Sežeru strašné množství sladkého a nemůžu se toho zbavit.Je někde chyba,že mi něco chybí,nebo v čem je problém?Není nějaký doplněk,který by chuť na sladké tlumil?Aspoň do začátků.osobně si myslím,že tím sladkým jen dojídám energii,kterou moje stravování nemá.Sladké je pro mě opravdu problém,který by mi toho dost ulehčil,ale jak si pomoct.

 

Co se hlavních jídel týče,jím nejčastěj kuřecí maso (prsíčka),to jím hodně.Zeleninu,ovoce miluju,velice rád zařadím do jídelníčku,aby to dávalo smysl.

 

Shrnuto podtrženo si myslím,že největší a hlavní problém je v mém stravováním,kdy se dojídám velkým množstvím sladkého a z toho pramení pár kg navíc( v podstatě jen na břichu).

 

Dokáže mi někdo ve stručnosti říct,co a jak?

 

Díky

Edit, pokud máš chuť na sladké, doporučuju pravidelné svačiny, aby tělo nemělo hlad a žravku po energii. A potom už stačí nejíst sladké, člověk neumře, je to jen o vůli.

Pokud to chceš v kostce, podívej se na internetu nebo v TV na pořad jste to co jíte, například :-) 

Upraveno uživatelem Drexxy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit, pokud máš chuť na sladké, doporučuju pravidelné svačiny, aby tělo nemělo hlad a žravku po energii. A potom už stačí nejíst sladké, člověk neumře, je to jen o vůli.

Pokud to chceš v kostce, podívej se na internetu nebo v TV na pořad jste to co jíte, například :-) 

Jste to,co jíte jsem sledoval každý díl.Problém u toho sladkého je,že když jím i víckrát,tak ta chuť prostě nezmizí,pořád tam je,ale je fakt,že je toho určitě míň,když si tu sváču dám.Teď to řeším tak,že mám po ruce banán,jablko a když mám chuť na sladké,dám si to,ale ani to někdy nepomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono, organizmus si na cukor zvykne a potom ho vyzaduje. Rovnko sa ale organizmus da od "chuti" na cukor odnaucit. 

Skus sa zasobit orieskami alebo si zaprac stol ovocim. Hrozno, jablka. A skus par dni vydrzat bez cukru. Uvidis ze po tyzdni uz na sladke budes mysliet velmi malo. A kup si v lekarni chrom (magistra poradi), mimo ineho znizuje chut do jedla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je tu nějaký odborník,který rozumí stravě,co je jak tučné atd.,poprosil bych o radu.Nikdy jsem nebyl vyloženě tlustý a asi ani nejsem,ale nejsem schopen překousnout,kdybych měl mít pupek.Cvičit moc bohužel nemůžu,tak bych to rád soustředil hlavně na stravu,protože cítím,že mám pár KG tuku navíc hlavně kvůli stravě,která je teda katastrofální a je na čase s tím něco dělat.A to jsem ještě typ,že projdu kolem činky a mám svaly (v posilovně jsem byl asi 5x v životě,ale pořád se mě někdo ptá,jestli chodím posilovat),ale cvičit prostě moc nemůžu.Pohyb nějaký mám,takže v tom problém nebude,ale to stravování je opravdu hrozné.

Měl bych pár otázek,na které bych znal rád odpověď.Ale prosím odpověď jen od toho,kdo opravdu ví a né,že to někde slyšel v hospodě.

 

1.jakému jídlu se vyloženě vyhnout? (myslím z těch nejběžnějších,jako třeba brambory,těstoviny,rýže,pečivo atd.)

 

2.Je pravdou,že menší porce,ale častěj,jsou lepší,že se tuky tak neukládají?

 

3.Sežeru strašné množství sladkého a nemůžu se toho zbavit.Je někde chyba,že mi něco chybí,nebo v čem je problém?Není nějaký doplněk,který by chuť na sladké tlumil?Aspoň do začátků.osobně si myslím,že tím sladkým jen dojídám energii,kterou moje stravování nemá.Sladké je pro mě opravdu problém,který by mi toho dost ulehčil,ale jak si pomoct.

 

Co se hlavních jídel týče,jím nejčastěj kuřecí maso (prsíčka),to jím hodně.Zeleninu,ovoce miluju,velice rád zařadím do jídelníčku,aby to dávalo smysl.

 

Shrnuto podtrženo si myslím,že největší a hlavní problém je v mém stravováním,kdy se dojídám velkým množstvím sladkého a z toho pramení pár kg navíc( v podstatě jen na břichu).

 

Dokáže mi někdo ve stručnosti říct,co a jak?

 

Díky

Jsem stejný případ, akorát teda chodim pravidelně do posilovny a běham, takže nějaký ten rozdíl oproti dřívějšku vidím, ale to sladké je mor. :D jiank to s těma menšíma porcema častěji denně je pravda - vyzkoušeno, ověřeno. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...