Přejít na obsah

Koupě rohové sedačky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

mas recht, funguje, ale vypada to votresne :)

To víš, tchýně to objednávala v r.1982, původně to byla rohovka, dělali to někde v Jablonném nad Orlicí, tehdy hrozný luxus. Až do konce nebyla prosezená, odřená, vyžraný molitan, jen stolek byl rozviklaný. A byla děsně pohodlná. A hlavně - sedět se v ní dalo, tak proč to měnit? Když jsem koukal na TV, bylo to pohodlné a jinak stejně nejsem doma:-). Dělám si trochu srandu ale bylo mi jí líto, jestli byla nemoderní mi bylo ukradený, mám jiné priority.

 

Mimochodem vzpomínám, jak jsme byli předloni na motorkách v Rumunsku a v jedné zapadlé vesnici v Banátu byl trh. Přijel pán s Dácií, na střeše nehoblovaná prkna přímo z katru. Začal to řezat ocaskou, šroubovat, pak vytáhl z auta molitan, zase to pižlal, nakonec látku, sponkovačku a nůžky a za chvíli byl hotový gauč. A hned se pustil do dalšího a než ho dodělal, první prodal. A nejspíš prodal i druhý, nevím, jeli jsme dál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam sedacku ze sconta, velky Ucko, po peti letech souziti se psama se zacala kozenka drolit, tak sem ju enchal nove potahnout a jede se dal. a ano, ma zkusenost je veskrze pozitivni.

Koukám, že kámoš se konečně pohnul :-) Koženku nebrat, buď kůži, nebo pěknou látku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...

 

Vyuziju tema: shanim sedacku, ktera od zeme bude mit alespon 10cm, aby pod ni mohl projizdet uklizeci robot. Jsem ochoten se prizpusobit materialu apod, ale tohle je podminka. Meli byste nekdo tip? (nez zacnu masove obmailovavat ruzne firmy na sedacky..)

Ja som toto riesil u sedacky z ikei, mala nohy asi o 3cm nizsie nez som potreboval. Take masivne, asi 10x10 nohy. Odskrutkoval som ich, pod nich vyrezal z dosky "podlozku" rovnakej velkosti, navrtal diery na skrutky, nastriekal tu podlozku ciernou farbou (spray) a vlozil medzi sedacku a povodne nohy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyuziju tema: shanim sedacku, ktera od zeme bude mit alespon 10cm, aby pod ni mohl projizdet uklizeci robot. Jsem ochoten se prizpusobit materialu apod, ale tohle je podminka. Meli byste nekdo tip? (nez zacnu masove obmailovavat ruzne firmy na sedacky..)

Máma teď koupila sedačku od Polipol International. Německá výroba, prodává je tady dost firem (včetna Aska atd.). Má 11 cm nohy, robot pod ní vjede bezpečně.

Jinak je to super kus nábytku, jedna z nejpohodlnějších sedaček, v který jsem seděl.

 

edit: přeměřil jsem nohu :)

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NZ. Mně by měla sedačka od Phase dorazit příští týden, tak pak případně můžu poreferovat, nicméně zatím jsem s jejich servisem velmi spokojený (několik desítek různých potahů, po podepsání objednávky dostaneš přístup k nim na web, kde vidíš aktuální stav výroby sedačky apod.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam rohovou sedacku od Phase 5let...uprimne muzu rict, ze to zadny zazrak neni, spis teda ten lowcost na urovni Ikea. Vyhoda, ze se da vybrat z kvadrilionu potahu ruznych barev a vlastnosti, ale drevena kostra vrze, sedaky jsou sice dobre vypolstrovane, ale operadla strasne malo. Celkove se mi na ni nesedi moc pohodlne.  Ta kvalita provedeni bude asi dost hit&miss. Me se hodilo tehdy to, ze mela presne ten vzhled a rozmery, ktere sem chtel. Az budu vybirat sedacku priste a pokud to bude volba Phase vs Ikea, tak se spis priklonim k Ikea.

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...