Přejít na obsah

Certina DS Podium Chronograph GMT - C001.639.16.037.00


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Taky uvažuji nad tímto modelem...

 

Zajímá mě lumi, jak dlouho vydrží svítit při běžném používání, nemyslím po nasvícení lampou?

 

M.G.

 

Lumi je snad to jediné co se jim dá vytknout právě :D svítí hezky, ale krátce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky uvažuji nad tímto modelem...

 

Zajímá mě lumi, jak dlouho vydrží svítit při běžném používání, nemyslím po nasvícení lampou?

 

M.G.

 

 

 

Nikdy jsem neměl potřebu to měřit, ale můžu to udělat jestli bys chtěl. Hele, při běžném osvětlení když se sedím u stolu a svítí na to denní světlo, tak jde vidět že to svítí. A když pak jsem někde v šeru, tak to svítí ještě víc. Ono si toho ve dne až tak nevšimneš, abys vyloženě poznal jak dlouho to svítí, protože s ubývajícím denním světlem se samozřejmě snižuje i svítivost. A když pak přijdu večer domů, tak to jde vidět opravdu jen ve tmě už.

 

No a když jsem s nima musel spát, tak po kratičkém nasvícení (cca 2 minuty) to bylo asi po sedmi hodinách ještě vidět. Sice slabě, ale šlo poznat kolik je hodin.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, mně jde o to, jestli třeba po dvou hodinách ve tmě ještě bude vidět, kolik je hodin...

 

Třeba při noční cestě v autě, v kině, atd. Moje současné 15 let staré Roamery vydrží po nasvícení asi 10 minut.

 

M.G.

 

Nikdy jsem neměl potřebu to měřit, ale můžu to udělat jestli bys chtěl. Hele, při běžném osvětlení když se sedím u stolu a svítí na to denní světlo, tak jde vidět že to svítí. A když pak jsem někde v šeru, tak to svítí ještě víc. Ono si toho ve dne až tak nevšimneš, abys vyloženě poznal jak dlouho to svítí, protože s ubývajícím denním světlem se samozřejmě snižuje i svítivost. A když pak přijdu večer domů, tak to jde vidět opravdu jen ve tmě už.

 

No a když jsem s nima musel spát, tak po kratičkém nasvícení (cca 2 minuty) to bylo asi po sedmi hodinách ještě vidět. Sice slabě, ale šlo poznat kolik je hodin.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zdravím,

 

tieto hodinky su stršne pekne tiež si chcem kúpiť tento model ako meje prve hodinky, ale mám dosť úzke zápestie a podľa tvojich fotiek mi asi budú na ruke veľke. Asi môžem isť do priemeru max. 400mm čo splnaju hodinky Tissot prc 200. mozem sa opytat kolko ta stali tie hodinky a kde si ich kupil ? Dakujem

 

Aleš

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obecně bílé cifry nemusím - to je ovšem můj problém - ale zase, na certiny mám slabost, tak se přidávám ke gratulacím ... dost dobré hodinky

:smile_anim:

 

 

PS: jen mi přijde, že jsou ti malinko velký, ale jestli z toho sám nemáš špatný pocit, tak je vše OK

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ales1985: poslal jsem ti SZ

 

A normálně kvůli vám jsem si poprvý musel změřit zápěstí :D vyšlo mi něco přes 16 cm. Není to moc já vím, ale opravdu mi velikost těch hodinek přijde v pohodě ;)

 

Edit: tady ta fotka na ruce ty rozměry trošku zkresluje se dívám

Upraveno uživatelem El Nano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ideální není nic,když se s nima cejtíš fajn není co řešit,poznal bys to sám. mě neseděly Tritony,potřebují pořádnou tlapu.

 

No jasný. Já se ptám, protože se koukám po nějakých géčkách a tam jsou ty rozměry trochu větší...ale jěště jsem je neměl na ruce, tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím,

po asi čtyřech měsících nesouvislého vybírání, poznávání, zkoušení a zaobírání se hodinkama vůbec jsem si jedny konečně vybral. A dostal je ke spožděným osmnáctinám. Jsou to vlastně první pořádné hodinky. Možná se tady někomu nebude líbit slovo pořádné, ale říkám si, že na začátek (i když to není automat) nejsou vůbec špatný. Od začátku jsem chtěl hodinky na tahu s tím, že řemen se dá vždycky nějaký sehnat. Líbily se mi Tissot PRC 200 s bílým ciferníkem a tahem, ale po čase se mi nějak okoukaly a vadilo mi, že na většině modelech byla špatně usazená sek..dovka a trefovala se mezi body na ciferníku. Takže jsem zkončil u Certiny. Jsou na pásku a jsou jednoduše super :D Akorát jsem myslel, že mají šroubovací korunku. Zjistil jsem to z více zdrojů, ale prostě není:crying_anim02: z toho se ale nezblázním.

 

- pohon má na starosti strojek ETA G10.961

- průměr je 42 mm bez korunky

- safír

- GMT čas

- stopky max. 12 hod.

- datum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...