Přejít na obsah

Co se ke mně dostalo


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

brr, mě zamrazilo

 

květinové hodiny?

matně si pamatuju, že květinové hodiny v NMnM stále jsou na nějakém place ..... když sem tam byl naposledy .... před léty ...... tak jsem je viděl .... nebo si to pletu s Milisem ..... ten taky dost kvete a září

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím že i dnes jsou "Prvomájové veselice", nejsou jedny veliké, místně jednotné, jako kdysi, ale mám takový dojem že "Modrý ptáci" se houfují v Praze na Petříně, jiní myslím "Růžoví" v bývalém "Juldy Fuldy", "Třešničkoví" na Letný - ale nejsem si jistý, páč tam nikam nechodím :sad01_anim: - a tak jinak různě jinde pomístně i v jiných městech. Aby to nebylo tlachání "mimo chronomísu", tak já si beru na 1 máje tyhle nejobyčejnější Primky a říkám jim "Primky dělnice" - "Sjezdovky" bohužel nemám. :) :D :)

post-19465-0-76591000-1451425061_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě ráno. Bylo běžnou praxí, že v takových komisích zasedali lidi z různých úseků a aby nenarušovali běžný pracovní řád tak se scházeli mimo běžnou pracovní dobu. Také jsme různé věci raději řešili ráno než odpoledne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta doba byla celá zrůdná tak jako (komanči) obecně !!!!

Bylo mě tehdy 6 let a naší si už podle mě vyčítali,že čtyři roky předtím neodešli do Austrálie.

Já jsem rád, že jsem tady zůstal a můžu sbírat hodinky a ještě radši bych byl, kdyby jste mi někdo pustil tyhle :-)  : 

post-965-0-11601200-1451478561_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak odřené je nemám, jinak každá země má své kouzlo, v Austrálii ses mohl stát surfařem, potravou pro žraloka nebo tak něco

To ano. To jistě, Vším čím jsem byl , byl jsem rád. :-)

Spíše jsem to použil jako oslí můstek k lehké annonci, ale také hlavně jako připomenutí toho jak moc se máme v Česku dobře a když si přečtu tady TY STESKY A KYDY v sekci co mě právě naštvalo, tak jsem to musel připomenout

 

Jinak platí, že kdyby se nich chtěl někdo zbavit ujmul bych se jich. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta doba byla celá zrůdná tak jako (komanči) obecně !!!!

Bylo mě tehdy 6 let a naší si už podle mě vyčítali,že čtyři roky předtím neodešli do Austrálie.

Já jsem rád, že jsem tady zůstal a můžu sbírat hodinky a ještě radši bych byl, kdyby jste mi někdo pustil tyhle :-)  : 

 

Tak proč chceš z té zrůdné doby ,,komančí,, hodinky?

Kup si raději něco z dnešní čestné doby - Tobruky!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...