Přejít na obsah

Seiko Landmaster Spring Drive


instant

Doporučené příspěvky

Dobra vila ma upozornila na novinku na higuchiho blogu.. SBDB007, Everest 2013 L.E. 80rocny pan Miura polezie na kopec, no je tam toho :)

 

kazdopadne seriova verzia, objavivsia* sa bez slova vcera, bez coatingu vyzera vysoko konzumne, cennikova cena by mala byt okolo 3,5tis USD, co je na spring drive proste super cena. A ten dizajn a la spacewalk.. chyba mi na nich akurat NEWS luneta /prakticky - dizajnovo su akurat/

 

_________

*o co debilnejsie to znie, o to spravnejsi gramaticky tvar to je :)

post-4112-011715400 1349607892.jpg

post-4112-034562800 1349607898.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

byly by super, kdyby to opět nepodělali rezervou nátahu. Takže :thumbsdown_anim:

Spring drive modelů bez rezervy nátahu je asi jako hezkých Damasko, takže se na ně ani nemusíš koukat :) (prosím, ber to jako vtip :) )

 

 

Jsou sice titanové (radši bych ocel), ale i tak by se na fóru mohly dvoje objevit. Pokud teda neudělají i chrono verzi.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

preco vtip? Konrad ich tvori k obrazu svojmu, tak co.. bude platit dizajnera? vies kolko fajnovych kasmirovych rolakov mas za tie peniaze? :)

No, to jsem slyšel, že prý začnou ke každým novým hodinkám dávat rolák. Dokonce kvůli tomu zdraží asi o 10%, údajně je to nějaký speciální drahý střih. Stýf, nebo tak nějak.

 

 

Ukazatel rezervy na mnoha modelech mi opravdu vadí, ale na těchto je v pořádku. Stejně tak se mi líbí na SNR017 nebo na nových sbga073.

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navnada:

Alpinisty jsou super, maji sroubovaci korunku a nositelnej prumer. Ale maji 22 mm lug width, ne? Po vintage Sejkach taky obcas pokukuju a ty GS z posledniho obrazku se nedavno drazily na ebay. Mely svetly ciselnik i ten paradni "cihlovy" naramek a skoncily okolo 1100 USD. Paradni kousek!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Link

 

puzdro za jedna, balenie za jedna, velkost 46mm* /vzhladom na puzdro s korunkou na 12 u mna moze byt/. Snad to dedusko vyteperi az na vrchol. Na tom suchom zipse cez bundu /Miura je snad na vsetkcyh fotkach v cervenej bunde/ budu fajnove. No, zamiesali karty chlapci..

 

edit: *pravdepodobne sa jedna o najvacsie rucky na naramkovych hodinkach v historii Seiko :)

post-4112-055751300 1350157756.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...