Přejít na obsah

Nábytek


Doporučené příspěvky

Mam moznost od souseda na chalupe koupit takovy lehce starozitny kreslo. Vypada fajn, trochu sice patina, ale na chalupu stylovy, nicmene ale netusim, kde ho pokrad:-) +  ho mel nejakej cas na pude, takze nevim, co v nem vsechno zije. Da se to nejak spolehlive a jednoduse vycistit? Nechci chytit nejaky breberky. Potah je latka. Menit sedaky se mi nechce, to nema smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, odjinud napsal:

Mam moznost od souseda na chalupe koupit takovy lehce starozitny kreslo. Vypada fajn, trochu sice patina, ale na chalupu stylovy, nicmene ale netusim, kde ho pokrad:-) +  ho mel nejakej cas na pude, takze nevim, co v nem vsechno zije. Da se to nejak spolehlive a jednoduse vycistit? Nechci chytit nejaky breberky. Potah je latka. Menit sedaky se mi nechce, to nema smysl.

Zabalit neprodyšně do igelitového pytle s vystěním vyvíječe ozónu. Vyvětrat a klidně opakovat několik cyklů (cca 20 minut) po sobě. Vyzkoušeno na různých plyšácích pro děti, dětských sedačkách a podobně. Udělají to různí čističi klimatizací, autoservisy a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj pánové, můžete mi prosím ještě poradit? Rád bych do bytu, kde mám americkou knihovnu ze 20./30. let nějakou lenošku/pohodlné křeslo. Líbí se mi moc Loosovo lounge, ale všichni mi říkají, že není moc pohodlné. Že bylo pohodlné v těch 30. letech, ale ne dnes. Pak se mi líbí křeslo od Natuzzi Re Vive, ale ta cena látkového začíná na 100 tis. Rozpočet mám tak do 60k. Dokáže prosím někdo poradit? Rád bych něco originálního, pěkného, zajímavě designově řešeného a abych se vlezl do budgetu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 4. 11. 2018 v 10:41, knihomol napsal:

Ahoj pánové, zařizuji menší byt a hledám sedačku do obýváku. Rád bych ji klasicky využíval na aktivní ležink a zároveň, když přijede návštěva byla by v ní kvalitnější matrace. Viděl jsem něco takového:

 

 

 

Nevíte, která firma je kvalitní. Kdo je dělá a abych se nebál na ně dát rodiče, když přijedou.

Díky moc

To vypadá zajímavě :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...