Přejít na obsah

Daemonultimate


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Něco nedostatkového jsem sháněl poměrně narychlo, ozval se za deset minut a poslal ZDARMA a na své náklady s tím, že aktuálně má jednu navíc a navíc má narozeniny a chuť někomu udělat radost.

 

No a za dva dny pošťák donesl papír, že si můžu vyzvednout...

 

Co na to chcete napsat? Že i v tom dnešním světě existují kamarádi, co jste sice pravděpodobně v životě neviděli, ale oni jsou tady na Chronomagu pro vás  :clap:

 

Ještě jednou velký dík, Honzo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco nedostatkového jsem sháněl poměrně narychlo, ozval se za deset minut a poslal ZDARMA a na své náklady s tím, že aktuálně má jednu navíc a navíc má narozeniny a chuť někomu udělat radost.

 

No a za dva dny pošťák donesl papír, že si můžu vyzvednout...

 

Co na to chcete napsat? Že i v tom dnešním světě existují kamarádi, co jste sice pravděpodobně v životě neviděli, ale oni jsou tady na Chronomagu pro vás  :clap:

 

Ještě jednou velký dík, Honzo!

Tak moc jsem toho zase neudělal,hlavně trochu té radosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Po pociatocnych dohadovackach ohladom uskutocnenia resp. prebratia to vyzeralo vselijako (kedze Honza trval na osobnom prevzati) prebehol nakoniec obchod s Honzou velmi hladko a rychlo na skvelej profesionalnej urovni, s poskytnutim vsetkych informacii, ktore som chcel vediet. Bol ochotny a docestoval do Prahy k osobnemu prevzatiu k prostrednikovi, kedze nas deli znacna vzdialenost a vsetko pekne predviedol a odovzdal podla dohody. Tak isto super pokec a pristup cez SZ a Honzu k obchodom vrelo odporucam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Více než příjemný a spolehlivý člověk. Když budu vždy poznávat takovéto lidi, budu mít ten život fajn.

Děkuji za povídáni si o hodinkách i za obchod.

Už se těším až doma v klidu otevřu baliček :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Naprosto bezproblemovy obchod. Honza mi vysel vstric, dojel za mnou, a nebyt casove tisne, asi bychom i skvele pokecali. Tohoto sympatickeho chlapika muzu jen doporucit!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...