Přejít na obsah

Sinn nebo Mühle-Glashütte


bandicoot

  

79 hlasů

  1. 1. Sinn U1000 nebo Mühle-Glashütte S.A.R. Flieger-Chronograph

    • Sinn U1000
      39
    • Mühle-Glashütte S.A.R. Flieger-Chronograph
      39

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Nevíte náhodou někdo, jestli maj ty Mühle nějak utěsněný chrono čudlíky, kvůli vodě? Jako třeba chrono Seamastery. Ne že bych je případně hodlal v bazénu mačkat, ale kdyby náhodou.

 

Hodne bych se divil,kdyby ne,vzhledem k faktu,pro koho jsou primarne konstruovany,je to podle me samozrejmost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si cetl kde, v katolickych novinach ?

Aldo, Janko, nic ve zlem, jen doufam, ze anketa byla o nazoru jakehokoliv clena a ze toto forum je demokraticke. Nebo ne?

Chlapi, nezlobte se na me, ale jakekoliv G-shocky jsou vice tool nez tyto dvoje hodinky. Nenapada me zadna prakticka pridana hodnota mezi zminenymi "tool automaty" a treba G-shocky, Protreky, Seiko, Citizeny, Tissot T-touch, nebo Luminoxy atd. Ale uvitam je z Vasi strany.

 

Mechanicke hodinky jsou opravdu krasny sperk, ale jako tool hodinky mi automaty prijdou v dnesni dobe fakt nedostatecne tool. Take to neznamena, ze Bandicota nebo jakehokoliv cloveka nebudu respektovat jako inteligentniho cloveka, kdyz si je koupi. To je kazdeho vec.

 

Docela me fascinuje tento borec, tusim, ze nosi seika za 250 EUR

http://player.vimeo.com/video/15232166?autoplay=1

 

hezky vecer vsem!

Upraveno uživatelem miracolo.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aldo, Janko, nic ve zlem, jen doufam, ze anketa byla o nazoru jakehokoliv clena a ze toto forum je demokraticke. Nebo ne?

Chlapi, nezlobte se na me, ale jakekoliv G-shocky jsou vice tool nez tyto dvoje hodinky. Nenapada me zadna prakticka pridana hodnota mezi zminenymi "tool automaty" a treba G-shocky, Protreky, Seiko, Citizeny, Tissot T-touch, nebo Luminoxy atd. Ale uvitam je z Vasi strany.

 

Mechanicke hodinky jsou opravdu krasny sperk, ale jako tool hodinky mi automaty prijdou v dnesni dobe fakt nedostatecne tool. Take to neznamena, ze Bandicota nebo jakehokoliv cloveka nebudu respektovat jako inteligentniho cloveka, kdyz si je koupi. To je kazdeho vec.

 

Docela me fascinuje tento borec, tusim, ze nosi seika za 250 EUR

http://player.vimeo.com/video/15232166?autoplay=1

 

hezky vecer vsem!

 

 

 

Treba ty Mühle,co ma Alda,ti prijdou jako nedostatecnej "tool"?Zrovna u nich nevim,co by melo vic definovat ono slovo "naradi".Ty hodinky jsou primarne konstruovany pro zachranny slozky,ktery operujou ve vode,ve vzduchu a ja nevim,kde jinde,konkretne tahle firma ma s namornima pristrojema fakt bohaty zkusenosti,predpokladam,ze Thilo by s tebou nesouhlasil.Gumova luneta,pul centaku tlusty sklo,kilometrova WR...co by si jim jeste pridal,aby byly vic vhodny pro zachranare a jejich praci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladam ze by jim pridal baterii, solar a displej. V tehle podobe uz to ale ja nepovazuji za nastroj pro zachranare se spickovou citelnosti, odolnosti proti slane vode, vyssim teplotam pri pozarech apod. Proc tyhle S.A.R. hodinky vypadaji tak jak vypadaji ostatne popisuji v katalogu.

 

edit: nepopiram, ze Gecka jsou dobry nastroj na stipani dreva, bike a spoustu dalsich aktivit, ale nastroj s perfektni citelnosti si predstavuji jinak. Dobre udelany mechanicky stroj toho vydrzi vic, nez bychom cekali.

 

Jasne,Gecka jsou nepochybne odolny,ale jak rikas,plast v kombinaci s mineralnim sklickem,navic baterkou(asi by nebylo vhodny,kdyby v nejmin vhodny chvili baterka dochazela a tim rozhodila dany fce),slana voda nadela slusnou paseku na oceli,co potom na plastu,ze kteryho ty Gecka jsou ptakticjy cely.O nejakym zasahu u pozaru se asi bavit nemusime..ty MG jsou delany tak,aby vydrzely dlouhy leta a plnily funkci,ktera se od nich ocekava,nemyslim si,ze by aktivni zachranar,operujici v mori a obecne v nepriznivych podminkach,mohl pouzivat jedny Casia treba 10let....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja verim, ze Muhle dela hodinky na tema namornictvi nekolik generaci a to, co maji v nazvu, je jejich vec. Urcite funguje, kdyz se hodinky vyfoti na nejakych vojacich pri cviceni... bych si tipnul, ze:

 

- mechanicke hodinky jsou pouzivany maximalne pro reprezentativni ucely a marketingove na cviceni

- real mission = bez mechanickych hodinek... pokud si vojak / zachranar vylozene nepreje nosit sve rolady atd.

- hasic bude tezko nosit hodinky na kombineze, aby se nezachytil o nejaky predmet, zebrik etc. pokud vubec nejake hodinky ma, tak pod rukavici nebo bundou

- zachranari je v plne akci u zadku, kolik je hodin, a aby lustil malinke subciferniky, to mi prijde obzvlaste legracni, takovy supertool

- dosti oblibena je funkce budik / alarm a dobry s odecitanim casu

- jestlize kazdy clen special forces rozbije, ztrati hodinky jen treba 2x za karieru, tak to je super budget

- hodinky, o ktere se musis starat, jsou fakt divne

- muzeme veci nazyvat spravnymi nazvy, real world a action movie

- kdo neslysel o nekom, kdo nemel nidky problem s hodinkami Sinn / Muhle, at zvedne prosim ruku, osobne najdu nekolik vlaken tady na foru, kdy se ty hodinky podelaly

 

ale

+ prece si nebudu kupovat hodinky, kdyz je nafasuji - pokud SAR GE NAVY dava

 

 

tohle rozlouskne jen profik, ktery opravdu pracuje ci pracoval pro SAR nebo NAVY atd. neubyde mne, kdyz reknu, ze jsem se spletl

Upraveno uživatelem miracolo.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miracolo, máš samozřejmě recht, ale tohle je vyřešenej problém, my se tu bavíme výhradně o hodinkách ke sváteční uniformě, ty, které si představuješ jako tool, se nazývají služební, jsou levný přesný nezajímavý nudný a profesionální, někdy se dokonce fasujou - tudíž nic pro nás. :D

 

Tool hodinky musí v prvé řadě jako nástroj vypadat, vše ostatní je vedlejší pro všechny, kromě aldy, proto ho tady každej bere tak vážně :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...