Přejít na obsah

Sinn nebo Mühle-Glashütte


bandicoot

  

79 hlasů

  1. 1. Sinn U1000 nebo Mühle-Glashütte S.A.R. Flieger-Chronograph

    • Sinn U1000
      39
    • Mühle-Glashütte S.A.R. Flieger-Chronograph
      39

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Miluju ten pocit, být jazýček na vahách, takže moment, koruna již dopadá .............................. teď jsem zapomněl, jestli je panna Sinn nebo MG, takže znova ........ obě jsou to dost svérázný časomíry ........ MG

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mne se libi oboje, ale dneska bych za primeho konkurenta S.A.R. Fliegeru povazoval spis EZM10:

TeStaF_Ablesbarkeit_Tag_Nacht_1.jpg

 

U1000 jsou uzasny macho hodinky, ale 18mm na vysku uz je brutal, teda na moje 17cm zapesti urcite, jinak se mi libi moc, ostatne jako vsechny hodinky z U rady ;)

Ale fakt to neni design pro kazdyho, spis klasicka love/hate zalezitost :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se libi oboje, ale dneska bych za primeho konkurenta S.A.R. Fliegeru povazoval spis EZM10:

TeStaF_Ablesbarkeit_Tag_Nacht_1.jpg

 

U1000 jsou uzasny macho hodinky, ale 18mm na vysku uz je brutal, teda na moje 17cm zapesti urcite, jinak se mi libi moc, ostatne jako vsechny hodinky z U rady ;)

Ale fakt to neni design pro kazdyho, spis klasicka love/hate zalezitost :goof:

to sice jo,akorát sou tyhle Sinn drobátko držší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miracolo, máš samozřejmě recht, ale tohle je vyřešenej problém, my se tu bavíme výhradně o hodinkách ke sváteční uniformě, ty, které si představuješ jako tool, se nazývají služební, jsou levný přesný nezajímavý nudný a profesionální, někdy se dokonce fasujou - tudíž nic pro nás. :D

 

Tool hodinky musí v prvé řadě jako nástroj vypadat, vše ostatní je vedlejší pro všechny, kromě aldy, proto ho tady každej bere tak vážně :D

 

Rozumim, ale jestli forma nasleduje funkci, tak mechanicke tool hodinky nemaji opodstatneni ani k uniforme, jelikoz by mely plnit funkci sperku...

k uniformne zasadne pekne hodinky a s poradnym kalibrem, jako big pilot, Omegy nebo rolady, aquatimery... a kdyz uz sinn tak treba 9000 flieger jsou krasne hodinky

 

jinak at si kazdy nosi co chce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...