Přejít na obsah

Sinn nebo Mühle-Glashütte


bandicoot

  

79 hlasů

  1. 1. Sinn U1000 nebo Mühle-Glashütte S.A.R. Flieger-Chronograph

    • Sinn U1000
      39
    • Mühle-Glashütte S.A.R. Flieger-Chronograph
      39

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Zdarec,

 

delší dobou koukám na vlajkové lodě německých značek Sinn

 

post-2655-088089200 1349946602.jpg

 

 

a Mühle-Glashütte.

 

post-2655-010292300 1349946593.jpg

 

 

Docela by mě zajímal váš názor, které považujete za lepší a případně proč.

Záměrně se ptám tak blbě "které jsou lepší", protože chci pokrýt oblasti od designu přes značku po technologické fíčury - je mi jedno, co vás motivuje.

 

Já zatím neodpovím, byť mám jasno. Teda... dneska mám jasno, zítra to může být zase naopak :)

 

Chronoshopu se omlouvám za použití fotek z jejich stránek.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj,tak mě se líbí oba modely a rozhodování by pro mě nebylo jednoduché.Ta udávaná vodotěsnost 100m u M-G je správně?Není to moc ale není to málo,ale bavíme se o Tool hodinkách takže já bych dal přednost Sinn,podle popisu super propracovaný pro práci v těžkejch podmínkách,uhlazenější disain (to spouštěcí tlačítko stopek na M-G je možná praktické,mě se ale nelíbí).Ale posuzovat jen tak podle obrázku se nevyrovná pohledu a zkoušce naživo.V tuhle situaci u mě vede Sinn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta udávaná vodotěsnost 100m u M-G je správně?

Jsou to fliegry. Byť jsou si ty hodinky v jádru podobný, tak jedny jsou potápky a druhý pilotky.

 

U mě vede Mühle-Glashütte. Oboje jsou to pro mě kravaťáka tak strašně nepředstavitelně extrémní hodinky, že když už, tak už. A navíc moc nemusím obrácené korunky - tedy v souladu s tím vším - když už, tak už - to tlačítko u M-G na palec mi přijde super.

Vyhrál u mě design. Možnost hospodskýho tlachání "k čemu to je" převažuje nad Siňáckýma technologiema, jako je tegiment, U-Boot Stahl a modrá tableta.

 

Samozřejmě oboje je nebetyčně machrovský - SAR vs. EZM, Search and Rescue vs. Einsatz-Zeitmesser. WOW!

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to fliegry. Byť jsou si ty hodinky v jádru podobný, tak jedny jsou potápky a druhý pilotky.

 

U mě vede Mühle-Glashütte. Oboje jsou to pro mě kravaťáka tak strašně nepředstavitelně extrémní hodinky, že když už, tak už. A navíc moc nemusím obrácené korunky - tedy v souladu s tím vším - když už, tak už - to tlačítko u M-G na palec mi přijde super.

Vyhrál u mě design. Možnost hospodskýho tlachání "k čemu to je" převažuje nad Siňáckýma technologiema, jako je tegiment, U-Boot Stahl a modrá tableta.

 

Samozřejmě oboje je nebetyčně machrovský - SAR vs. EZM, Search and Rescue vs. Einsatz-Zeitmesser. WOW!

 

Jestli jsou to letecký-no jo,nedočetl jsem jméno,co tam dělá potápka luneta?Tím spíš Sinn.Ale jak píšeš oboje je machrovina.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co nas tady s tim votravujes?

Tak sorry :)

 

Jo, přecijen na těch M-G je jedna věc, u který si nejsem jistej. V reálu je ta červená spíš oranžová, co jsem tak vypozoroval z různejch wristshotů, takže to asi nebude tak krásně černo-bílo-červeně kontrastní.

 

Jestli jsou to letecký,co tam dělá potápka luneta?Tím spíš Sinn.Ale jak píšeš oboje je machrovina.

Oni asi vrtulníkáři věděli, proč to tak chtějí... Mě se neptej, mně na hodinkách stačí datumka :)

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

....nebudu se rozepisovat, ale jestli si v obou případech připraven na to, nosit dvou centimetrový hodinky tak ok a kup si sinn, které si už určitě narozdíl od mlynářskejch naživo viděl ......

 

Muhle te budou bavit tejden - jsou nepřehledný, nevyvážený = prostě vrtulník :D -------- obecně se mi Muhle na první pohled líbí, ale za chvilku mi přijdou takový nějaký umělohmotný a sterilní

 

jediný co by mě na Muhle asi chvilku bavilo, by byl strojek, pokud to není nějaká překopaná 7750, jakože asi je nebo nevím = nemám to nastudované

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jediný co by mě na Muhle asi chvilku bavilo, by byl strojek, pokud to není nějaká překopaná 7750, jakože asi je nebo nevím = nemám to nastudované

Although based on the wide-spread ETA Valjoux 7750 chronograph ebauche, this movement is heavily modified in-house with their patented woodpecker neck regulator, as well as with the signature Glashuette three-quarter plate. Of course, the caliber also features their trademark decoration pattern.

post-2655-086986700 1349949787.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Tak sorry :)

 

Jo, přecijen na těch M-G je jedna věc, u který si nejsem jistej. V reálu je ta červená spíš oranžová, co jsem tak vypozoroval z různejch wristshotů, takže to asi nebude tak krásně černo-bílo-červeně kontrastní.

 

 

Oni asi vrtulníkáři věděli, proč to tak chtějí... Mě se neptej, mně na hodinkách stačí datumka :)

 

Pravě pro to zamkni vlákno a utíkej na kopec pro Sinn :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...