Přejít na obsah

Sinn nebo Mühle-Glashütte


bandicoot

  

79 hlasů

  1. 1. Sinn U1000 nebo Mühle-Glashütte S.A.R. Flieger-Chronograph

    • Sinn U1000
      39
    • Mühle-Glashütte S.A.R. Flieger-Chronograph
      39

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Já bych z těchto dvou volil rozhodně Sinn U1000. Jsou designově čistší a přehlednější. U M-G mi vadí ta hodinová ručka, ta se mi vůbec nelíbí. Stejně jako trojúhelníkem překrytý hodinový sčítač a třeba umístění datumky, mohutné tlačítko chronografu - je to víc a všechno tohle je u Sinnu OK. Např. i 60-minutový sčítač chrona, který je mnohem přirozenější. Plus zmíněné Sinn technologie. Prostě jednoznačný výsledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Doufám, že nakonec vybereš SINN, ty M-G už jsem Cyrilovi hlásil, že jakmile mne M-G Rescue Timery začnou nudit, chci jako jejich nástupce právě tebou vybrané Mühle-Glashütte S.A.R. Flieger-Chronograph.

 

ALE! Pokud bych nebyl sobec, radil bych Mühle-Glashütte S.A.R. Flieger-Chronograph, protože ty SINNy mi připomínají jiné modely od SINNu, nějak zapadají do zbytku kolekce, naopak M-G, mrknu a vidím. A to, že ta červená je spíše oranžová je dobře, protože ta k záchranářům patří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že nakonec vybereš SINN, ty M-G už jsem Cyrilovi hlásil, že jakmile mne M-G Rescue Timery začnou nudit, chci jako jejich nástupce právě tebou vybrané Mühle-Glashütte S.A.R. Flieger-Chronograph.

 

ALE! Pokud bych nebyl sobec, radil bych Mühle-Glashütte S.A.R. Flieger-Chronograph, protože ty SINNy mi připomínají jiné modely od SINNu, nějak zapadají do zbytku kolekce, naopak M-G, mrknu a vidím. A to, že ta červená je spíše oranžová je dobře, protože ta k záchranářům patří.

 

Nevybírá,jen diskutuje. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty SINNy mi připomínají jiné modely od SINNu, nějak zapadají do zbytku kolekce

Výbornej argument z nadhledu.

A neboj, nekupuju, ke kvádru by nešly ani jedny.

Myslím, že U1 už jsou na hraně a to je občeas musím zjemnit řemenem.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je dobře, že si ani jedny z nich nekupuješ... Jestli se něco nezměnilo, tak máš ruku tloušťky standartního ouřady. Nic ve zlém :) Já mám rád velký hodinky, ale když jsem si zkoušel u Kubsona ty U1000, šel jsem do kolen. Strašná hrouda na ruce. Měl jsem možnost vidět i ty EZM 1O naživo. To je vlajková loď Sinnu, to jsou jedny z nejšpičkovějších běžně nositelných hodinek, co jsem měl možnost kdy poznat...

Ty mlynáři jsou takový. No já nevím. Eye-catcher, ale takovej prvoplánovej. Myslím tím pro běžný provoz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voboje jsou, aspoň teda na fotkách, hnusný jak prĐel. Plus potápky s ručičkama z pilotek a pilotky s ručičkama z potápek.. Tak maximálně koupit oboje a přehodit ciferníky. To, co by bylo v pouzdru Sinn rovnou vyhodit a to MG strčit do vindru,nechat točit a občas k tomu pustit děti, aby viděly, jakýho maj tátu magora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mňa Mühle. Nedávno ma zrovna dilema Sinn vs. Mühle dohnala k obiehaniu hodinárstiev. Naživo ma potápky Sinn sklamali, také šedé myši (bez urážky), nech už sa v nich ukrývajú akokoľvek špičkové trechnológie. Naopak, bol som prekvapený, že S.A.R. Flieger-Chronograph vyzerá veľmi dobre, aj keď podľa fotiek je to jeden veľký chaos na ciferníku. Ale ktoré hodinky vyzerajú na fotke rovnako, ako v skutočnosti? Mám rád prehľadný ciferník a nepotrebujem na hodinkách chronograf, tie MG by som si však kľudne kúpil, keby cena nebola v hladine, ktorá je mimo mňa. Sú to pekné hodinky. Pekné puzdro, fajn povrchová úprava, zaujímavý a plasticky pôsobiaci ciferník. To diskutované veľké tlačítko ich ešte viac oživuje a nepôsobí neprirodzene. Pre niekoho negatívom a pre niekoho pozitívom môže byť, že sú výrazné a určite priťahujú pozornosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už tady bylo psáno z těchto dvou bych šel určitě do EZM10 :angel: Jsou to taky hodinky, které mě jako první napadly, když jsem si přečetl nadpis vlákna a následně zmínku o vlajkových lodích. Koukám na ně už několik týdnů a začínají se mi líbit čím dál víc. Je to ale zatím z kategorie dream. Jinak u M-G se mi zdá úplně nejvíc nepraktické to strašně praktické tlačítko na spouštění stopek v rukavicích :rip: . Už vidím, jak s nimi visím na našem střapcovém závěsu v kuchyni.... a sinny nejlépe vystihl VladimírP. Vypadají jako upgradované UX,U2 a až na ručičky i U1, které už máš. Rozhodně bych to nechal uležet nebo nakupoval až na základě vyzkoušení na ruce.. i když ty to vlastně kupovat ani nechceš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...