Přejít na obsah

Mechanické oblekovky do 10.000,-


Doporučené příspěvky

u hamiltonu je vc pěknejch modelů, bohužel :suicide_anim:

 

kolem 10k by byl snad jen king auto, za 15 už je to veselejší např. Jazzmaster Viewmatic, nebo starší Auto Chrono, na fotkách pecka... Auto Chrono

 

přehled zde

 

Tak krásný Jazzmastery Viewmaster (to jméno mě jako klavíristu rajcuje punk.gif ) jsem našel TADY ale tomu obchodu se mi nějako nechce věřit, resp. to je nějaká německá nabídka prohnaná přes hodně špatnej překladač. Znáte tenhle porovnávač nebo dokonce ten německej obchod? V Čechách asi Hamiltony nikdo přímo neprodává, že?

 

Díky za trpělivost, Tomash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hamilton prodává Carolinum v Praze, jinak na internetu je eshopů poměrně dost

 

ohledně gmt, co jsem pochopil tak miracolo.cz je v Paříži a do Prahy jezdí jen občas a napsal "hodinky jsou k dispozici v Praze pouze do soboty, pote bude prodej prerusen na delsi dobu", napsal by určitě Prodáno. nebo tak něco, za zeptání nic nedáš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hamilton prodává Carolinum v Praze, jinak na internetu je eshopů poměrně dost

 

ohledně gmt, co jsem pochopil tak miracolo.cz je v Paříži a do Prahy jezdí jen občas a napsal "hodinky jsou k dispozici v Praze pouze do soboty, pote bude prodej prerusen na delsi dobu", napsal by určitě Prodáno. nebo tak něco, za zeptání nic nedáš ;)

 

Jen kdyby ty Travellery neměly tak blbě vyříznutou datumovku. Obráceně (tedy delší strana na vnějšku) by mi to určitě sedělo spíš... A protože máš mezi koníčky i nože, napadlo mne jedno srovnání. Můj Cold Steel Voyager je z USA ale na noži je Made in Japan. Hamiltony jsou taky z USA ale je na nich Swiss made :-)

(Pro případné rejpaly - opodstatnění samozřejmě chápu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud hledáš vyloženě oblekovky, tak v téhle cenové hladině bych se podíval po nějakých vintage hodinkách. Omega Seamaster nebo DeVille, Doxy, Eterna, Fortis, Longines... Při troše hledání podle mě najdeš do 15tis. nádherné kousky, které Tě můžou odkazovat do hodinářských sfér nejznámějších jmen a zároveň můžou ukázat, že máš vkus, pokud si na to Tvoji obchodní partneři potrpí. ( docela by mě zajímalo co je to za ....., pro které je nějaká značka hodinek při obchodním jednání deal breaker).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to kloubik: asi jsem se nevyjádřil přesně. V žádném případě jsem nechtěl nikoho z mých současných / budoucích obchodních partnerů urazit, či pomluvit. Chtěl jsem napsat, že hodinky u určité skupiny lidí mají zásadní vliv na formování prvního dojmu a od toho se může vyvíjet i další jednání. Neměl jsem na mysli, že by o výsledku jednání rozhodovaly jen a jen hodinky. Jinak sekcí prodej brouzdám ale zatím bezúspěšně. Zaprvé se mi zdá být dost nepřehledná a zadruhé jsem nic odpovídajícího nenašel.

 

Taky (jako neznalý věci) mám trochu strach kupovat mechanický strojek, který "už má něco nalítáno". Únava materiálu se přeci může objevit i u toho nejkvalitnějšího zařízení. Nevím, jak bych měl v tomto případě postupovat - na co si dát pozor, u koho nechat překontrolovat... Ale díky za tip, Tomash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ty Hamiltony od mirocolo.cz jsou už bohužel opravdu pryč. Škoda, hned bych po nich skočil. Nevíte náhodou někdo o nějakých podobných k prodeji? Asi se budu muset vrátit k Archimede. Jsou hezký, to jo, ale ty Hamiltony mne namlsaly na vyšší ligu... Děkuji za každý další návrh, jsem už bezradný. Pořád tu brouzdám i bazarem ale nic jsem aktuálně neobjevil. Takže kdyby se Vám doma zbytečně válelo něco odpovídajícího, co byste byli ochotni za 10 až 15 tis. prodat, budu velmi rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty archimede jsou pěkný, akorát bez tý datumovky by byly nejlepší, nebo zvolit jiný ciferník.... hamilton gmt by se daly kolem 15-16k koupit nové v německu přes chrono24.cz, ale tipnul bych si že to ještě proclí.. u nás asi 19k, cenu Carollina neznám... popř. v manuálu steinhart marine ale mají 44 mm což je poměrně dost

 

770_steinhart-marine-chronometer-ii-roman-2.jpg

 

hamilton jazzmaster slim

 

2060757gross.jpg

 

popř. king auto, ale to už je takové jak to říct ani oblek ani sport, free :D každopádně pěknej kousek

 

KhakiKing013.jpg

 

433851d1304998211-fs-hamilton-khaki-king-automatic-$old-dscf2620.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Steinharty jsou na mne opravdu veliký a nechci římské číslice. Ty KingAuto jsou zajímavý ale k obleku se podle mne nehodí ale na ty Slimky jsem už koukal. Dělají se i ve 40mm, což by bylo fajn. V Čechách by je mohli mít leda tak v tom Carollinu, že? Osobně bych raději zašel do nějakého klidnějšího obchodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Hamilton určitě prodává Altman a Goldeligius .S panem Stuchlíkem je výborná domluva-doporučuji.

 

Tak na stránkách Altman jsem nenašel, že by dováželi Hamiltony ale hned zítra k nim na Václavák kouknu. Goldeligious už je ale bohužel trochu z ruky... Díky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...co třeba něco od CW? http://www.christoph.../c5swk-mk2.html

 

Díky za tip ale nějako mne nezaujaly. Připadá mi v nepoměru křehkost ručiček a indexů z masivnosti pouzdra. To už mne spíš píkají Tissot Heritage Visodate Automatic:

42138-T019.430.16.031.01A.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak jsem to dnes rozlousknul. Ve Vodičkově jsem narazil na Hamiltony Auto Chrono ještě s Etou 7750. Je to teda "kus železa" zvlášť, když jsou na masivním tahu. Ale za 16.200,- jsem jim prostě neodolal.

 

Jedná se o tyto hodinky:

 

LX8317A-2.jpg

 

ale na tomto tahu:

 

20120725-501079885bad5-260.jpg

 

20120725-5010798aa3a5e-260.jpg

 

20120725-5010798caa329-260.jpg

 

Takže chronobundus asi propukl. To jsem si původně chtěl koupit Elyseé za 7.000,- :wallbash: Navýšení rozpočtu je na tomto fóru záležitost naprosto neobvyklá, že? :D Teď jsem ale s Hamiltony nadmíru spokojen. Doufám, že mi to vydrží a neuvidíte je tu za chvíli v sekci Prodám.

 

Díky všem za pomoc s výběrem, Tomash.

Upraveno uživatelem Tomash.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, jsou moc pěkné, dobrá volba!

 

A ohledně toho pokrytectví...... Každý člověk se prezentuje tak, jak uznává za vhodné a jiné hodnotí opět pouze podle vlastních měřítek. Někdo kouká na boty, jiný na kravatu atd..... A co se byznysu týká, jsou hodinky pro velkou spoustu lidí vizitkou a stejně tak prostředkem vlastní prezentace.

 

Tak to prostě je, to není žádné pokrytectví. Na rande taky nepozvete holku, která bude mít mastné vlasy, okousané nehty a seprané oblečení.

 

Takže se ani nepohrnete (už z principu) do kšeftu s člověkem, který přijde s digitálkama z tržnice, 15cm tlustým notebookem a v saku z roku 1960.

 

Podle mě je pokrytectví (či neznalost) tvrdit něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...