Přejít na obsah

Cibule po Tete


Polypolyboy

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

Dostal jsem tyhle hodinky od Tety. zajimalo by me o jaky model se jedna a jak jsou asi stare a zdali maji nejaku sberatelskou hodnotu. (pripadnou cenu)

 

Diky

P.

 

Zlate, ale neni na nich jmeno?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Omega

 

 

 

 

 

 

 

A pak tyhle rovnez zlate cibule/naramkove? maji bohuzel utrzenou korunku, kgterou mam jinak vsak bezvaden funcni

 

 

post-24527-034886800 1350226633.jpg

 

post-24527-009251000 1350226697.jpg

 

post-24527-052180500 1350226715.jpg

 

Diky

 

P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jak máš velké fotky,tak kvalita nula.Nepíšeš jestli jsou na nich nějaké punce /když mají být zlaté?/?Strojek jsi skoro také nevyfotil a o nějakém značení /nevím jestli jen tipuješ Omegu/si můžem nechat zdát.Tak jakou bys očekával odpověď?Z křišťálové koule věštit neumíme,bohužel.Linky co jsi dal jsou samozřejmě nefunkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si zkusím trochu zavěštit :whistle: . Strojek s cylindrickým krokem, plášť zlato 14 K vnitřní plášť obecný kov. Cena hodinek se rovná váze zlata.:D Tak co trefil jsem to ? :smile_anim:

No jako pokus to nebylo špatný.Ale zase na tu,druhou stranu,by s tím šlo něco udělat,popisovat to nebudu ,už jsem se na toto

THEMA nakecal dost,žena říká,že se furt opakuju,tak s tím něco musím udělat ,pokud se nejedná o nějakou zásadní věc,což v tomto případě nehrozí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě nikdy jsem neviděl, aby dva lidi drželi hodinky, které jeden z nich fotí :D To se nevidí ani na Aukru.

A fotit hodinky a držet je přitom v ruce, to je taky hodně velká záruka kvalitních fotek.

 

EDIT: A na jedné fotce sis omylem vyfotil i hodinářský otvírač pouzder. Musíš být při focení opatrnější :)

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě nikdy jsem neviděl, aby dva lidi drželi hodinky, které jeden z nich fotí :D To se nevidí ani na Aukru.

A fotit hodinky a držet je přitom v ruce, to je taky hodně velká záruka kvalitních fotek.

 

EDIT: A na jedné fotce sis omylem vyfotil i hodinářský otvírač pouzder. Musíš být při focení opatrnější :)

 

No a to jsou ty hodinky celkem maly. Jenomze ja to fotil Iphonem a k tomu potrebujes obe ruce :-(

 

Diky za pripominky, vemu si to k srdci, jsem zacatecnik, tak se casem polepsim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si zkusím trochu zavěštit :whistle: . Strojek s cylindrickým krokem, plášť zlato 14 K vnitřní plášť obecný kov. Cena hodinek se rovná váze zlata.:D Tak co trefil jsem to ? :smile_anim:

 

To věštění není od věci...no tak jsem se sám ukecal pro einpaar slov. Mrkni na Delawara.kde se to všechno dul. dočteš.Ty první: předělat zpátky na ruku/rozdíl v ceně najdeš na Aukru/,což takový probl. není.Ovšem ty druhé nádherné "mlynářky"je moc hezký kousek a masiv. pouzdro.A ty prstíky /ta tvoje //věštím//zdědila/jsou opravdu hezké.Omega 30 léta , no normálka :Pěkné Omegy s krabičkou/plus/.Tak asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To věštění není od věci...no tak jsem se sám ukecal pro einpaar slov. Mrkni na Delawara.kde se to všechno dul. dočteš.Ty první: předělat zpátky na ruku/rozdíl v ceně najdeš na Aukru/,což takový probl. není.Ovšem ty druhé nádherné "mlynářky"je moc hezký kousek a masiv. pouzdro.A ty prstíky /ta tvoje //věštím//zdědila/jsou opravdu hezké.Omega 30 léta , no normálka :Pěkné Omegy s krabičkou/plus/.Tak asi tak.

 

 

Heh, tak vida prece neco.. Ale kde ze se to prosim doctu? Jinak ty mlynarky jak rikas jsou opravdu krasne zachovale, ty fotky stoji za prd, ale nemaji skrabanecek krasnej pohled to nane je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Heh, tak vida prece neco.. Ale kde ze se to prosim doctu? Jinak ty mlynarky jak rikas jsou opravdu krasne zachovale, ty fotky stoji za prd, ale nemaji skrabanecek krasnej pohled to nane je

 

Ahoj, tak řekl bych, že se to dočteš tady :-)

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/43305-kapesni-hodinky-info-a-rada/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...