Přejít na obsah

Zlato / Cerne oblekovky jako darek


Doporučené příspěvky

Ahoj

 

brachovi se blizej ctyricetiny (zatim je dost casu) a ja uvazuju, ze to je vek, ke kterymu uz by se hodily hodinky, ktery na ruce budou i trosku ozdobou. Hodinky aktualne nenosi,coz je podle me skoda. Je to majitel/reditel mensi IT firmy, chodi skoro porad v obleku a jako absolutne nepoznamenanej hodinkama, takze si je sam nekoupi.

 

Na ruce ma zlatej snubak a pri nejakym natuknuti se zminil, ze hodinky by mely byt kombinace cerne a zlate.

 

Takze ja postupne tak pokukuju kde co je, zatim nejvic se tomu priblizily tissot visodate i_2013_1.jpg

 

Priznam se, ze tech hodinek je proste miliardy a ja nejsem schopnej z toho prebrat neco, co by vyhovovalo. Kdyz jsem sobe kupoval grand carrery, tak to bylo lehky, vzal jsem si je na ruku, strik si do textilu a uz posilal penize... tak tady si davam trosku zalezet, protoze to nebude moje srdcovka ze....

 

druha moznost, kterou mi poradil kamarad je koupit nejaky starsi mechanicky krasny hodinky a zrenovovat (zrestaurovat? :) je, nechat znova nazlatit, vymenit sklicko, nechat udelat peknej reminek a udelat z nich krasny hodinky s historii... tahle varianta me laka vice, nicmene s nakupem starsich hodinek mam uz naprosto nulovy zkusenosti a fakt bych si nechal poradit, nebo nabidnout.

 

Co se cenovy hladiny tyce, chtel bych aby ta sranda stala kolem deseti tisic, nicmene dva tri tisice hore dole nejsou nic, co by me zabilo.

 

moc dik za rady / tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na ty starší po renovaci bych se mrknul tady na foru,případně nahodil poptávací vlákno nebo se mrknul třeba sem http://www.antik-hodinky.cz/naramkove-hodinky

A další možnosti: některý jsou trochu jinak ceny do kolem 15 tíců.Do 20 už sáhneš na Orisy a td,ale ty Tissoty v tvém výběru jsou dobrý.

 

c017-407-36-087-00.jpgc017-407-36-053-00.jpgc006-407-16-038-01.jpgwmark_Hodinky-Hamilton-JazzMaster-Slim-43mm-H38615735_detail.jpgwmark_SNL044P1_detail.jpgwmark_Hodinky-Citizen-AO9003-08E-Straps_detail.jpgwmark_Hodinky-Citizen-CB0018-01A-Radiocontrolled_detail.jpg2435_klassik01.jpg

 

749_steinhart-marine-chronometer-ii-arabic.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...