Přejít na obsah

Budíky, nástěnné a XXXL Primky


Doporučené příspěvky

Dávkovač žrádla

Bingo !

Jedná se o výrobek Chronotechny Šternberk, který se vyráběl pro britskou firmu Staywell. Uvnitř tiká strojek B71 ze mechanických budíků PRIM.  Během 36 hodin se postupně otevřelo 6 zásobníků na žrádlo pro rodinné miláčky.

post-1228-0-68887400-1447018021_thumb.jpg

post-1228-0-03695800-1447018033_thumb.jpg

post-1228-0-95461000-1447018126_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jéééé, kde se tohle dá koupit? Tenhle vynález by našeho kocoura dokázal neskutečně  nasrat  :lol2: :lol2: :lol2:   mám s ním nějaký nevyřízený účet a tohle by bylo velmi elegantní !!

To už nikde nekoupíš, alespoň tedy se strojkem B71. Možná ale někdo něco podobného vyrábí i nyní, pouze s jiným "motorem".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jéééé, kde se tohle dá koupit? Tenhle vynález by našeho kocoura dokázal neskutečně  nasrat  :lol2: :lol2: :lol2:   mám s ním nějaký nevyřízený účet a tohle by bylo velmi elegantní !!

To jako, že bys mu tam napsal do jedné "příště" do další "ještě šest hodin" v další budou dvě granulky a vzkaz "neboj bude hůř" atd. :lol2:

To by byla hrozná zbraň pro Tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako, že bys mu tam napsal do jedné "příště" do další "ještě šest hodin" v další budou dvě granulky a vzkaz "neboj bude hůř" atd. :lol2:

To by byla hrozná zbraň pro Tebe.

No přesně. A až by se otevřelo to okýnko plný žrádla tak by to znenadání začalo zvonit. Já mu dám, žvejkat mi řemínky na hodinkách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...