Přejít na obsah

Budíky, nástěnné a XXXL Primky


Doporučené příspěvky

V týdnu mi přišla krabička s Prim budíkama. Jen tak jsem nahlédl a těšim se, jak budu o svátcích těch 22 kousků prohlížet a kontrolovat

a natahovat a třídit, které si nechám a které pošlu dál. Jen mám obavu, že jich dál moc nepojede. :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

V týdnu mi přišla krabička s Prim budíkama. Jen tak jsem nahlédl a těšim se, jak budu o svátcích těch 22 kousků prohlížet a kontrolovat

a natahovat a třídit, které si nechám a které pošlu dál. Jen mám obavu, že jich dál moc nepojede. :frusty:

Tvl tohle mi ušlo  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  prej ,,krabička"  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Neodolal jsem..... :newyear: ...... Vím, že se to vyrábělo z nějakého Slovenského šutru, snad i tam montovalo .... ale bohužel popisky na podstavě jsou odlepeny. Je to můj první "kameňák" tak prosím o nasměrování kde mám pátrat po informacích. Díky Honza 

post-28916-0-15807900-1468557182_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tyhle kuchyňky jsem před časem zachránil při demolici sousedovy kůlny. Vyrobeny květen 1956. Byly v dost špatném stavu. Renovace chvíli trvala, ale výsledek - myslím - stojí za to. Už zase vesele tikají a bijou.

 

post-15151-0-99690200-1468993940_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes přinesl pošťák balíček - šachovky Prim. Jako nové i krabice a originální balící papír uvnitř.

 

PS: nevíte kde sehnat někoho kdo se vyzná ve starých holubářských hodinách ? Potřeboval bych malou konzultaci. 

 

 

 

 

post-28916-0-21968200-1469703620_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

jsem tu nový. Potřebuji se zeptat na tento budík https://img.sbazar.cz/big-lq/201606/2221/79/576b042b795f0952111b0200.jpg

Neví někdo, jaký je to typ? Na netu jsem našel podle fotek, že by to mohla být nějaká odnož typu B90, ale nejsem si jist, většina jich totiž má ještě mimostřednou sekundovou ručičku. Dále bych se chtěl zeptat aspoň na přibližnou dataci a zda se na tyto budíky nenanášela radioaktivní svítící barva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si z nostalgie koupil krásný za 100 Kč ještě nevybalený budík z 80 let. Při natahování a mohutném tikání jsem se vrátil do dětských let ...... no vydržel jsem to do 2 ráno a letěl na chodbu kde i ráno zazvonil. Probudil celý dům. To může mít u postele jedině těžkej masochista. 

post-38450-0-74211300-1470588889_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice chodi jak se jim zachce, ale mame je radi. 

 

attachicon.gifIMG_5443.JPG

mám tady úplně stejné, jen v tmavém dřevu a mají podstatně víc olezlý nikl na rámečku. A taky si chodí jak se jim zachce, ikdyž jsem je dal do pořádku jak se dalo. Holt už mají naběháno. No ale copak záleží na pár minutách?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, co je to par minut v zivote lidskem. Nekdy jdou tyden pekne presne, pak se za den zrychli o 5 minut, nebo zpomali. U hodinare byly dvakrat, neresim to, az mi bude pres sedesat, taky budu behat tak jak to zrovna pujde. Jednou rychleji, jednou pomaleji. :)

Proč bys po šedesátce běhal? Se tam prostě posadíš a počkáš až to na Tebe přijde, ne..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

raportuju jedny osmidenní bruselky s patinou, jsou v chodu, lehce odvšivené a jestli půjdou dobře, tak už je nechám být tak, jak teď jsou

 

podle mě jedny z nejhezčích nástěnných primek

 

post-953-0-15653400-1472375563_thumb.jpg

 

post-953-0-54811600-1472375563_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...