Přejít na obsah

Budíky, nástěnné a XXXL Primky


Doporučené příspěvky

Tak kamrádi zlatí, včera jsem si domů donesl "lampičku". Stav IAAA, Šňúra stav nové bakelit nepoškozen kontakty uvnitř zásuvky i vypínače bez koroze. Trochu kacířky jsem tam dal LED Jároffku ale to z obavy z požáru nebo poškození stínítka. Hodinky kompletně repasovaný (tímto opět děkuji panu Zelendovi). Papírový stínítko ani snad nebylo nikdy zaprášený.  Vážně uvažuji, jak léčit svoji nemoc CHRONOTECHNickou PRIMoplazmózu. Ale teď váže - nevíte někdo co je to přesně za šutr ? Je to opravdu andezit nebo jen nějaký mramor  ?  

post-28916-0-92112100-1486617154_thumb.jpg

post-28916-0-89474800-1486617164_thumb.jpg

Upraveno uživatelem honza.hasic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprosim vazene osadenstvo.Da sa este zohnat kyvadlo na tieto hodiny.Dakujem za kazdu radu.

Na blešácích v takovém tom hodinkovém šrotu (krabicích) bývají k vidění docela často. Určitě to bude za pár korun.

Jen je potřeba se na to zaměřit a být trpělivý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Jan_Jan_2006: Kouknu sem a chtel jsem rict, kdo mi ukradl budik :D

 

Mno, tak a ted to podstatne, mate nekdo predstavu, jak je cca datovan vznik tohoto modelu cestovniho budiku?

Chtělo by to ještě pohled zezadu, aby bylo podle kliček možné určit zda se jedná o budík B60, nebo B50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pridavam fotku ze zadu, snad neni z blbeho uhlu a moc Ti dekuji za reakci

 

Tomuto cestovnímu budíčku se říkalo "harmonička" . Tiká v něm strojek B50, který má průměr 50 mm, kolíčkový krok a frekvenci setrvačky 18000 k/hodinu. Tvůj budík byl vyroben v první polovině 60. let  20. století. Patří mezi sběratelsky zajímavé modely a vzhledem k tomu, že ho máš v dobrém stavu, tak si ho rozhodně ponech. Jeho sběratelská cena v čase pouze poroste.

Upraveno uživatelem accutron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...