Přejít na obsah

Budíky, nástěnné a XXXL Primky


Doporučené příspěvky

Před hodinou, JR_2010 napsal:

Jo, a neválí se doma někomu klíček k této nádheře? Když tak bych ho potřeboval a krom nějakého obnosu bych vyjádřil i vděčnost...

K tej "nádhere" pasuje kľúč 3 mm. K hodinám orig. kľúč nemám, riešil som to zakúpením univerzálnej sady kľúčov a mám vystarané na všetky hodiny. 

20200602_163234.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, stenly napsal:

Je to jednoduché. Dáš k tomu citace z jaké zdroje čerpáš https://www.citace.com/ . Sice to tu nikdo nedělá (krom mě, pochválit se musím:)). No, ale zjebáno dostaneš podle momentální nálady místního osazenstva:)  Pokud je ta literatura použita pro studijní účely (obohacení ostatních lidí myšlenkou, konstatováním faktu...) , nebral bych to tak přísně. Pokud je ta kniha použita pro vlastní obohacení (v inzerátu, stránky na internetu...) tak je to samozřejmě špatně. Je potřeba trochu rozlišovat. Ovšem co člověk to názor, někdo takto benevolentní rozhodně není. Odpovědnost za provoz fora nese majitel, takže pokud bych se vcítím do jeho kůže, míra benevolence by začala limitně klesat:) Na druhou stranu by majitel fora měl o tom jak se tu mají lidé chovat informovat v nějakých pravidlech (která si nováček můžu přečíst, většina lidí nechce problémy a vyvolávat pře). Co vím, tak pravidla jsou stanovena pouze pro prodej. 

Stenly, chápu Tvůj postoj, ale proč bych měl opisovat autorský a občanský zákoník? A mimochodem, když je někdo debil, který nezná ani základní pravidla slušnosti, žádná pravidla nepomohou.

NO, nová pravidla stejně budou, takže do nich možná o citacích něco dám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Vomi napsal:

Taky blahopřeji. Jak je to s tím focením knihy pana Hovorky? JR_2010 tady strasil, že neautorizovane fotky je problém. I v jiných vlaknech je toho spousta. 

 

před 2 hodinami, stenly napsal:

Je to jednoduché. Dáš k tomu citace z jaké zdroje čerpáš https://www.citace.com/ . Sice to tu nikdo nedělá (krom mě, pochválit se musím:)). No, ale zjebáno dostaneš podle momentální nálady místního osazenstva:)  Pokud je ta literatura použita pro studijní účely (obohacení ostatních lidí myšlenkou, konstatováním faktu...) , nebral bych to tak přísně. Pokud je ta kniha použita pro vlastní obohacení (v inzerátu, stránky na internetu...) tak je to samozřejmě špatně. Je potřeba trochu rozlišovat. Ovšem co člověk to názor, někdo takto benevolentní rozhodně není. Odpovědnost za provoz fora nese majitel, takže pokud bych se vcítím do jeho kůže, míra benevolence by začala limitně klesat:) Na druhou stranu by majitel fora měl o tom jak se tu mají lidé chovat informovat v nějakých pravidlech (která si nováček můžu přečíst, většina lidí nechce problémy a vyvolávat pře). Co vím, tak pravidla jsou stanovena pouze pro prodej. 

 

před 1 hodinou, JR_2010 napsal:

Já jen doplním, že já nestrašil, jen jsem si dovolil upozornit, že když autor několikrát prohlásí, že se mu tento způsob prezentace jeho díla nelíbí, že by se to mohlo respektovat, což je otázka slušnosti, nikoli práva.

Obrázek jsem upravil, teď už by to mělo být v pohodě. A dávejte si na to pozor, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tieto autobusove hodiny maju velmi kvalitny asi tyzdenny strojcek.Ked som ich prvykrat opravoval,tak som po nich velmi asi v 70 rokoch  tužil.Nakoniec som ich zohnal aj opravil.Stal ich nikekto chce opavit.Neviete,kde sa daju do nich zohnat vsetky suciastky.dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 10. 2012 v 8:38, bohus76 napsal:

To je co zač ty hranaté?Ty semi líbí.Nebyla by lepší fotka?Dík

Taketo hodiny co po nich tuzite som vela vyhodil pred 20 rokmi aj s budikami PRIM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se v synagoze dozvěděl, že jsou hodiny s pro nás obráceným chodem jistý druh židovské tradice. Hospodin nám všem dal život, ale už neurčuje, jakým směrem se vydáváme. Inteligentní metafora. 

O čínské fake značce Hospodin nepojednává :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak navazuji na výše uvedenou konverzaci ohledně klíčku k mým nástěnným hodinám, které mám po svých rodičích a které původně vypadaly takto...

1.JPG.b46b1b77a7c9f1a9382a21b88cc630b9.JPG

..posteskl jsem si tady, že jim chybí podstatná součást, a to klíček, a nenápadně se zmínil, že kdyby jej někdo měl, byl bych nesmírně potěšen, pokud by mi jej přenechal. Téměř okamžitě zareagoval Lukáš, alias "filo-boxer" a klíček mi okamžitě zaslal z daleké ciziny zcela nezištně a zdarma, navíc zabalený, jako by šlo o svátost nejsvětější...

2.jpg.78c5dee34b863625091117e81328f229.jpg

3.jpg.d90acb9aa01532847f1767a4b39a5022.jpg

4.jpg.b4bdd9145d09c7f3ff8565f8938d2ad4.jpg

...Hodiny, které jsem jemně zrestauroval, tak ožily...

6.jpg.d2bd7b08316677d87f3ef91500bed14b.jpg

7.JPG.afd473a5feba7784839642388576be6d.JPG

 

...a já bych Ti chtěl Luáši tímto veřejně poděkovat, protože peníze jsi odmítl přijmou, a samozřejmě, pokud bych se mohl nějak revanšovat, jsem připraven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádně se povedlo. Největší sranda je když je někdo umeje tak, že smeje zlatý linky. Obnova nevím kde a nevím jak  - a myslím, že jedny takto umytý taky ještě někde mám...:o)   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...