Přejít na obsah

Budíky, nástěnné a XXXL Primky


Doporučené příspěvky

Fuj, Takhle pohromadě ještě víc vyniká jak jsou hnusný :smile_anim:

 

Já věděl, že to nějaký slabší jedinec nevydejchá a poplive mi to tongue.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou jen mimikry, Manťák mne určitě podrží. Jinak bych je musel začít kupovat a shánět a to už by opravdu bylo dost citelně v autu. HONZO, POMOOOOC ! Že se Ti taky nelíběj??

 

No nevím, asi nepodrží, protože má ode mě jedny slíbený jako bonus k dalšímu nákupu. Sice jenom černobílý, ale nějak se začít musí. A až vykoupí všechny, tak bude pozdě fňukat, že chceš taky.

 

TADY jsou tři kousky. wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprvé jsem ho spatřil na návštěvě v kanceláři u šamana přes primky cigiho a od té doby jsem po něm šel jak vohař...

 

Šaman Cigi ho má ode mne :)

Od té doby jsem jich potkal asi pět, vždycky stály kolem dvou set a vždycky jsem je tam nechal. Budíky jsou zlo, to se nedá sbírat, zabírá to místa jak prase :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šaman Cigi ho má ode mne :)

Od té doby jsem jich potkal asi pět, vždycky stály kolem dvou set a vždycky jsem je tam nechal. Budíky jsou zlo, to se nedá sbírat, zabírá to místa jak prase :)

 

post-953-048438300 1350322819.jpg

 

Tak zrovna tenhle budík je imho nádhernej. Vzdáleně mu ještě může konkurovat Prim válec, ale to už je styl kalhot do zvonu, knírku ala John C. Holmes a kotlet do půli mozku.

 

post-953-056337800 1350322820.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......stál tehdy myslím 360 Kč, byla to horká novinka, jestli dobře počítám, v roce 1986....//nebo o rok později/.l....

 

Fákt? Já ho tipoval na konec 70.let a ono je to o deset míň. To se teda s dyzajnem pěkně sekli, podle mě tak o deset let. Takže žádný kalhoty do zvonu, ale mrkváče a vlasy na patku do čela. Stejně to byly časy.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten válec znám velmi dobře. Měli jsme ho doma, máma ho pořídila jako nástupce starýho odřenýho mechanickýho budíka snad ze 60tých let. Od té doby skončil jeho tikot a byl nahrazen quartzem. Byl docela přesnej ale ráno protivně pípal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten válec znám velmi dobře. Měli jsme ho doma, máma ho pořídila jako nástupce starýho odřenýho mechanickýho budíka snad ze 60tých let. Od té doby skončil jeho tikot a byl nahrazen quartzem. Byl docela přesnej ale ráno protivně pípal.

 

 

Tak to ten můj běží nevím proč skoro dvojnásobnou rychlostí... Asi jsem tam dal moc silnou baterku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Válec jsem kdysi koupil své slečně k 18. narozeninám /nebo 19. už nevím/. stál tehdy myslím 360 Kč, byla to horká novinka, jestli dobře počítám, v roce 1986....//nebo o rok později/. A před dvěma měsící jsem si ho z nostalgie znovu na Aukru pořídil....

Fákt? Já ho tipoval na konec 70.let a ono je to o deset míň. To se teda s dyzajnem pěkně sekli, podle mě tak o deset let. Takže žádný kalhoty do zvonu, ale mrkváče a vlasy na patku do čela. Stejně to byly časy.....

Budík se strojkem EHSQ (asi Elektrický/Elektronický Hodinový Strojek Quartz) tzv. Quartz -Válec byl první quartzový budík u nás. Vývoj ve Šternberku zahájne v roce 1975, do výroby šel v roce 1979.

 

Nejsem si jistý podklady, ale prvních 20 tisíc kusů mohlo mít dovozový západoněmecký strojek Staiger. Udělá někdo fotku vnitřností budíku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, asi nepodrží, protože má ode mě jedny slíbený jako bonus k dalšímu nákupu. Sice jenom černobílý, ale nějak se začít musí. A až vykoupí všechny, tak bude pozdě fňukat, že chceš taky.

 

TADY jsou tři kousky. wink.gif

 

Himbajs, tak to je teda pěknej plantážník a budu muset s barvou ven, protože sám asi barikádu neudržím... Nojo...jsou pěkný...fakt hezký...Ale já to vydržím a NECHCI JE !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NENENE!!!! Trhni si se svými nápady nohou!! Už takhle nestíhám a mám s tim problémy to doma obhájit, ale budíky?!?!? Fuj, to se sbírka neschová někam do šuplíku..

 

Taky jsem se zatím úspěšně ubránil. I když teď když jsem přistavěl 2 další místnosti včetně pracovny................no nevím.............. :rolleyes: .

 

No nic - navrhujii každého, kdo založí vlákno budíky prim, exkomunikovat a doživotně vyloučit z našeho kolektivu a fóra. Důvodem bude způsobení zvýšení psychického narušení už tak narušených jedinců a dokončení rozvratu spousty rodin :D .

Upraveno uživatelem stanik73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No nic - navrhujii každého, kdo založí vlákno budíky prim, exkomunikovat a doživotně vyloučit z našeho kolektivu a fóra. Důvodem bude způsobení zvýšení psychického narušení už tak narušených jedinců a dokončení rozvratu spousty rodin :D .

 

Jak vlákno? Já myslel celou sekci na hlavní straně... jsou tam "cibule", tak proč ne budíky?

Navrhuju tedy 2 nové sekce:

 

- Budíky, kukačky, pendlovky, stolní a jiné interiérové hodiny

- Věžní hodiny, orloje; nádražní a jiné venkovní hodiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vlákno? Já myslel celou sekci na hlavní straně... jsou tam "cibule", tak proč ne budíky?

Navrhuju tedy 2 nové sekce:

 

- Budíky, kukačky, pendlovky, stolní a jiné interiérové hodiny

- Věžní hodiny, orloje; nádražní a jiné venkovní hodiny

To je vůl,kaviárový tousty :suicide_anim: :crying_anim02: :cheers: /sorry,musel jsem/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se zatím úspěšně ubránil. I když teď když jsem přistavěl 2 další místnosti včetně pracovny................no nevím.............. :rolleyes: .

 

No nic - navrhujii každého, kdo založí vlákno budíky prim, exkomunikovat a doživotně vyloučit z našeho kolektivu a fóra. Důvodem bude způsobení zvýšení psychického narušení už tak narušených jedinců a dokončení rozvratu spousty rodin :D .

 

Tak nevím Stando, jestli ti tahle fotka pomůže, ale máš kliku, protože mám ještě dva budíky prim, jeden cestovní s černým cifrem a druhý v takovém pěkném, řekl bych až bruselském stylu, ale teď jsem je nemohl najít. Asi mi je uklizečka uklidila.

 

post-953-005176600 1350402775.jpg

 

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...