Přejít na obsah

Budíky, nástěnné a XXXL Primky


Doporučené příspěvky

Díky Jožko.Budu schánět 5 mm klíček.To máš dost budíků? Taky se ti asi nechce vstávat do práce? Tak sichr je sichr radši víc budíkú než míň asi to je pěknej koncert když je všechny natáhneš.?

Toto sa Ti stane,keď sa roznesie,že zbieraš Primky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove poradite mi prosim jak tyto hodiny funguji?

Opravil jsem si drevo, vylestil chromy, skla a vyrobil klicek na natahovani.

Kdyz rozkyvu kyvadlo tak bezi, ale po nekolika minutach se zastavi, obe pruziny jsem natahnul..

Kdyz to rucne natocim na 15, 30, 45 vyzvani, na 12 vsak ne?

Dekuju predem

.c03b722f3a4194ffe4cfaae5f6714262.jpg

c520a7fcbcf9f53277c4fd6172827dff.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle budou půlovky. Takže by to mělo bít v celou tolik kolik je hodin  a v půl jenom jednou. 

Upraveno uživatelem Jiří9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já bych věděl co s tím. Rozebrat, vyčistit, sestavit, seřídit, stručně řečeno, nic co by šlo udělat snadno a rychle. Jo jsou to půlovky, s početníkem a stupnicí, stejné mám doma. Takže pokud se to spouští i na čtvrtkách, nejspíš když to začne zvedat spouštěcí páku, je to asi pořádně rozladěný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já bych věděl co s tím. Rozebrat, vyčistit, sestavit, seřídit, stručně řečeno, nic co by šlo udělat snadno a rychle. Jo jsou to půlovky, s početníkem a stupnicí, stejné mám doma. Takže pokud se to spouští i na čtvrtkách, nejspíš když to začne zvedat spouštěcí páku, je to asi pořádně rozladěný.

Na tohle si netroufnu.

Ty by ses toho ujal?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem sice od řemesla ale v oboru nedělám takže opravuju jen výjimečně. Sám pro sebe mám rozdělaných pár věcí ke kterým se nemůžu dokopat abych je dodělal. Zkus napsat odkud jsi, třeba se ti ozve někdo z okolí nebo bude vědět kam se obrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...