Přejít na obsah

Breitling Super Avenger, nebo B2


akostelecky

Doporučené příspěvky

Btw, prijde mi skoda, ze B nepouziva - namisto 2892 s DD nástavbou - 2894.

To je jina liga, uz kvuli column wheel, tahle soucastka je pro me skvelej purismus :)

2894 je oznaceni pro 2892 + DD nastavbu. kalifx psal, ze byly jeho 2894 presnejsi nez 7750. To dava smysl, protoze 2892 je spvelej a presnej stroj, chrono je na nem prilepeny dodatecne. 7750 je stroj konstruovany od podstaty jako chronograf, takze pocitam, ze mechanismus stopek bude vychytanejsi. boo-beeku, column wheel na 2894 neni zadna velka krasa :).

 

zdroj/source: www.watchprosite.com

2894_mod_04.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

¨

 

No, ale třeba by chtěl vědět, jak je to se servisem u DD.

Za mě jednoznačně Valžuka.

Aldo, ale to je přece úplně jedno. Předpokládám, že Breitling prostě strčí do servisu a je mu buřt, co má zrovna uvnitř. Ta informace nemá pro uživatele typu akostelecky, podle mě, žádnou relevanci. A pokud se nic nezměnilo, tak docela komplikovanej Hercules s DD modulem stojí při velkým servisním zásahu stejných cca 14 500,- jako moje současný Superoceany se 7750.

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2894 je oznaceni pro 2892 + DD nastavbu. kalifx psal, ze byly jeho 2894 presnejsi nez 7750. To dava smysl, protoze 2892 je spvelej a presnej stroj, chrono je na nem prilepeny dodatecne. 7750 je stroj konstruovany od podstaty jako chronograf, takze pocitam, ze mechanismus stopek bude vychytanejsi. boo-beeku, column wheel na 2894 neni zadna velka krasa :).

 

zdroj/source: www.watchprosite.com

 

 

 

Hele, myslim, ze jsi to povidani spatne pochopil - pise tam o tom, ze se rika, ze by 2894 mohlo byt jen 2892 s DD, ale... voi la, tady mame - i kdyz divne vypadajici - column wheel ;)

2892 s DD podle veskerych me dostupnych informaci column wheel nemá; podle toho, co jsem koukal, tak se obcas v diskuzich 2894 zminuje jako 2892 s DD 2070, ale nemyslim si, ze by to tak bylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...