Jump to content

Breitling Super Avenger, nebo B2

Recommended Posts

Btw, prijde mi skoda, ze B nepouziva - namisto 2892 s DD nástavbou - 2894.

To je jina liga, uz kvuli column wheel, tahle soucastka je pro me skvelej purismus :)

2894 je oznaceni pro 2892 + DD nastavbu. kalifx psal, ze byly jeho 2894 presnejsi nez 7750. To dava smysl, protoze 2892 je spvelej a presnej stroj, chrono je na nem prilepeny dodatecne. 7750 je stroj konstruovany od podstaty jako chronograf, takze pocitam, ze mechanismus stopek bude vychytanejsi. boo-beeku, column wheel na 2894 neni zadna velka krasa :).

zdroj/source: www.watchprosite.com

2894_mod_04.jpg

¨

No, ale třeba by chtěl vědět, jak je to se servisem u DD.

Za mě jednoznačně Valžuka.

Aldo, ale to je přece úplně jedno. Předpokládám, že Breitling prostě strčí do servisu a je mu buřt, co má zrovna uvnitř. Ta informace nemá pro uživatele typu akostelecky, podle mě, žádnou relevanci. A pokud se nic nezměnilo, tak docela komplikovanej Hercules s DD modulem stojí při velkým servisním zásahu stejných cca 14 500,- jako moje současný Superoceany se 7750.

Edited by Kalifx

2894 je oznaceni pro 2892 + DD nastavbu. kalifx psal, ze byly jeho 2894 presnejsi nez 7750. To dava smysl, protoze 2892 je spvelej a presnej stroj, chrono je na nem prilepeny dodatecne. 7750 je stroj konstruovany od podstaty jako chronograf, takze pocitam, ze mechanismus stopek bude vychytanejsi. boo-beeku, column wheel na 2894 neni zadna velka krasa :).

zdroj/source: www.watchprosite.com

Hele, myslim, ze jsi to povidani spatne pochopil - pise tam o tom, ze se rika, ze by 2894 mohlo byt jen 2892 s DD, ale... voi la, tady mame - i kdyz divne vypadajici - column wheel ;)

2892 s DD podle veskerych me dostupnych informaci column wheel nemá; podle toho, co jsem koukal, tak se obcas v diskuzich 2894 zminuje jako 2892 s DD 2070, ale nemyslim si, ze by to tak bylo...