Přejít na obsah

Tip na ubytování a akci?


KFL

Doporučené příspěvky

Je tu spousta lidí z různých regionů, prosím tedy o pomoc.

 

Hledám ubytování pro cca 20 lidí na víkend 23-25/11 se salonkem pro "práci". Zároveň by v okolí měla být nějaká atrakce, kam se všichni můžou vypravit (bunkr, motokáry, zřícenina - prostě výlet či akce).

Areál nemusí být nutně hotel, stačí penzion nebo areál s chatkami a restaurací a místností s projektorem. Důležitá je lokalita: Morava (do 100 km kolem Brna, páč čekáme i lidi z SK)

 

Požadavky:

- Cena do 600/os za noc s plnou penzí.

- Internet, salonek/cimra s projektorem.

- Restaurace otevřená déle než do 23 h.

- Dobrá kuchyně a příjemná obsluha.

 

Jedná se o výjezd zájmové skupiny lidí, takže všechno na pohodu, žádný rvačky nebo konflikty apod.

Platba preferovaně na fakturu, ale to už si dohodnu s místem sám ;).

 

Díky předem za tipy...

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baldovec.cz - vhodný na teambuilding akce, ochotní, příjemní

 

Hotel Tenis Kurdějov - tenisová hala, sklípek

 

U Zajíce Mikulov - sklípek, zabijačka, (provozují ještě jeden hotýlek, nevzpomenu si na název, výborná konfitovaná kachna)

 

Na léto Pavlov - yacht club, dají se objednat dračí lodě, plus sklípek. Menší počet lidí U Šilínka, větší U Bednářů (zas výborná kachna, degustačka Šilínek, nebo Reisten)

 

EDIT: Zajíc má ještě hotel Templ

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jak bych začal. Je to sice dál a horší cesta, ale jinak dobrá zkratka.

 

Takže na ubytování je tu www.svamluvmlyn.cz

A na atrakce v okolí je cca 5km vzdálený www.heipark.cz , kde je i ubytování, ale,, trošku'' drahší, ale na vyblbnutí je to super.

Z Brna je to sice 127km, ale od sjezdu z dálnice v Mankovicích je to jen 17km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jak bych začal. Je to sice dál a horší cesta, ale jinak dobrá zkratka.

 

Takže na ubytování je tu www.svamluvmlyn.cz

A na atrakce v okolí je cca 5km vzdálený www.heipark.cz , kde je i ubytování, ale,, trošku'' drahší, ale na vyblbnutí je to super.

Z Brna je to sice 127km, ale od sjezdu z dálnice v Mankovicích je to jen 17km.

 

Jelikož jsem z Vítkovska, tak Švamlův mlýn mohu doporučit, je to tam příjemné, jezdím tam občas na jídlo. Obsluhují tam docela hezké holky v krojích... :) Problém bude s tím HeiParkem, protože koncem listopadu je už docela zima na bobovou dráhu, lanové centrum atd., zároveň nelze zaručit, že už se bude na kopci lyžovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pitrs182

Penzion Na Zelnicách v Ratiškovicích. Super kuchyně a příjemný prostředí, možnost domluvit návštěvu sklípku s ochutnávkou vín. Vedle v Miloticích je krásnej zámek.

Pokud bys zvolil tuhle variantu a měl chvíli čas, dej vědět, páč tu bydlím:-) Ne přímo Na Zelnicách, ale poblíž.

Mimochodem můžu doporučit :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Nechci zakládat nové vlákno kvůli takové blbosti, tak oživím tohle: potřeboval bych doporučit nějaký dobrý teambuilding v Praze. Náš nový tým se tam sjede v půlce září a protože jsem z nich jediný Čech (ale ne z Prahy), dostal jsem za úkol něco najít. Třeba má tady někdo dobrou zkušenost s něčím podobným.

 

O co by zhruba mělo jít:

 

- máme tým 8 lidí (možná ještě přibudou další), mix z celého světa (Mexiko, Indie, Korea, Francie, Itálie)

- chce to něco ne moc sportovního ani chlastacího, ne všichni jsou sportovně založení a někteří nepijou (hádejte kteří  :whistling: )

- zaměření spíš na spolupráci a stmelení nového kolektivu než soutěžení (takže ne paintball ani motokáry)

- žádné blbiny na vyhodnocení schopností jednotlivých lidí ani tahání špagátu poslepu apod. 

- lidi z pořádající agentury musí umět dobře anglicky (jednou jsem zažil, jak to vypadá, když tvrdí že umí a pak skutek utek)

- nemělo by to trvat déle než dvě, možná tři hodiny, bude to na konci série porad a lidi už budou přece jen trochu unavení

- Escape the room je fajn věc, ale minimálně dva z nás už to absolvovali nejméně jednou

 

Nenapadá někoho něco? Na webu jsem toho pochopitelně našel mraky, ale osobní zkušenost je k nezaplacení, jak jsem říkal, už jsem zažil situaci, kdy agentura slibovala hory doly, na webu to vypadalo skvěle a pak jsem se skoro styděl, že jsem ty amatéry angažoval. 

 

Pokud někdo máte nějaké tipy, budu vám neskonale vděčný!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ten vymedzeny cas su celkom fajn escape roomy. Ja som to zazil v stvorici a dobre. Urcite v Prahe mate nejake zaujimave. Na stmelenie kolektivu super.

 

Edit sakra zle som si precital tvoj prispevok, sorry :)

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...