Přejít na obsah

Chronograf


JKsro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chronograf je naprostá nezbytnost. Použiju ho párkrát do roka pro zábavu, nebo si porovnávat rychlosti kol mezi kámošema na okruhu. Sem tam i v práci, za jak dlouho dá ta která palivová odstředivka sto otáček, za jak dlouho vykape deci z přepadu, časy lepení ... Navíc i kdybych ho nepoužil, dělá to pro mne "víc hodinky", víc ručiček, víc stupnic, ale HLAVNĚ tlačítka vedle korunky! Dívat se na nechrona s jedinou korunkou je takový smutný. Ale zas je problém vybrat dobrý design chron, preferuju max čitelnost hodinek, takže na mrknutí z dálky nesmí subciferníčky rušit celkovou čitelnost v žádné poloze ruček. Až na podívání zblízka se soustředím na sčítače. Třeba u Traser supersport ty subciferníky ruší už moc, takže tam asi koupím nechrona (až se objeví v černé - nabídněte, děkuji), ale stejně vím, že jednou za čas mi ty stopky chybět prostě budou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro určování vymezených časových úseků (vajíčka, platnost jízdenky v MHD, napuštění vany atd.) se mi hodně osvědčila hlavně otočná luneta...musel to být ovšem časový úsek do 60 minut...teď už ale delší dobu žádné hodinky s lunetou nemám, tak používám chrona, ale nejni to ono, člověk musí víc ostřit a ten odečet trvá dýl...takže jo, chrono používám tak jednou dvakrát do týdne, ale s lunetou to bylo častěji...a malou OKP přiznávám a většina lidí v mém okolí se s tím smířila...na druhou stranu, "na čas" dorazím na místo tak v 99% případů ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nově přibylo stopování času mezi kontrakcemi...jak se manželka dřív na chrona dívala skepticky, tak teď si to nemůže vynachválit...jen se u toho lupkání neusmívá jako já...

 

Huh, ja mel teda na porodnim sale uplne jiny starosti nez cvakani chronografem:) To bych udelal jednou a urazila by mi hlavu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pouzivam ho pouze kdyz se syn potapi ve vane a chce hlasit casy, takze nic co by neslo merit bez chronografu. Nicmene souhlasim s tim, ze bez chronografu jsou hodinky tak nejak smutne a prazdne, takze vse po cem pokukuji musi mit nutne chronograf i kdyz to nema logicke opodstatneni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vidím používání chrona jako velmi nezbytnou věc v mem životě.

formy použití:

- stopuji jak dlouho mi trvá cesta do práce na motorce, pak autem a nebo scootrem

- při vaření neustále hlavně vajíčka

- trvání cigaret pauzy

- delka kopulace

- čas straveny na baru (používám 12-ti hodinový chronograf)

- doba mezi pražským povstanim a i.p. Pavlova

- atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim, ale mam pocit, ze pokud bych se poustel do akce s chronografem pred a po kopulaci, tak bych asi potom nekopuloval hodne dlouho. Uz takhle me ma manzelka za blazna a to jsem tvuj postup nikdy nezkousel. Pak je jeste moznost, ze to bude merit draha polovicka, ale to je asi jeste horsi predstava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim, ale mam pocit, ze pokud bych se poustel do akce s chronografem pred a po kopulaci, tak bych asi potom nekopuloval hodne dlouho. Uz takhle me ma manzelka za blazna a to jsem tvuj postup nikdy nezkousel. Pak je jeste moznost, ze to bude merit draha polovicka, ale to je asi jeste horsi predstava.

 

To mi připomnělo dnešní post z PRIM sekce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mám teď chrona docela nově a jako někteří kolegové s nimy taky sedím na záchodě :lol: , hlavně je však používám v kuchyni, jen tak si měřím délku cesty hromadnou nebo vlakem, prostě pro legraci. Avšak, že by to byla nezbytnost to ne, ale líbí se mi jak to tam vše běhá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník swanieck

Chrono ........ je pro většinu majitelů takových hodinek nepotřebné, ale bez chrona to není ono ........ chlapi si zkrátka rádi hrají, v každém z nás je kus pilota Lindberga či Čkalova, a hodinky vypadají zajímavěji a kočky se na ně lépe lepí.

 

A nevíc je to dokonalý technický výrobek !

 

No řekněte sami, není to krása ?

post-27804-0-35519100-1382215234_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...