Přejít na obsah

hodinky pre manzelku 300-400?


Doporučené příspěvky

Ty golfové jsou unisex, vídám je na mužích i na ženách. Jejich velkou výhodou je jejich odolnost. Z podobného důvodu bych volil i ty Auqaracery (druhé v seznamu, první na obrázcích).

 

Monaca jsou v automatu, což může být pro někoho trošku problém (oproti quartzu nepřesné, náchylné na otřesy atd.).

 

Pokud bych to měl shrnout, tak za mě rozhodně ty aquaracery a je jedno, jestli s diamanty nebo bez (s se mně osobně líbí více). Jsou krásné a hodně universální na nošení. Golfové jsou hodně sportovní, takže ty bych pořídil případně jako druhé :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Miraclei: Nevím jestli jsou ty Monaca pro tebe pořád ještě No.1, ale za mě určitě výborný výběr. Nejen, že jsou to krásné hodinky, ale patří i mezi hodinkové legendy (tedy pánská verze), takže bys měla na ruce nejen hezké hodinky, ale i hodinky s příběhem. A hodinky s příběhem, to je na zdejším fóru in a cool a hustokrutopřísný :)

Jen pozor na mechanický strojek, jak už tady psali kolegové přede mnou, narozdíl od quartzu musíš mechaniky více opečovávat (nosit je, případně je mít ve watchwinderu aby se dotahovaly) a také přesnost je menší než u quartzu. Tak ještě zvaž jestli ti mechaniky stojí za ty starosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty golfové jsou unisex, vídám je na mužích i na ženách. Jejich velkou výhodou je jejich odolnost. Z podobného důvodu bych volil i ty Auqaracery (druhé v seznamu, první na obrázcích).

 

Monaca jsou v automatu, což může být pro někoho trošku problém (oproti quartzu nepřesné, náchylné na otřesy atd.).

 

Pokud bych to měl shrnout, tak za mě rozhodně ty aquaracery a je jedno, jestli s diamanty nebo bez (s se mně osobně líbí více). Jsou krásné a hodně universální na nošení. Golfové jsou hodně sportovní, takže ty bych pořídil případně jako druhé :smile_anim:

 

 

 

r.obote,mně se ty golfový líbí moc, přijde mi, že jsou úplně jiný než všechny ostatní hodinky,to že jsou unisex je veliký plus, já bych vyloženě pánský hodinky osobně nechtěla i kdyby byly sebe víc úžasný, třeba k džínám a triku mně přijdou tyto naprosto ideální, tak na jakýkoliv sport. Je úžasný hodinky vůbec nesundat, viď?

 

S tou vyjímečností to cítím i u těch Monaco, ale až teď mi dochází, že to není úplně legrace mít automaty.

 

Ty Auqaracer byly moje topovka, jak přicházely nabídky, trochu jsem to překombinovala. Uspěchat to nechci.Díky za názor.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miraclei: Nevím jestli jsou ty Monaca pro tebe pořád ještě No.1, ale za mě určitě výborný výběr. Nejen, že jsou to krásné hodinky, ale patří i mezi hodinkové legendy (tedy pánská verze), takže bys měla na ruce nejen hezké hodinky, ale i hodinky s příběhem. A hodinky s příběhem, to je na zdejším fóru in a cool a hustokrutopřísný :)

Jen pozor na mechanický strojek, jak už tady psali kolegové přede mnou, narozdíl od quartzu musíš mechaniky více opečovávat (nosit je, případně je mít ve watchwinderu aby se dotahovaly) a také přesnost je menší než u quartzu. Tak ještě zvaž jestli ti mechaniky stojí za ty starosti.

 

 

 

MarvinXi,slovo watchwinder slyším poprvý, ale pokud to spojím s tím, že se automaty musejí hýbat, vidím to na nějaký úložný box, ve kterým bude nějaký motorek a s hodinkami bude chýbat?:-DDD Jak příspěvěk dopíšu, dám si tu věc vyhledat.:smile_anim:

 

Docela jste mi pánové zamotali hlavu, vůbec mi nedošlo, že to s automaty je tak složitý. Díky moc, budu muset vážně popřemýšlet.

 

Víš, Marvine, je mi úplně jedno jak budou pohlížet na mé hodinky členové tohoto fóra, nekupuji si je kvůli nim, ale pro sebe, takže i kdyby byly bez příběhu, nebyly in a coll, tak je to jen mé rozhodnutí. Každý ať si má hodinky jaký se mu líbí, na který dosáhne finančně, jen ať nenosí faky, to zcela nevydýchávám!

Líbí se někomu klasika, nebudu opovrhovat módními hodinkami a naopak, já to mám tedy zatím tak, že buď se LÍBÍ nebo NELÍBÍ.

 

Ještě jednou díky za objasnění mé nevědomosti.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MarvinXi,slovo watchwinder slyším poprvý, ale pokud to spojím s tím, že se automaty musejí hýbat, vidím to na nějaký úložný box, ve kterým bude nějaký motorek a s hodinkami bude chýbat?:-DDD Jak příspěvěk dopíšu, dám si tu věc vyhledat.:smile_anim:

 

Docela jste mi pánové zamotali hlavu, vůbec mi nedošlo, že to s automaty je tak složitý. Díky moc, budu muset vážně popřemýšlet.

 

Víš, Marvine, je mi úplně jedno jak budou pohlížet na mé hodinky členové tohoto fóra, nekupuji si je kvůli nim, ale pro sebe, takže i kdyby byly bez příběhu, nebyly in a coll, tak je to jen mé rozhodnutí. Každý ať si má hodinky jaký se mu líbí, na který dosáhne finančně, jen ať nenosí faky, to zcela nevydýchávám!

Líbí se někomu klasika, nebudu opovrhovat módními hodinkami a naopak, já to mám tedy zatím tak, že buď se LÍBÍ nebo NELÍBÍ.

 

Ještě jednou díky za objasnění mé nevědomosti.:-)

 

Tedy já jsem v naprostém úžasu, o watchwinderu jsi nikdy neslyšela, ale jeho funkci jsi popsala sice laicky, ale naprosto přesně. Klobouk dolů. Ještě pořád jsou na světě inteligentní lidé se schopností vyvozovat správné závěry z naprostého nedostatku informací. A jestli to chápu správně, tak jsi dokonce snad přímo z Olomouce jako já. To bych od tohoto města nečekal.:)

 

In a cool jsem zmínil až v druhém plánu, plně s tebou souhlasím, na prvním místě je tvůj osobní pocit z hodinek a až pak jsou ostatní důvody, které vedou k rozhodnutí o koupi. Doufám, že se tě má zmínka o příběhu spojeném s Monacy nedotkla, nebylo to tak myšleno, právě naopak byla to spíš satirická poznámka. Ale na druhou stranu, pro mnoho hodinkových fandů je příběh důležitý, protože jim pomáhá navázat vztah s hodinkami, které neberou jen jako prostý předmět, ale jako určitou součást sebe sama, svého vyjádření názoru na svět, okolí, životního postoje, myšlenek a dotvoření vlastní osobnosti. A už dost, už jsme se moc rozkecal a z vlákna pomoci s výběrem hodinek by se snadno mohlo stát vlákno filozofující a to by nebylo dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se podíváme na životopisy různých strojů jak mechanických či automatických tak bateriových,jejich testování probíhá v extrémních podmínkách,takže ani jedny stroje si nemají co vyčítat.Co se chodu a údržby týče,jsou na tom podobně,s datumovkou si musíte hrát tak či tak až na vyjímky s perpet. kalendářem nebo s alternativními způsoby napájení.(Eco-drive,solární napájení,kinetická energie měněná na el.proud)To platí pro výměnu baterie i pro údržbu automatického stroje.

Na víc,když si koupím Monaca,ještě neznamená že na případné plácání do balonu či k jiným aktivitám,nekoupim třeba Casia.Neudělám to pro to,abych je šetřil,ale pro to,abych zachoval jejich eleganci pro ostatní životní situace.

Co se přesnosti týká,jsou bateriové stroje ve výhodě,ale sám své automaty seřizuji jen se změnou datumu,tedy přibližně jednou za dva měsíce.To už mám ale na rozdíl od baterky přibližně minutu napřed.To také neřeším.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli quartz nebo mechanika je téma mnohokrát propírané. Pokud je někdo hodinářský fajnšmekr, mechanika je prakticky nutností. Pokud člověku na strojku až tak moc nezáleží a jde mu o přesnost a odolnost hodinek, vezme quartz.

 

Já s automaty začínal, ale ted už nosím jen baterku (taky mimochodem Tag Heuer :smile_anim: ). Mě totiž i ty tři až pět vteřin denně (což je u automatu super odchylka) neskutečně vytáčelo, protože když si to člověk spočítá, kolik je to za 10 dní neřku-li za měsíc.....prostě nesnáším, když jdou hodinky nepřesně. Nechci je furt kontrolovat,a když si je přes víkend nevezmu, tak se zastaví atd.... :wallbash:

 

Ty golfové určitě vyzkoušej na ruce, jsou opravdu hodně praktické a hlavě nevšední. A pokud budou sedět na ruce, asi bych neváhal. Ty auqaracery jsou zase takové více elegantní, tohle vážně záleží na stylu každého, jak uvedl kolega v jednom z předchozích příspěvků. Ani v jednom případě ale chybu rozhodně neuděláš!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám to lehký, přicházím na to, že pánský se mi zamlouvají víc než dámský.

Já takhle o jedny hodinky přišel - nechal jsem je chvilku odpočívat a už je měla moje žena a nechce mi je dát zpět. Ještě k tvému výběru - když už seš v té cenové kategorii - co nějaké Omegy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po dnešnej návšteve incheby je rozhodnuté. Vďaka ústretovosti a ochote MarvinaX sme s manželkou mohli obzrieť Junghansy. Dámske max bill sú krásne hodinky, Bohužial manželke nesadli. Ideálne by boli tieto http://www.hodinky-j...0897387242.html

 

junghans-0273004-max-bill-handaufzug.jpg

 

ale bohužiaľ tie sú na manuálny náťah a to bol problém ( no proste ženy) :smile_anim:

 

Nakoniec to dopdlo tak že sme kúpili tieto certiny http://www.hodinky-k...4-210-11-036-00

 

Tie sadli super.

 

c004-210-11-036-00_big.jpg

 

Týmto by som chcel všetkým poďakovať za rady a pomoc pri výbere.

Upraveno uživatelem milan79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Vím,že cenová hladina není napsaná jen tak,přez to mrkni:

Aerowatch Butterfly

Pětice krásných citlivě do číselníku vyřezaných motýlků každou hodinu mění barvu,číselník je lakovaný,ručičky z rhodia,arabské číslice.Swiss made.kvalitní kožený řemínek a uchycení do pouzdra asociující vůbec první přichycení hodinek na zápěstí.Cena je kolem 16.000,což je nad rozpočtem,ale uznej sám,nechytne to manželku za srdce a kolik jejich kamarádek je bude mít?

Díky za tip, dnes objednány, můžete se za dva až tři týdny těšit na reálné fotky.

gallery_2053_261_90012.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se těšim,komu na zápěstí motýlci mnění barvu?........

Jak "komu na zápěstí motýlci mění barvu?" Zatím nikomu, objednány v klenotnictví gammy na příkopech, dodávka 2-3 týdny. Jinak zápěstí bude mé přítelkyně a zároveň matky mého syna:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...