Přejít na obsah

Panerai Ferrari


Kev

Doporučené příspěvky

Hele Cyrile, tvuj nazor na ty hodinky a jejich kalibr je znacne ovlivnenej tim, jaky mas jiny nabuseny Panerajky.

Pro nekoho to muze byt jedina moznost jak si sahnout na Panerai Chrono.

Poor mans PAM.

 

Jediny co ty hodinky srazi je maly MI, stejne jako nema MI dalsi Ferrari merchandising od hadru po boty, kteryho je i diky fejkum z dovoleny hafo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Cyrile, tvuj nazor na ty hodinky a jejich kalibr je znacne ovlivnenej tim, jaky mas jiny nabuseny Panerajky.

Pro nekoho to muze byt jedina moznost jak si sahnout na Panerai Chrono.

Poor mans PAM.

 

Jediny co ty hodinky srazi je maly MI, stejne jako nema MI dalsi Ferrari merchandising od hadru po boty, kteryho je i diky fejkum z dovoleny hafo.

Jo, v tom s tebou souhlasím. Ale úplně tak jednoznačný to v mým případě taky není. Klidně nosím Tritony a blbý mi nepřijdou. Spíš naopak. Ale nabušený PAM s vlastními strojky ve mě samozřejmě tenhle divnej pocit z Ferrari budí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Jo, v tom s tebou souhlasím. Ale úplně tak jednoznačný to v mým případě taky není. Klidně nosím Tritony a blbý mi nepřijdou. Spíš naopak. Ale nabušený PAM s vlastními strojky ve mě samozřejmě tenhle divnej pocit z Ferrari budí.

 

Cyrile do řady Ferrari se také dávají vlastní strojky - například P 2002, 2003.2004 = je to o tom jak dalece vnímáš svoje auto x hodinky aneb když mám na auto za několik mičud, tak nebudu nosit 7750 = tak to vidím já, ale také vím, že pro někoho je to jenom doplněk se stejnýma písmenkama, které má na autě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cyrile do řady Ferrari se také dávají vlastní strojky - například P 2002, 2003.2004 = je to o tom jak dalece vnímáš svoje auto x hodinky aneb když mám na auto za několik mičud, tak nebudu nosit 7750 = tak to vidím já, ale také vím, že pro někoho je to jenom doplněk se stejnýma písmenkama, které má na autě

Jo jo...vím o nich, spíš jsem ale řešil ty běžně dostupné. Ale ani tak mě tyhle osmidenky moc neberou....

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Cyrile, tvuj nazor na ty hodinky a jejich kalibr je znacne ovlivnenej tim, jaky mas jiny nabuseny Panerajky.

Pro nekoho to muze byt jedina moznost jak si sahnout na Panerai Chrono.

Poor mans PAM.

 

Jediny co ty hodinky srazi je maly MI, stejne jako nema MI dalsi Ferrari merchandising od hadru po boty, kteryho je i diky fejkum z dovoleny hafo.

 

Krom toho se domnívám, ze se tu bavíme o limitkach Ferrari a ne o sériovkach... O těch se můžeme bavit jinde

;)

Upraveno uživatelem Quido Morava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...