Přejít na obsah

Strojek IWC pro dynko s pruhledem z roku 1946 ?


parnistroj

Doporučené příspěvky

Priatelia, aby som sa ochránil, lebo naozaj to nie je fér ma takto odpisovať (existuje aj prezumpcie neviny), pripájam printscreen (vyznačil som to červeným krúžkom, aj jeho meno, kto chce môže sa ho osobne spýtať na adrese ktorá je taktiež vidno, ak nie prepošlem) z mojej mailovej schránky kde sme si písali s majiteľom tých IWC (dobrý kamarát, ako už viete), kde aj uvádza cenu 4000?, taktiež ešte jeden mail z našej komunikácie. Žial je to po maďarsky tak nejaký ten prekladač vám pomôže :) To len preto, aby ste si nemysleli, že som ich skúsil predať s nejakým ziskom. Nechcem si koledovať o ban alebo vylúčenie. Chcel som mu urobiť láskavosť, no žial dopadlo to ako dopadlo. Za chyby v inzeráte sa ospravedlňujem, žial po prvý raz som skúšal takéto niečo predať aj to len z láskavosti. Ako sa hovorí "za dobrotu na žobrotu" :)

post-22278-073167500 1351357537.jpg

post-22278-027497700 1351357543.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase nechci aby to ode mne vyznelo ze obvinuju prodejce z podvodu, to urcite ne, spis prodaval neco co nemel v ruce a nemel o tom potrebne informace a spolehnul se na info od kamarada ktere nebyly kompletni no, stane se :-) Kazdopadne jsem si diky tomu precetl spoustu novych informaci o vintaznich IWC, treba se to nekdy v budoucnu bude hodit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase nechci aby to ode mne vyznelo ze obvinuju prodejce z podvodu, to urcite ne, spis prodaval neco co nemel v ruce a nemel o tom potrebne informace a spolehnul se na info od kamarada ktere nebyly kompletni no, stane se :-) Kazdopadne jsem si diky tomu precetl spoustu novych informaci o vintaznich IWC, treba se to nekdy v budoucnu bude hodit ...

 

Ďakujem za porozumenie :) Presne ako píšeš, spoľahol som sa, myslel som si, že to stačí a dopadol som ako dopadol :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já vím, že do toho nemám moc co kecat, protože sám ani nemám dost příspěvků, abych mohl prodávat, ale... Někde v pravidlech jsem četl, že pokud zprostředkováváte prodej členovi pod 50 příspěvků, případně kamarádovi, který na fóru zaregistrovaný není, tak ty hodinky by měly být nejlépe přímo u vás, nebo byste je měli aspoň vidět a mít o nich dost informací a ručíte za vše, jako byste je prodávali sami. Takové přeprodeje podezřelých hodinek někde z Maďarska asi není to, co bychom tady chtěli mít a bylo by dobré, kdyby to tu jasně zaznělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcel som poukázať na to, že hodinky s uvedeným puzdrom existovali, ale či v nich je strojček z tej série 280 ks, alebo z 1200 ks z rokov 1936-46 ako to napísal IWCmann, nezistíme. Preto je nevhodné niečo napevno tvrdiť. Keby puzdro bolo originál, stáli by 10x viac.

 

nikdo zde nepopira, co pises. navic, osobne IWC nerozumim ani za mak. jen jsem upozornoval na ne prilis 'transparentni' formulaci inzerat na oraportal.hu. navic, i zdejsi post a pozdejsi 'zpresnujici' odpovedi kouzelnika byly jeste mene 'transparentni' a misty i chaoticke/zavadejici, takze jsme se nedozvedeli, co ze to vlastne propava..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...