Jump to content

Longines Master Collection Moon Phase

olinka
 Share

Recommended Posts

Ahojte prave si idem splnit moj sen a to vlastnit pre mna tieto nadherne hodinky.Chcel by som len poradit,co presne znamena ta mesacna faza?Co presne znazornuje,ajked podla nazvu by to mala byt ta faza mesiaca:smile_anim: Vsetkym krasne dakujem za prispevky-

Ano, ukazatel měsíční fáze skutečně zobrazuje, je-li správně nastaven, aktuální fázi měsíce. Uplatňuje se hlavně při lovu vlkodlaků a pro vedení menstruačního kalendáře u žen a dívek. Konec hlášení... :)

• 5 months later...

Ja si splnil taky sen, poridil jsem si 3D televizi a nvite k cemu je to 3D :alien1:  :lol2:

To znam to je uplne na h***o to ti udela takovej rozplizlej radkovanej obraz to vubec nepouzivej nebo si zkazis oci, ted mne napada neni to nahodou pro ty co maj zkazeny zrak treba to pak vidi v pohode ? Budu muset neco nastudovat taky chci novou TV a vsude rikaji ze to 3D u vsech lepsich modelu, ale ja mam zatim dobrej zrak !

Olinka: Jak to dopadlo, jsou doma? Nenapinej!

Jinak krome myslivcu a divek pred prechodem je moonphase hlavne k tomu, aby se s tim clovek kochal, jako se vsim co je na hodinkach navic krome rucicek ukazujicich cas:-)))

• 4 weeks later...
Guest maryskov

Olinka: Jak to dopadlo, jsou doma? Nenapinej!

Jinak krome myslivcu a divek pred prechodem je moonphase hlavne k tomu, aby se s tim clovek kochal, jako se vsim co je na hodinkach navic krome rucicek ukazujicich cas:-)))

Navíc Longines s Lunární fází jsou dost komplikované, a díky stejnobarevným ručičkám (jsou krásně modré, což o to), ale chvilku vždycky trvá než čas z ciferníku odečtete :)

• 1 month later...

Gratulace k nádherným hodinkám. V poslední době se rozhlížím také po některých hodinkách s měsíční fází a tyhle jsou také v mém hledáčku. Šťastných vlastníků bych se rád zeptal jak je to s tloušťkou hodinek? (na fotografiích vypadají jako pořádné cibule  :) ) Tento údaj jsem hledal na internetu, ale bohužel jsem neuspěl.

• 4 months later...
  • 7 months later...

opravdu krasne hodinky

akorat jsem nekde cetl,ze je trosku komplikace s prenastavenim na dalsi mesic.dny atd.

bohuzel nemam,nemuzu rict<jak to opravdu je.

Slušná schýza psát si dotaz i reakci...

Edited by bandicoot