Přejít na obsah

Damasko DA47


Doporučené příspěvky

Tak po dlouhých výběrech jsem se dostal ke krásným novým Damasko DA47..popis si dovolím vzít z chronoshopu..díky

 

Technická specifikace

 

Strojek

- švýcarský mechanický strojek ETA 2836-2 s automatickým nátahem

- Frekvence 28,800 bph (4 Hz)

- Nárazuvzdorný dle DIN 8308

- Antimagnetický dle DIN 8309

- strojek zlacený, rotor zdobený ženevskými pruhy

 

Funkce

- Ukazatel hodin, minut, centrální sekundová ručka

- Ukazatel data a dne v týdnu

 

Pouzdro

- nerezová ocel, bez niklu, matná povrchová úprava, celkově tvrzené

- tvrzené na garantovaných 60 HRC (710 HV Vickers)

- integrovaná vnitřní antimagnetické pouzdro, odolno do 80,000 A/m (100 mT)

- safírové sklo s oboustrannou antireflexní úpravou, do výroby lze zadat i variantu pouze s vnitřní AR vrstvou

- těsnění skla z materiálu odolného vůči UV záření

- těsnění pouzdra z materiálu Viton?, který poskytuje vysokou odolnost proti chemikáliím apod.

- permanentní lubrikace korunky pomocí patentovaného mazacího prvku

- šroubovací korunka chráněná konstrukcí pouzdra, tubus natahovací hřídele je pro snadnou údržbu našroubován v pouzdru (Damasko systém)

- korunka, hřídel a tubus jsou tvrzeny na 60 HRC

- obousměrně otočná luneta s přesným lícováním indexů, uložena v patentovaném systému keramických ložisek, chráněno těsněním proti prachu a nečistotám

- vložka lunety odolná proti poškrábání s černou PVD úpravou

- Na výběr jsou 2 varianty lunety s 60 minutovými indexy, nebo 12 hodinovými indexy

- vodotěsnost 10 bar / 100 metrů dle normy DIN 8310

- sklíčko je v pouzdru uchyceno způsobem, který odolá i náhlému negativnímu tlaku

 

Ciferník

- celkově potažen luminiscenčním materiálem Luminova? C1 (bílá)

- hodinové indexy a trojůhelník na pozici 12 jsou potaženy černou, matnou barvou

 

Ručky

- ručky jsou natřené matnou černou

 

Řemen

- ručně šitý, voděodolný, černý, kožený řemen se silikonovým podšitím

- matná jazýčková spona, z tvrzené oceli

 

 

Podle mých měření a 14dnu co je mám mi za celou dobu udelali -4s,což je paráda ..

 

Ale popravdě bych zas vyzkoušel neco dalšího..zena už mi říká ze ani nestíhá si všímat jake aktuálne hodinky mám .. No jo jenže zůstaňte u stejných když je takova nabídka.. Líbí se mi speedmastery, explorery,nekteré fortisy atd. Takže výměn a koupi bude asi ještě dost.. Teď ještě ty fotky..takže když budete mít zájem, napište, zvážim vše..i s doplatkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem asi první.. :suicide_anim:, spis to není úplně ono, tak si říkám, ze kdyby byly pro někoho snem tak rad pomůžu a budu hledat dal..

 

Už jsem to tu viděl :smile_anim:, cca půl roku nazpět. Ale budeš mít těžkou práci, hodinky na fotkách jsou parádní, najít hezčí bude problém, ale držím palce. Tvá nemoc už je hodně v pokročilém stadiu :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Nebo april :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...