Přejít na obsah

Kam pro oblek?


odjinud

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Ahoj, potreboval bych poradit. V patek musim pro tatu nekde sehnat oblek (casova tisen). Pardubice nebo Hradec K. Nemate někdo nejaky tip? Cena max 8 - 10 tis. Jedna se mi o konfekci. Na netu jsem nasel jen Blazka (Par i Hra). Jednalo by se o oblek na jeden dva plesy v roce. Diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Zdravím,

ptám se pro kamaráda:

Kam v dnešní době v Praze pro oblek v cenové relaci kolem deseti tisíc korun? Před lety jsem nakupoval v Lewinu na Chodově a byl jsem spokojený. Nicméně netuším, jak je to tam teď.

Má někdo zkušenosti? Děkuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Kluk jako buk napsal:

Zdravím,

ptám se pro kamaráda:

Kam v dnešní době v Praze pro oblek v cenové relaci kolem deseti tisíc korun? Před lety jsem nakupoval v Lewinu na Chodově a byl jsem spokojený. Nicméně netuším, jak je to tam teď.

Má někdo zkušenosti? Děkuji za pomoc.

Za me v tehle cene Suitsupply. Nemaji tu kamenou prodejnu, ale muzes si poslat 3 velikosti a ty nevyhovujici zdarma vc. postovneho vratit. Dopravce si pro to snad i prijede... kupoval jsem si 2 letni ale je fakt, ze jsem si velikost zkusil v NY. Obcas maji i fajn akci v outletu v Sterboholech u Blazka. Ale suitsupply se mi libi vic... 

Ja mam dva obleky od deloru, co jsem mel jako benefit v praci. Ale to je hodne jina cena. Ale jestli zkusit, skocil bych do tech Sterbohol, je tam toho vice.... pripadne v cerne ruzi je outlet co se jmenuje Jupiter nebo tak nejak. A kdyz trefis velikost, tak taky fajn... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

bych potřeboval poradit. Na konci měsíce letím do Londýna. Součástí téhle akce budou i neformální akce (čaj o páté atp.), kde je společensky vyžadován "smart casual". No a já jsem týpek, co nosí spíše sportovní věci, outdoorové ... protože se potloukám pořád někde na túrách. Tahat tam oblek, co jsem měl k maturitě, na pohřby a nejspíše jednou i na ten vlastní ... asi není úplně good. 

Co je taky blbý, že to nemám od koho odkoukat, ve fabrice jedeme tričko, džíny a nazdar. Vesničan hadr. 

Nějaké tipy, co se aktuálně nosí, kde to koupit ... v podstatě všeho mimo trenek? Včetně toho jakou zvolit pohodlnou a stylovou obuv,  ve které moje nohy přežijí tak 30-40km denně?  

Vlastně ani nevím, jak moc zima tam na konci října bude. 

Díky za každý tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli nechceš moc utratit abudeš to používat jen jednou za čas, tak bych doporučil kouknout třeba do Marks&Spencer. Mají pěknou kolekci za rozumnou cenu, můžeš koupit kalhoty, košili a nějaký cardigan a budeš v klidu. Hodil jsem zkusmo do googlu "smart casual" a vyplivlo mi to spoustu pěkných outfitů. Jen s botama si nejsem jistý, já mám buď rámovky nebo casual boty. Ale myslím, že existují i nějaké společensky vypadající modely, ve kterých budeš schopen i něco ujít, ale tady neporadím. Jakou cenu si představuješ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...