Přejít na obsah

Kam pro oblek?


odjinud

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

U Blažka jsem koupil dvoje košile a už se mu vyhýbám. Krejčí se asi ožral, tak našil pár knoflíků mimo a prodloužený rukáv jaksi není prodloužený oproti třeba Mark Spencer (jak se to píše) Složení obleku se mi u něho až tak moc nelíbilo. Peek tak napůl - dá se tam vybrat. Tuším, že v Brně ještě jede Prostějov a mají tam pořád i jejich zboží, do 5 - 6 tam ten jejich základ koupíš možná i s vestou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové neměl byste někdo tip na značku oblečení, kde by se dalo vybrat manšestrové sako/blazer k jeansám a košili nebo svetru, ideálně sportovního střihu, viz. obrázek? Přijde mi, že nabídka není moc veliká, vyšlo to z mody? :-) Tohle je skoro jediný co jsem na netu našel a vyloženě se mi líbí, ale stojí přes desítku, radši bych něco tak do pěti, zas tolik ho neunosím. Kdyby měl někdo nějaký tip tak předem díky.

 

post-17375-028807700 1352786910.jpgpost-17375-037567300 1352786774.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..Tohle je skoro jediný co jsem na netu našel a vyloženě se mi líbí, ale stojí přes desítku, ...
to je gant že? maj občas hezký věci jinak hezký saka za dobrou cenu mívají v reserved, c&a, pánské zaře a taky v novým celio. jestli jsi z prahy tak to všechno smázneš na chodově ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Máte někdo zkušenosti s těmito výrobky? To co jsem u nich viděl, se mi opravdu líbilo, ceny měli velice solidní a hlavně kvalitní materiály, resp. nic než vlnu jsem tam v podstatě neviděl.

http://eu.suitsupply.com/en/home

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenosti s těmito výrobky? To co jsem u nich viděl, se mi opravdu líbilo, ceny měli velice solidní a hlavně kvalitní materiály, resp. nic než vlnu jsem tam v podstatě neviděl.

http://eu.suitsupply.com/en/home

 

Nemám :( ale koukal jsem na ty stránky už dříve a ty obleky vypadají dobře, akorát jsou to jen nákresy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

S tm lewinem je to jako se vším u nás, sortiment shodný s UK ale cena je někde jinde než v UK.  Takže platí osvědčené řešení - vyzkoušet velikost která ti sedí a objednat přímo v Londýně na jejich stránkách. Nebo objednat u konkurence např. Charles Tyrwhitte - mají právě výprodej.

 

Osobní zkušenost z prosince - tvídové sako od Tyrwhitte i s poštovným je cca o 2000 Kč levnější než ze shodné látky (kvalita, ne vzor) u Lewina v Praze. O větším výběru vzorů ani nemluvím. V mé velikosti měli v Praze pouze jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...