Přejít na obsah

První lepší automaty


Niaz

Doporučené příspěvky

Zdravím vespolek, nedávno se mi rozbily moje tři roky starý automatický hodinky (čína z aukra :) ) a tak jsem si řekl, že je čas koupit něco lepšího. Ten automat jsem si ale oblíbil, a rád bych u něj zůstal.

 

Moc se nevyznám v pojmech, ale řekl bych že hledám chronografy s černým řemínkem, kovovým tělem a černým "budíkem". A spíše s arabskými čislicemi, ale návrhům s římskými se nebráním.

 

Nejvíc se mi zalíbili Victorinox Swiss Army ChronoPro, ale jsou na mě moc drahý, představoval bych si tak poloviční částku. :)

 

241451_FXA.jpg

 

Předem díky za rady. ;)

Upraveno uživatelem Niaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, cena za ty Victorinoxy s Valjoux 7750 je na spodní hranici. Za poloviční cenu chrono v automatu, to vypadá spíš zase na nějakou Čínu. Za půlku koupíš možná automat s Etou 2824-2 (pouze datumovka) nebo kdybys bazíroval na chronu, tak nějakýho natahovacího Rusa, např. Aviator nebo Strely s kalibrem Poljot 31681. Je to boj :smile_anim:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vespolek, nedávno se mi rozbily moje tři roky starý automatický hodinky (čína z aukra :) ) a tak jsem si řekl, že je čas koupit něco lepšího. Ten automat jsem si ale oblíbil, a rád bych u něj zůstal.

 

Moc se nevyznám v pojmech, ale řekl bych že hledám chronografy s černým řemínkem, kovovým tělem a černým "budíkem". A spíše s arabskými čislicemi, ale návrhům s římskými se nebráním.

 

Nejvíc se mi zalíbili Victorinox Swiss Army ChronoPro, ale jsou na mě moc drahý, představoval bych si tak poloviční částku. :)

 

 

Předem díky za rady. ;)

 

nejsou drahý, naopak, tohle je dobrá cena... za polovičku bys musel dost slevit ze svých nároků (buďto opustit chrona, nebo jít do kvartzu)....

pro srovnání - teď jsem viděl ve výprodeji Hamilton Khaki auto chrono za 12k

post-19918-073393600 1351839507.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dejte nějaký návrh bez chronografu :)

 

Tak sleduj prodejní vlákno a tady si určitě výberes i za dobre ceny

 

Edit: levne a kvalitni automaty najdeš v SEIKO, např. Zde

Upraveno uživatelem Quido Morava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...