Přejít na obsah

Pilotky od Orientu


Colisa

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 104
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Zdravím,

 

Také jsem si udělal radost, jsou to moje první mechanické hodiny. Jsem z nich nadšený, jediné co mě nějak zlobí je ta datumovka. Jak ji mám správně seřídit? Dneska jsem se probudil a měl jsem tam stále včerejší datum, tak jsem nastavil 7.12 (nastavoval jsem to v 8:00) a teď před 12-tou jsem to měl mezi 7 a 8.12, nechci tam každý den nastavovat dnešní datum.  :frusty:  

Nevím si rady, předem děkuji za rady :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, sice je to už staré vlákno, ale našel jsem fotky Japonských pilotek z WW2

http://www.mwrforum.net/forums/showthread.php?28185-WWII-Japanese-Seikosha-Pilot-Watch

 

Škoda, že se nenechali inspirovat tímto. Jinak mě se ty Orienťácký pilotky líbí a ani to logo mi nevadí.

Upraveno uživatelem ohrenstein
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, sice je to už staré vlákno, ale našel jsem fotky Japonských pilotek z WW2

http://www.mwrforum.net/forums/showthread.php?28185-WWII-Japanese-Seikosha-Pilot-Watch

 

Škoda, že se nenechali inspirovat tímto. Jinak mě se ty Orienťácký pilotky líbí a ani to logo mi nevadí.

 

to co popisujes je .japonska Sekosha, pokial by si chcel presne take tak ich repliku vyrobili v limitke poliaci g. gerlach - tokkotai project. tusim su jedny aj v bazarovej sekcii.

 

inak co sa tyka tychto Orient Pilotiek tak ja som s nimi spokojny. su presne, celkom zaujimave, logo ma nerozculuje, no tu datumovku nemuseli tak odflaknut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inak co sa tyka tychto Orient Pilotiek tak ja som s nimi spokojny. su presne, celkom zaujimave, logo ma nerozculuje, no tu datumovku nemuseli tak odflaknut.

 

naprostý souhlas, jen dodávám, že korunku v orientu taky mohli (měli) pojmout nějak zajímavěji. Osobně mi to možná vadí víc, než ta datumovka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

už se taky hlásím do klubu. měl jsem je v plánu už pár let, ale mezitím si cestu ke mně našlo několik jiných kusů.

nedávno se však na chvilku objevily na creationwatches, navíc za pěknou cenu, tak jsem nezaváhal.

ta šedomodrá na cifru, to je prostě paráda.

 

na zulu kůži

post-5667-0-18490000-1439043590_thumb.jpg

 

na maratacu

post-5667-0-65855900-1439043600_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...