Přejít na obsah

Hamilton Pan Europ LE


sashator

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

musím se přiznat, že jsem je zahlédl ve vlákně "co máte právě na ruce" a musel jsem je dohledat na netu. Jenom jsem se bál té velikosti. Ale dle recenze se asi tolik bát nemusím. 

 

Kdyby si někdy byl v Praze, nebo jsi z Prahy, tak bych je rád viděl in-natúra :) 

 

Velká gratulace, jsou skvělý !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po letech...

Kde by se dali tyto limitky sehnat, koukal jsem už snad všude a nikde je nemají :-(

Jedny Pan Europe jsem si zkousel zacatkem ledna v Praze na letisti, ale to samozrejme nebyla tato limitka. Tak nevim, jestli ti jde o konkretni kus nebo PE obecne.

7947a96c891ccc2946f33ba97e504a1f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Vytáhnu vlákno z prachu dějin. Není moc co dodat. @sashator popsal hodinky moc pěkně a já na slohovky stejně nikdy nebyl. Měl jsem možnost vlastnit černé a stříbrné Pan Europy. Jen k této limitce se mi nedařilo celou dobo dostat, až si mě po letech modré Pan Europy našly samy. 

1971/2011/2021 :)

IMG_1097_result.JPG

IMG_1067_result.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velikost se celkem dá, jsou to takový buřtíci, ale díky téměř absenci nožek se nosí dobře. Sice je už moc nenosim, tak je i po těch 9 a půl letech mám rád. Byly to moje první lepší, navíc jsem si je pořídil po narození dcery, takže tyhle jsou opravdu napořád. A samozřejmě gratulace @Jeronimo, je fajn je tu zase vidět

 

edit- jediný, co mi vždycky trošku vadilo, jsou tenký ručky, ale to je zkrátka částečně dáno originálem

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...