Přejít na obsah

Ronda-Quartz 32768Hz


MarekLinh

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Nekamenujte mně,ale vlákno jsem objevil až po roce a 1/2.

Pokud mě mysl neklame,tak tyhle hodinky byly vyrobeny na zakázku PZO pro Tuzex. Den v týdnu v češtině. Není jich moc,stály tehdy docela ranec,nevím přesně,ale něco okolo 750bonů.x5 takže asi 3800,- Kčs. 

Bohužel je máš v dost špatném stavu,dnešní hodnota je na nule.

Jen pro zajímavost,tehdy si můj kolega koupil v tuzexu Longiny v digitálu jako jedny z prvních Swiss digitálek a zaplatil za ně 3000 bonů.

 

Edit: jde o rok cca 1976

Upraveno uživatelem rejan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekamenujte mně,ale vlákno jsem objevil až po roce a 1/2.

Pokud mě mysl neklame,tak tyhle hodinky byly vyrobeny na zakázku PZO pro Tuzex. Den v týdnu v češtině. Není jich moc,stály tehdy docela ranec,nevím přesně,ale něco okolo 750bonů.x5 takže asi 3800,- Kčs. 

Bohužel je máš v dost špatném stavu,dnešní hodnota je na nule.

Jen pro zajímavost,tehdy si můj kolega koupil v tuzexu Longiny v digitálu jako jedny z prvních Swiss digitálek a zaplatil za ně 3000 bonů.

 

Edit: jde o rok cca 1976

 

Nekamenujte mně,ale vlákno jsem objevil až po roce a 1/2.

Pokud mě mysl neklame,tak tyhle hodinky byly vyrobeny na zakázku PZO pro Tuzex. Den v týdnu v češtině. Není jich moc,stály tehdy docela ranec,nevím přesně,ale něco okolo 750bonů.x5 takže asi 3800,- Kčs. 

Bohužel je máš v dost špatném stavu,dnešní hodnota je na nule.

Jen pro zajímavost,tehdy si můj kolega koupil v tuzexu Longiny v digitálu jako jedny z prvních Swiss digitálek a zaplatil za ně 3000 bonů.

 

Edit: jde o rok cca 1976

 

 

Super info - díky!! Vůbec jsem netušil, že se něco takového dělalo a že to ještě stálo takový ranec...za to byly bratru Hujerky, ne? ( Bývaly v klenotech ) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...